لیزر چوب

چه رنگی از جعبه چوبی مناسب برای خرید خانم هاست ؟


امروزه ساخت جعبه ی چوبی ،به عنوان یک اثر هنری شناخته شده .و بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است .
اولین و مهمترین عاملی که باعث می شود از جعبه چوبی برای بسته بندی محصولات خود استفاده کنیم مقاومت بالای جعبه چوبی است.
یکی از راه هایی که می توانید علاقه خود را به کسی و یا عزیزی نشان دهید ؛ دادن یک هدیه است که یکی از محصولاتی که بسیار مورد توجه قرار گرفته و امروز برای هدیه دادن استفاده میشود جعبه چوبی است. به طوری که برای آنکه بتوانید به کسی که علاقه مند هستید علاقه خود را نشان دهید می توانید از جعبه چوبی برای این‌کار استفاده کنید جعبه چوبی یکی از بهترین نوع برای اینکار است و حتما کسی که این هدیه را دریافت می کندبسیار خوشحال میشود به طوری که با نگه داشتن این هدیه یک خاطره دلنشین برای خودخواهد داشت جعبه چوبی می تواند بنا به سفارش شما دارای ویژگی های خاصی باشد …
اکثر سفارش دهندگان و مشتریان ؛بنا به اصل سلیقه ایی که دارند؛ رنگ جعبه برایشان مهم است .

وقتی یک جعبه سفارشی را از تولید کننده جعبه چوبی بخواهید دقیقا همان چیزی خواهد بود که شما مدنظر دارید. جعبه رنگ چوبی وسیله بسیار کاربردی برای هنرمندان میباشد،شما با کیف رنگ میتوانید تمامی قلموها،کاردک ها،انواع وسایل های نقاشی ؛ فرچه و بسیاری از لوازم دیگر را داخل کیف قرار دهید. اگر از تولید کننده بخواهید که رنگ خاصی که شما می خواهید روی جعبه چوبی ایجاد کند…تولید کننده جعبه چوبی همان رنگ را روی جعبه چوبی ایجاد میکند .
پس ما باید اول از همه رنگ هارا با ویژگی هایی که منحصر به فردشان میکند؛بشناسیم و انتخاب کنیم . که در انتخاب جعبه و رنگ ؛بهتر و دقت بیشتری داشته باشیم . زیرا رنگ کردن جعبه توسط تولید کننده آن نیازمند تجربه و مهارت بالا است .
باید بدانیم که سلیقه مردم در این زمانه چگونه است و چه چیزی بیشتر مورد پسندشان واقع میشود .
اگر تولید کننده ی جعبه ی چوبی جعبه مورد نظر شما را به خوبی و با دقت بالا و
حوصله زیاد بسازد ،منظور من از دقت بالا
یعنی توجه کردن به جزئیات است و عاملی که باعث میشود جعبه چوبی زیباتر و مقاوم تر شود ؛همین جزئیات کوچک است ،منظور از جزئیات همان رنگ و موادی است که جعبه از ان ساخته میشود .
اگر چوبی که می‌خواهیم رنگ کنیم خوش نقش باشد و بخواهیم نقش آن به چشم بیاید باید از رنگ‌های روشن که زیر آن دیده می‌شود استفاده کرد و اگر بخواهیم چوبی که نقش جالبی ندارد و بتونه هم شده است را رنگ کنیم باید از رنگ‌هایی استفاده کنیم که سطح کار را طوری بپوشانند که زیر کار دیده نشود. مهمترین قسمت است که باید به دقت انجام شود.
طبق مطالعات انجام شده
رنگ ها بر خلق و احساسات افراد تاثیر می گذارند؛ اما مشکلی که وجود دارد آن است که این مطالعات تعیین نمی کند کدام رنگ چه تاثیری بر کدام خلق و احساس خاص دارد.
روانشناسی گفته است که رنگ؛ یکی از جالب‌ترین و در عین حال بحث برانگیزترین جوانب بازاریابی است که نقش مهمی در متقاعدسازی مشتری برای خرید دارد.


رنگ انتخابی حتما باید با برند متناسب باشد .
مثلا :قرمزِ هیجان انگیز و آبی رقابتی ؛رنگ سبز به معنی آرامش است توجه کنید که این موضوع درباره‌ی سایر رنگ‌ها هم صدق می‌کند، مثلاً رنگ قهوه‌ای در یک حوزه به معنی خشونت و در جایی دیگر نشان دهنده‌ی صمیمت و احساس میزبانی (مانند مراسم شکرگزاری) میتواند باشد.

جعبه چوبی به دلیل اینکه تنوع رنگی زیادی دارد ، معمولااز رنگ تیره برای خشکبار در سایز های مختلفی میسازند ؛ و استفاده میکنند.
رنگ قهوه ای در جایگاه دوم از رنگ های پرطرفدار جعبه ها میباشد .
و طبق تحقیقات:این رنگ بر اساس میزان تقاضا زیاد بوده است .
جعبه چوبی را که در رنگ های مختلف استفاده میکنند ، معمولا برای جعبه های طلا و انگشتر و … رنگ تیره در تولید جعبه
بکار میبرند .
جعبه ی چوبی را میتوان در رنگ های مختلفی ساخت . از قرمز و زرد و سبز و نارنجی و آبی و پیازی تا گردویی و …
گرفته تا هر رنگی که خانوم ها بیشتر علاقه و دوست دارند . ساخته شود . رنگ قرمز دارای قدرت جادویی است و مردم را جذب می کند.
جعبه چوبی رنگ قهوه ایی ملایم و گردویی برای دکوری قرار دادن جعبه در خانه بسیار مناسب و مورد پسند خانوم های خوش سلیقه میباشد .
جعبه های رنگی مناسب با فصل،اعم از رنگ قهوه ایی پر رنگ و نارنجی برای استفاده در ادره جات ها بسار مناسب است .
و کارمند های خانم با توجه به کارایی هایی این جعبه ها در محل کار ؛انگیزه شان را برای انجام دادن کار بیشتر ؛ چندین برابر میکند .
در ساخت جعبه ی چوبی باید به تمام جزئیاتی که باعث میشود جعبه ی چوبی زیباتر و محکم تر شود توجه کرد.
برای هدیه دادن بیشتر از جعبه هایی که شکل و شمایل روی آن زیاد است و رنگ های شادی دارند انتخاب شود . رنگ های شاد شامل :آبی ؛پیازی ؛صورتی ،و رنگ های شاد مختلف دیگر .. را شامل میشود ؛انتخاب نماییم .
مردان رنگ های تند را ترجیح می دهند، درصورتی که زنان رنگ های ملایم تری را دوست دارند.اگرچه روش‌های درک رنگ‌های مختلف، متفاوت است، اما نام خود رنگ‌ها هم در علاقه‌ی ما به آنها بی‌تأثیر نیست.
جعبه ی چوبی که رنگ اکثر ان ها قهوه ای میباشد طرفداران زیادی دارد.و محبوب تر ازسایر رنگ ها ؛ در انتخاب جعبه بوده است .
پس به خاطر داشته باشید که انتخاب رنگ هم به اندازه‌ی انتخاب جعبه ی چوبی از اهمیت ویژه‌ای در جلب توجه مصرف‌کننده دارد.و مطمئن باشید از خرییدن جعبه در طیف ها و رنگ ها مختلفی که با توجه به سیلقه هایتان متفاوت است؛زیرا که انتخاب شما ؛ نشان دهنده ی خوش سلیقه بودن و رضایتمندی شماست…!

لیزر چوب چیست؟

لیزر مخفف عبارت light amplification by stimulated emission of radiation می باشد و به معنای تقويت نور توسط تشعشع تحريك شده است.

ليزر نوری نامرئی در طيف نوری مادون قرمز که با چشم ديده نمی شود و دارای انرژی فراوان است و سير آن خطی بطرف نقطه هدف می باشد. نور معمولی در حقيقت دارای طيفی از نور است که با کمترين طول موج اشعه ماوراءبنفش تا بيشترين طول موج مادون قرمز می باشد ولی ليزر دارای فقط يک نوع نور با طول موج مشخصی می باشد. بیشتر بخوانید.

حکاکی با لیزر روی چوب

حک و برش روی چوب، چرم، پارچه، پلکسی، ساخت انواع جعبه های چوبی و ساخت انواع ماکت.

ایجاد انواع برش لیزری، سوراخ، و سایر اشکال هندسی منتظم و غیر منتظم و حکاکی لیزری بر روی انواع غیرفلزات و شیشه و سنگ در ضخامت های مختلف، امکان حکاکی لیزری متن و طرح های بسیار ریز با دستگاه های حکاکی لیزری بر روی چوب. ارائه خدمات لیزر چوب در کرج با قیمت مناسب.

تماس با ما

ارائه خدمات لیزر چوب در کرج با قیمت مناسب

مشاوره می خواهید؟

تماس با ما

تماس با ما

واتساپ

دنبال کردن پیج های اینستاگرام

تماس با ما

برگشت به منوی تماس ها

واتساپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

اینستاگرام

فروشگاه

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها