لیزر چوب

طراحی وساخت انواع جعبه چوبی

جعبه چوبی با حک کلمه عشق روی ان

در ساخت جعبه های چوبی نهایت ظرافت و دقت به کار رفته تا ظاهری زیبا و بدون ایراد داشته باشد. ساخت جعبه های چوبی به گونه ای است که هیچگونه جای پیچ، میخ و یا درزی از بیرون جعبه های چوبی قابل مشاهده نمی‌باشد.

جعبه های چوبی تولید شده در کارگاهها که به دست تولید کنندگان می‌رسد کیفیت ظاهری مناسبی ندارد. بعد از مرحله اولیه تولید جعبه های چوبی، عملیات‌هایی‌ بر روی چوب استفاده شده در این جعبه‌ها انجام داده میشود و طی‌ مراحل خاصی‌ اضافات از قبیل کپک روی چوب و پوشال‌ های چسبیده به چوب را از روی جعبه های چوبی برطرف میشود و ظاهری زیبا برای جعبه های چوبی فراهم میشود.

در تضاد با استحکام ظاهری و زمختی جعبه های چوبی، بافت زیبا، طبیعی و لطیف چوب استفاده شده در جعبه های چوبی مشتریان زیادی را به استفاده از جعبه های چوبی برای کادو‌های فانتزی و استفاده هابی از این دست ترغیب می کند.

جهت آگاهی از قیمت ها تماس بگیرید.

شماره موبایل: 09354071294

شاید بسیاری از مردم تصور کنند که تنها فاکتور مهم در طراحی جعبه های چوبی استحکام آن‌ می‌باشد. قابل ذکر است استحکام شرط اولیه و اساسی‌ برای تولید جعبه‌های صنعتی می‌باشد، اما عامل بسیار مهم  در تولید جعبه های چوبی فانتزی ظاهر زیبا و شکیل بودن جعبه های چوبی است.

اولین چیزی که مشتری جعبه های چوبی و یا تولید کنندگان به آن اهمیت میدهند شکل بسته بندی جعبه های چوبی می‌باشد که اگر ظاهری زیبا و بی‌ نقص نداشته باشد مسلما در برداشت آنها از محصول اصلی‌ تأثیر گذار خواهد بود.

قیمت گذاری جعبه های چوبی

قیمت ساخت جعبه های چوبی به علت به کار بردن تخته چند لا، ورق چوب، تخته چوب و … می‌باشد. ما حداکثر سعی‌ خود را خواهیم کرد که با توجه به نیاز مشتری و درخواست وی بصرفه ‌ترین محصول را که باعث اقتصادی شدن قیمت جعبه های چوبی خواهد شد را پیشنهاد دهیم.

در تولید جعبه های چوبی با توجه به حساسیت حمل وسائل مختلف تمهیدات مختلفی‌ را برای بسته بندی محکم در داخل جعبه در نظر گرفته می شود. به عنوان مثال برای ساخت جعبه های چوبی که برای حمل یک موتور سیکلت صادراتی در نظر گرفته شده است حتما باید محل قرار گرفتن پایه یا جک به زیر جعبه های چوبی و پالت چفت شود. ما با بررسی و در نظر گرفتن این نیازها بهترین راه حل‌ را به مشتریان پیشنهاد خواهیم داد.
خلاقیت های  خود را با ما در میان بگزارید .(ایده از شما تولید از ما)

نمونه های از این قبیل می توانید در زیر مشاهده کنید.

جعبه کادو با طرح های زیبا

جعبه ی چوبی از بهترین بسته بندی هایی است که بشر در طول زمان از آن استفاده برده و استفاده میکند . از مزیت های جعبه های چوبی میتوان به مقاومت بالا و زیبایی و تنوع خاص این نوع بسته بندی میتوان ذکر کرد . از این نوع بسته بندی در صنایع مواد غذایی مثل شکلات و چای مورد استفاده قرار میگیرد و جزو بسته بندی هایی است که در تمام صنایع جزو محبوب ترین بسته بندی هاست و این نوع بسته بندی باعث خاص شدن محصول و فروش خوب آن میشود .

جعبه های چوبی برای بالا بردن راندمان فروش و برای بهتر دیدن محصول بسیار مورد استفاده قرار می گیرد امروزه برای ماندن بهتر این بسته بندی ارزشمند از دستگاه لیزر استفاده می شود که باعث خاص شدن این نوع بسته بندی می گردد. جعبه های چوبی به خاطر استقامت بالایی که دارند مزایای منحصر به فرد این نوع بسته بندی بسیار مورد علاقه خریداران است و توصیه می کنم که از آن استفاده شود چون باعث فروش بیشتر محصولات می گردد.

جعبه چوبی یکی از بسته بندی های است که مورد پسند تولید کنندگان خشکبار و اجیل است علت این که انقدر جعبه های چوبی مورد توجه این صنف قرار گرفته این است که اولا جعبه چوبی بسیار زیباتر از جعبه مقوایی است و مقاومت جعبه های چوبی بسیار بالاتر از جعبه های مقوای و حتی هارد باکس است جعبه چوبی رو شما میتوانید حتی در تعداد کم هم سفرش دهید ولی جعبه مقوای رو نمیتوانید جعبه چوبی به خاطر قدیمی بودن این نوغ بست بندی نوعی نوستالزی ایجاد میکند و خریدار رقبته بیشتری به خرید محصول میکند جعبه چوبی همخونی بیشتری با خشکبار دارد تا جعبه های مقوای و هارد باکس جعبه چوبی بهترین گزینه از نظر تولید کنندگان در زمینه خشکبار به حساب می اید

جعبه چوبی که در زمینه خشکبار مورد استفاده قرار میگیرد اقسام مختلفی دارد هم از لحاظ بزرگی وهم از لحاظ ضخامت چوب معولا برای وزن یک و دو کیلو از ضخامت سه میل استفاده میکنن و در وزنهای بالاتر از ضخامتهای بالاتر استفاده میکنند.

جعبه چوبی نیز تنوع رنگ بسیار دارد ولی معمولا از رنگهای تیره برای خشکبار استفاده میکنند جعبه چوبی برای خشکبار را در سایزهای مختلفی میسازند یعنی میشود جعبه چوبی را بزرگ و کوچک ساخت.

جعبه چوبی برای خشکبار واجیل را میتوان در شکلهای مختلف از جمله مربع ومستطیل و شش ضلعی ساخت وحتی میتوان براب شرکتها لوگوی هر شرکت را به صورت جعبه ساخت در جعبه چوبی را میتوان به صورت کفشی ویا لولای چوبی ویا با لولای فلزی ساخت یکی از بهترین نوع در برای جعبه چوبی که مورد استفاده اجیل وخشکبار استفاده میشود یکی دیگر از دلایلی که تولید کننده های اجیل وخشکبار از جعبه چوبی استفاده میکنند میتوانند لوگوی خود واسم مغازه وشرکت را روی جعبه به وسیله خدمات برش لیزری حک کنند.

جعبه چوبی را میتوان به دو صورت ساخت یه نوع جعبه چوبی که با چوب طبیعی ساخته میشود و خود این نوع جعبه ها را میتوان از جنسهای چوب راش و روس و چوب بلوط و چنار و گردو و غیره این نوع جعبه چوبی بسیار گران قیمت ونفیس هستن و ضخامت این نوع جعبه چوبی تا دو سانت هم میشه ساخت و معمولا این نوع جعبه چوبی را به صورت مربع یا مستطیل میسازند برای ساخت ان به صورت گرد زمان وهزینه زیادی را باید صرف کرد و بعد از ساختن این نوع جعبه باید ان را حتما رنگ کرد.

معمولا برای ساخت این نوع جعبه چوبی از ضخامتهای پایین چوب استفاده میشود دلیل این کار این است که باعث میشود جعبه چوبی ظریف تر دیده شود و جعبه چوبی شکیل تری داشته باشید جعبه چوبی هرچقدر ظریف تر باشد بیشتر مورد پسند مشتری و قرار میگیرد و باعث میشود که جعبه چوبی به یک اثر هنری تبدیل شود.

امروزه ساخت جعبه چوبی نیز به عنوان یک اثر هنری شناخته شده و بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است و ان را حتی به عنوان دکور مورد استفاده قرار میدهندو این کار از گذشته باب بوده است که ساخت ان به صورت هنری انجام میدادن یعنی روی جعبه چوبی با مقار ویا هر ابزار تیز دیگر کنده کاری میکردن و طرح خاصی را روی ان ایجاد میکردن و باعث میشد که جعبه چوبی زیباتر شود معمولا روی جعبه چوبی طرحهای اسلیمی و مینیاتوری ایجاد میکردن و گاهی اوقات برای خاص تر شدن جعبه چوبی از فلزات بر روی ان استفاده میکردن که حتی فلزاتی چون طلا ونقره روی جعبه چوبی استفاده میکردن و در این زمینه بسیار پیشرفت نمودن و با تلفیق چوب و فلزاتی همچون طلا و نقره اثار هنری زیبای را خلق نمودن و جعبه چوبی را به عنوان یک اثار هنری بی مانند خلق نمود.

جعبه چوبی کاربرد بسیاری دارد از مهمترین کاربردهای جعبه چوبی میتوان به استفاده جعبه چوبی در بسته بندی جواهرات و طلا اشاره نمود استفاده از جعبه چوبی بسیار در این صنف رایج است ودر سایزهای مختلف ساخته میشود و دلیل استفاده جعبه چوبی اصالت این نوع بسته بندی است که محصولی که از جنس طلا و سنگهای قیمتی است باید در بهترین بسته بندی قرار بگیرد و بر اساس تجربه بهترین نوع بسته بندی تا به امروز جعبه چوبی است  جعبه چوبی که در رنگهای مختلفی موجود است و میتوان ان را در سایزهای مختلفی ساخت یعنی میتوان برای انگشتر و یا دستبند سایز دلخواه را ساخت جعبه چوبی که در صنایع طلا سازی مورد استفاده قرار میگیرد معمولا از رنگهای تیره استفاده میشود.

جعبه چوبی از پرکاربرد ترین بسته بندهای دنیاست با پیشرفت دنیا این نوع بسته بندی نیز پیشرفت بسزای کرده است با استفاده از خدمات برش لیزر سرعت ساخت این نوع بسته بندی نیز بسیار زیاد گشته طوری که امروزه جعبه چوبی به خاطر تولید با  استفاده از خدمات برش لیزر بسیار ارزان تر از بعضی از جعبه های مقوای گشته و به خاطر مقاومت بالای که نسبت به مقوا دارد در تمامی صنایع مورد استفاده قرار میگیرد جعبه چوبی را میتوان در اندازه های مختلف و رنگهای بسیار تولید کرد.

در ساخت جعبه چوبی باید به جنس جعبه خیلی توجه کرد و باید ببینید که ‏داخل جعبه چوبی چه موادی قرار میدهید اگه مواد غذایی داخل جعبه چوبی ‏قرار میدهید حتما از باید موادی که روی جعبه را پوشش میدهند اعم از رنگ ‏و یا روغن بهداشتی باشد که باعث نشود مواد غذایی تغییر شیمیای دهد وجان ‏مصرف کننده به خطر بیفتد و نکته دیگری که باید به ان توجه داشت این است ‏که ضخامت جعبه چوبی بستگی به وزن محصولی است که داخل ان قرار داده ‏میشود مثلا مقدار یک کیلو ضخامت مورد استفاده حداقل ان باید سه میلمتر ‏باشد و هر چقدر ضخامت جعبه چوبی بالا رود وزن بیشتری میتواند تحمل کند.

جعبه چوبی که برای شکلات استفاده میشود برای یک کیلویی معمولا از اندازه 20*30در ارتفاع 5 سانت مناسب این وزن است ومعمولا از جنس وانوچای استفاده میشود تنوع رنگ در ساخت جعبه چوبی بسیار زیاد است به طوری که شما میتوانید هر رنگ که مایل باشید را مورد استفاده قرار دهید معمولا جعبه چوبی که برای شکلات مورد استفاده قرار میگیرد از چوبهای با ضخامت 3 میل استفاده میشود  جعبه چوبی که با خدمات برش لیزر ساخته میشود قدرت مانور بیشتری نسبت به جعبه چوبی های که با روش نجاری ایجاد میشوند را دارند شما میتوانید روی جعبه چوبی که با برش لیزری ایجاد میگردد هر طرحی را ایجاد کنید و باعث شوید که مشتری پسند تر گردد و استفاده از جعبه چوبی باعث تبلیغ محصولات شما نیزر میگردد زیرا بعذاز استفاده محصولی چون شکلات معمولا جعبه چوبی ان را نگه میدارن وهمین کار باعث تبلیغ محصول شما میگردد ومحصولاتی که داخل جعبه چوبی گذاشته میشود را میتوان به دو دسته مواد غذایی و غیر مواد غذایی تعریف نمود در تولید جعبه چوبی که داخلش مواد غذایی گذاشته میشود باید دقت نمود با از متریالی استفاده کرد که باعث تداخل با این نوع مواد غذایی نگردد.

از صنایع که بسیار از جعبه چوبی استفاده میکنند میتوان به تولید کننده های کیف وکمربند چرمی نام برد جعبه چوبی اعتبار خاصی به این محصولات داده است و معمولا براي همه محصولات از جمله كيف كتي وكيف جيبي  و كمربند مورد استفاده قرارميگيرد وميتوان جعبه چوبي متناسب با ان محصول توليد كرد و رنگي كه بيشتر در مورد اين محصول مورد استفاده قرار ميگيرد گردويي و يا بياز است و جعبه چوبي كه به طريق برش ليزر ساخته ميشود مورد |پسندتر از نوع نجاري ان است جعبه چوبي را ميتوان وسيله اي براي بالا بردن فروش خود بدانيد توليد جعبه چوبي را بايد به كننده ان واگذار كرد.

تولید کننده جعبه چوبی باید تابع مشتری باشد وجعبه چوبی متناسب با محصول تولید کند زیبای جعبه ارتباط مستقیمی با رنگ جعبه چوبی دارد و تولید کننده جعبه چوبی هنگام تولید جعبه چوبی باید به ان دقت کند و انتخاب رنگ جعبه چوبی باید مقرن با محصول باشد.

جعبه چوبی را متوان به شکلهای مختلفی ساخت از مستطیل و مربع گرفته تا شکل قلب وحتی گرد تولید کننده های جعبه چوبی باید بتوانند متناسب با محصول ولوگوی محصول جعبه بسازندیعنی اگر شکل لوگو به صورت بیضی ویا هر شکل دیگری بود ان را به همان شکل بسازیم و جعبه چوبی که به روش برش لیزر تولید میشود خیلی مورد توجه بسته بندی های محصولات قرار گرفته تولید کنده جعبه چوبی به این مدل جعبه رو اورده اند جعبه چوبی را میتوان با ام دی اف تولید کرد هم به صرفه تر و هم بهداشتی تر استتولید جعبه چوبی به این روش بسیار متداول گشته است.

جعبه چوبی که با چوب ام دی اف وانوچای ساخته میشود بسیار محکم و سبک است و باعث میشود که تنوع طرح بالا رفته و جعبه چوبی  خاص تری ساخته شود جعبه چوبی را قبل از ساختن طراحی میکنند و باید طوری جعبه چوبی را طراحی کنند که مشتری و یا همان خریدار محصول شما ان را بپسندد.

در منتاژ جعبه چوبی باید دقت نمود که چسبی که برای چسباندن چوب استفاده میشود از جنسهای متفرقه نباشد و به اندازه کافی از چسب استفاده شود جعبه چوبی که به وسیله برش لیزر ساخته میشود کوشه کار را به صورت نر ومادگی در میاورند که به هم چفت شوند واین کار باعث محکم شدن جعبه چوبی میگردد جعبه چوبی با از مقاومت بالای برخوردار باشد و استفاده از این نر و مادگی در کار باعث محکم شدن ان میشود در منتاژ جعبه چوبی باید از یراق مناسب استفاده نمود به طوری که یراق متناسب با جعبه چوبی باشد.

جعبه چوبی که از نطر ظاهر زیبای نداشته باشد هر چقدر هم محکم باشد مورد پسند مشتری قرار نمیگیرد زیرا اولین چیزی که مشتری با ان ارتباط برقرار میکند شکل ظاهری جعبه چوبی است یعنی اول باید جعبه چوبی زیبا باشد و بعد محکم باید خوب جعبه چوبی را دیزاین کرد و استفاده از چند رنگ در جعبه چوبی باعث میشود که جعبه چوبی زیبا تر دیده شود و رنگهای که در جعبه چوبی مورد استفاده قرار میگیرد باید باهم متناسب باشد و به قول معروف به هم بیاد ورنگ جعبه چوبی را باید متناسب با جنس ذاخل جعبه باشد.

جعبه چوبی که در بسته بندی اجیل استفاده میشود از رنگ گردویی بیشتر استفاده میگردد و در جعبه چوبی  که برای مصارف اجیل استفاده میشود را میتوان به روشهای مختلفی ساخت و مدل خاصی را هم میتوان سفارش داد ولی معمولا از نوع لولای بیشتر استفاده میشود و استفاده از لولای فلزی زیبای خاصی به جعبه چوبی برای اجیل میدهد و در رنگی که برای جعبه چوبی اجیل استفاده میشود رنگ بیاز است و میتوان روی جعبه چوبی لوگو و یا اسم مغازه ویا ادرس ان را حک نمود

جعبه چوبی که مصارف صنعتی دارد باید از رنگ تیره استفاده کرد استفاده از رنگ تیره در جعبه چوبی زیبای خاصی را به جعبه چوبی میدهد به طوری که براساس تجربه جعبه چوبی که مصرف صنعتی دارند وقتی از رنگ تیره استفاده میشود فروش ان نیز بیشتر میشود برای همین است که تولید کنندگان موفق از جعبه چوبی با رنگ تیره استفاده میکنند.

جعبه چوبی را طورب باید ساخت که در سخترین شرایط بارگیری نیز مقاومتش را از دست ندهد جعبه چوبی که از روش خدمات برش لیزر ساخته میشود بسیار مقاوم بوده واین مقاومت به خاطر این است که با استفاده از خدمات برش لیزر بر روی لبه کار نرومادگی ایجاد میشود واین نر ومادگی باعث میشود که مقاومت بالای نسبت به جعبه های دیگر داشته باشد این نوع جعبه چوبی معروف به جعبه لیزری میباشد و من این نوع جعبه را به تمام تولید کنندگان محصولات توصیه میکنم.

یکی از عواملی که باعث زیبای در جعبه چوبی میباشد طرح روی جعبه است شما میتوانید با استفاده از خدمات برش لیزر چوب بر روی جعبه چوبی طرحهای زیبای خود را حک لیزری بزنید و میتوان گفت علت اصلی زیبای در جعبه چوبی طرحهای روی جعبه است که این کار با استفاده از خدمات برش لیزر چوب انجام میشود وامروزه تولید کننده جعبه چوبی از خدمات برش لیزر چوب برای ساخت جعبه چوبی استفاده میکند و این کار باعث زیباتر شدن جعبه چوبی میگردد و باعث میشود که جعبه چوبی زیباتر دیده شود و فروش محصول شما دو برابر شود.

طرحی که معمولا روی جعبه چوبی با استفاده از خدمات برش لیزر حک میشود باید متناسب با محصول باشد  حکاکی لیزر زیبای خاصی به جعبه چوبی میدهد و باعث میشود که جعبه چوبی شما بهتر دیده شود معمولا بر روی جعبه چوبی لوگو ویا طرح متناسب با جعبه چوبی می اندازند و وقتی جعبه چوبی شما زیبا تر شد بهتر دیده میشود و وقتی جعبه چوبی شما بهتر دیده شود فروش شما هم بیشتر میشود و تولید کننده جعبه چوبی بسیار باید به این نکته توجه کند تا فروش محصول دو چندان شود و جعبه چوبی خود به تنهای زیبای خاصی ندارد و حک لیزری که با استفاده از خدمات برش لیزر لیجاد میشود به ان زیبای میدهد.

جعبه چوبی که در صنف طلا فروشی استفاده میشود در سایزهای مختلفی میتوان ساخت و جعبه چوبی را باید دید که چه چیزی داخل ان قرار گرفته میشود جعبه انگشتری(جعبه چوبی)کوچکترین جعبه چوبی در این صنف است داخل جعبه انگشتر(جعبه چوبی)از ابر و جیر استفاده میشود و معمولا روی ابر داخل جعبه انگشتر(جعبه چوبی)با استفاده از خدمات برش لیزر(خدمات برش پارچه )برش میدهند و معمولا روی جعبه انگشتر(جعبه چوبی)شماره تلفن واسم گالری جک میشود و این کار با استفاده از خدمات لیزر(خدمات برش لیزر چوب)انجام میشود.

از مهم ترین نکات در تولید جعبه چوبی نوع در جعبه چوبی است جعبه چوبی که در متناسب نداشته باشد میتوان گفت که زحمتی که تولید کننده جعبه چوبی برای ساخت جعبه چوبی کشیده به هدر رفته است جعبه چوبی را میتوان با مدل درهای مختلفی ساخت اگر محصولی که داخل جعبه چوبی گذاشته میشود مثل شکلات باشد حتما باید طرحی که روی جعبه برای زیبای زده میشود به صورت رش باشد تا تبادل هوا ایجاد شود و غیر این صورت محصول داخل جعبه چوبی خراب میشودو دیگر نمیتوان از جعبه چوبی به عنوان یک بسته بندی متناسب نام برد و هر چقدر هم جعبه چوبی محکم وزیبا باشد نمیتوان ان را به عنوان یک بسته بندی مناسب نام برد.

میتوان در داخل جعبه چوبی از مقسم استفاده کرد مقسم همان طور که از اسمش معلوم است تقسیم کننده جعبه چوبی محصوب میشود و مقسم داخل جعبه چوبی بیشتر برای مواد غذایی استفاده میشود و یکی از موارد پر مصرف مقسم در تولید جعبه چوبی اجیل است که باعث میشود چند نوع اجیل را در یک جعبه قراردهد و مقسمهای جعبه چوبی از بهم خوردن مواد داخل جعبه چوبی جلوگیری میکند و تولیدکننده جعبه چوبی باید دقت کند که وقتی مقسم داخل جعبه چوبی قرارمیگیرد نوع طرحی که روی جعبه میخورد باید متناسب با جعبه چوبی باشد و معمولا جنس مقسم داخل جعبه چوبی از خود چوب ساخته شده از بدنه جعبه چوبی است و برای چسباندن مقسم داخل عین چوبی از چسب فوری استفاده میکنند و ارتفاع مقسم در داخل جعبه چوبی باید متناسب با ارتفاع دیواریه جعبه چوبی باشد.

جعبه چوبی را باید با مثله یک قطعه هنری ساخت باید با دقت به جزییات ان توجه کرد ومثل هنرمندی که دارد یک اثر هنری خلق میکند به ان دقت وتوجه کرد جعبه چوبی فقط یهک بسته بندی نیست جعبه چوبی یک اثر هنری برای بهتر شدن فروش شماست جعبه چوبی میتواند یادگاری باشد که حتی بهتر محصول داخل ان جعبه چوبی را باید خاص ساخت جعبه چوبی ماندگارتر از هدیه و یا محصولی است که داخل ان قرارگرفته جعبه چوبی میتواند یک بسته بندی ماندگار باشد و نه فقط برای حفظ محصول شما شما میتوانید روی جعبه چوبی اسم برند خود را حک کنید تا بهتر دیده شوید.

سوال بیشتر مشتریان در مورد جعبه چوبی این است که استفاده از جعبه چوبی میتواند جایگزین جعبه مقوای باشد و جواب ما به این سوال این است که بله جعبه چوبی حتی از جعبه مقوای هم بهتر است زیرا باعث شده که شما از ماندگاری وزیبای جعبه چوبی برای تبلیغ محصول ویا برند خود استفاده کنید جعبه چوبی به خاطر محکم بودن و زیبای بسیار مورد پسند مشتری شما خواهد بود و ما استفاده از جعبه چوبی را به عنوان بسته بندی برای محصولات خود پیشنهاد میدهیم و جعبه چوبی برای همه اصناف مورد استفاده قرار میگیرد.

جعبه چوبی که متریال و یا همان مواد اولیه ان ام دی اف  است از لحاظ زیبای بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و امروزه بیشتر تولید کننده های جعبه چوبی برای تولید جعبه چوبی از ام دی اف استفاده میکنند بزرگترین دلیل استفاده ام دی اف در جعبه چوبی برای تولید جعبه چوبی زیبای و مقاومت ان است ام دی اف به خاطر نوع مواد اولیه نیاز به رنگ کردن ندارد و میتوان ام دی اف را با استفاده از خدمات برش لیزر به هر مول که بخواهید برش دهید و تولید کننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی های بیشتری را برای شما تولید کند و در تولید جعبه چوبی به روش نجاری تعداد جعبه چوبی که میتوان تولید کرد بسیار کم است  ونمیتوان در تعداد بالا جعبه چوبی تولید کرد و قدرت مانور شما در تولید جعبه چوبی بسیار کم است و نمتوانید به تعداد دلخواه جعبه چوبی تهیه کنید.

جعبه چوبی  بسته بندی است که میتوان ان را در طرحهای مختلف عرضه کرد میتوان ان را با متریالهای مختلف تلفیق کرد متریالهی چون شیشه یعنی در جعبه چوبی را با شیشه و یا تلق تلفیق کرد و دیده شدن داخل جعبه چوبی زیبای خاصی را به جعبه چوبی میدهد و در جعبه چوبی های که مصارف چون بسته بندی شکلات و یا چای دارن از این مدل استفاده میکنند و کلا جعبه چوبی را متناسب با محصولی که داخل ان قرار میدهند وفق داد و و باعث بهتردیده شدن محصول شما شد تولید کننده جعبه چوبی حتما باید جعبه چوبی را متناسب با محصول شما طراحی کند وان را با بهترین متریال بسازد دقت به ریزه کاری هاخیلی در تولید جعبه چوبی بسیار مهم است سعی کنید حتما به این نکته توجه کنید تا محصول خود را به بترین شکل ممکن به بازار عرضه کنید.

تولید کننده جعبه چوبی میتواند با استفاده از خلاقت و تجربه ای که دارد جعبه چوبی که برای محصول شما خوب است بسازد خوب بودن جعبه چوبی شامل چه چیزهای میتواند باشد مهمترین موردی که جعبه چوبی باید داشته باشد زیبای جعبه چوبی است زیرا اولین چیزی که مصرف کننده به ان توجه میکند شکل ظاهری ان است دقت کردن به جزییات در زیبای جعبه چوبی باعث میشود که جعبه چوبی زیبای را داشته باشید در امر زیبای جعبه چوبی میتوان مهمترین نکته را در رنگ جعبه چوبی نامید و حتما باید توجه کنیم که داخل جعبه چوبی چه محصولی قرار میگرد و رنگ جعبه چوبی را متناسب با ان انتخاب کنیم استفاده از طرحهای اسلیمی بر روی جعبه چوبی بسیار مهم است زیرا باعث میشود که جعبه چوبی زیبای داشته باشیم و برای حک این طرح میتوان از خدمات برش لیزری چوب استفاده نمود.

جعبه چوبی را میتوان چند کاره ساخت یعنی هم به عنوان یک بسته بندی وهم برای مصارف دیگر نمونه بالا هم به عنوان جعبه چای مورد استفاده میشود وهم برای قرار دادن شکلات و قاشق این نمونه جزوه موفق ترین جعبه چوبی های موجود است و به خاطر زیبای که دارد بسیار مورد توجه قرار میگیرد و این جعبه چوبی را میتوان به عنوان نمادی از تلفیق هنر وکابردی بودن جعبه چوبی نام برد.

استفاده از خدمات برش لیزری چوب باعث میشود که جعبه چوبی های متفاوتی را تولید کنید شکل جعبه چوبی را به راحتی گرد و یا نیم گرد و حتی به شکل لوگوی شرکت ویا مجموعه خود در اورید و باعث میشود که جعبه چوبی خاصی را تولید کنید و مشتری بیشتری را جذب کنید و ساخت جعبه چوبی با روش خدمات برش لیزر به راحتی وبا کیفیت بالا امکان پذیر است و تیراژ تولید جعبه چوبی بالا میرود.

نمونه بالا جزو جعبه چوبی های است که به روش برش لیزری برش داده میشود همون طور که مشاهده میکنید این نوع جعبه چوبی از زیبای خاصی برخوردار است و تنها راه برای تولید این نوع جعبه چوبی استفاده از خدمات برش لیزری است با استفاده از خدمات برش لیزر روی در جعبه چوبی طرحی را برش داده شده است و این طرح روی جعبه چوبی باعث زیبا شدن جعبه چوبی گشته است و میتوان با استفاده از خدمات برش لیزری چوب طرحهای متفاوتی را روی در ویا بدنه جعبه چوبی ایجاد نمود و این با سرت و دقت زیادی با استفاده از خدمات برش لیزری چوب انجام میشود و شیارهای که در دیواره جعبه چوبی ایجاد شده است نیز با استفاده از خدمات برش لیزر ایجاد گشته است که این کار برای گرد شدن جعبه چوبی ایجاد شده است که هم جنبه زیبای داردوهم کاربردی دارند این نوع جعبه چوبی را میتوان به عنوان نسل جدیدی را از جعبه چوبی نامید که هم زیبای زیادی دارد وهم از مقاومت بالای برخوردار است.

مبحث رنگ جعبه چوبی بسیار مهم است باید بدانید که رنگ جعبه چوبی ارتباط مستقیم با میزان فروش محصول شما دارد پس در انتخاب جعبه چوبی بسیار ذقت کنید رنگ جعبه چوبی راباید متناس با نوع محصولی که داخل ان قرار میدهید باشد پس حتما به رنگ جعبه چوبی بسیار دقت کنید استفاده از رنگ خود چوب که به رنگ گردویی معروف است بسیار متداول است و بیشتر جعبه چوبی ها را به رنگ گردویی میسازند ولی امروزه با بالارفتن تکنولوژی و استفاده از ام دی اف به عنوان متریال جعبه چوبی در ساخت جعبه چوبی تولید کننده جعبه چوبی از رنگهای مختلفی استفاد میکند و استفاده از رنگ های غیر از رنگ گردویی بیشتر شده است شما میتوانید از رنگهای دیگر برای ساخت جعبه چوبی استفاده کنید و حتی از رنگهای چون قرمز وزرد نیز برای تولید جعبه چوبی تولید کننده جعبه چوبی استفاده میکند که بسیار مورد پسند قرار گرفته و استفاده از رنگهای فانتزی چشم نوازتر از رنگهای تیره است تفاوت بسته بندی میتواند باعث شود که محصول شما بیشتر به فروش برسد و رنگهای فانتزی را بیشتر برای تولید جعبه چوبی برای شکلات مورد استفاده قرار میگیرد و باعث میشود که زیبای جعبه چوبی دو چندان شود و حتی استفاده از رنگهای فانتزی در جعبه چوبی باعث شده از جذابیت بالاتری نسبت به جعبه مقوای وهارد باکس  پیدا کند و گاهی تلفیق رنگ جعبه چوبی باعث زیباتر شدن جعبه چوبی میگردد.

جهت آگاهی از قیمت ها تماس بگیرید.

شماره موبایل: 09354071294

روی  جعبه چوبی میتوانید هر طرحی که بخواهید حک ویا برش ویا نیم برش بزنید طرحی که روی جعبه چوبی میخورد باید متناسب با محصول داخل ان باشد یعنی اگر شما میخواهید که محصول شما دیده شود حتما از طرحهای که برش بیشتری میخورد باید استفاده کنید تا محصول شما در داخل ان دیده شود معمولا در محصولاتی همچون اجیلو میوه خشک از این نوع طرح استفاده میشد و برای ان که محصول از داخل ان نریزد از تلق استفاده میکنند که هم باعث میشود که محصول شما از داخل جعبه چوبی بیرون نریزد و هم باعث میشود که روی محصول داخل جعبه چوبی خاک نشیند واستفاده از طرح روی جعبه چوبی باعث میشود که جعبه چوبی زیباتر دیده شود و در محصولاتی همچون چای از طرحهای که حک میشود استفاده میشود زیرا اگر طرح روی جعبه چوبی برشهای زیادی داشته باشد برای محصولی مثل چای مناسب نیست سعی کنید که حتما به این نکته توجه کنید مهمترین عامل در زیبای جعبه شما علاوه بر رنگ ان طرح روی جعبه چوبی است بیشتر از طرحهای اسلیمی روی جعبه چوبی استفاده میکنند زیرا بسیار عامه پسند است و بیشتر اقشار از این نوع طرحها رضایت دارند.

طرحهای که روی جعبه چوبی زده میشود معروف به طرحهای اسلیمی است این طرحها میتواند به هر شکل باشد معمولا طرحهای اسلیمی تلفیقی از خطوط منحنی است که روی جعبه چوبی ایجاد میشود میتوانید به راحتی طرحهای اسلیمی خود را انتخاب کنید وبا استفاده از خدمات برش لیزری روی جعبه چوبی حک نماید توصیه میکنم که طرحهای اسلیمی خود را متناسب با نوع محصول خود انتخاب کنید اگر محصول خود را میخواهید بیشتر در دید مشتریان قرار دهید از طرحهای که روی جعبه چوبی میزنید باید از برشهای بیشتری برخوردار باشد تا بتوانند محصول شما را در جعبه چوبی ببینند طرحهای اسلمی که روی جعبه چوبی زده میشود میتواند معرف محصول شما نیز باشد میتوانید در انتخاب طرح های اسلیمی روی جعبه چوبی دقت کنید تا فروش محصول را بیبشتر کنید زیرا ظاهر جعبه چوبی کمک زیادی را به فروش محصول شما خواهد کرد زیبای جعبه چوبی خود را با انتخاب طرح مناسب بیشتر کنید.

استفاده از طرحهای اسلیمی باعث میشود که شکل ویا همان ظاهر جعبه چوبی شما از سادگی به یک بسته بندی لوکس تبدیل شود نمونه بالا تلفیقی از حک وبرش بر روی جعبه چوبی است همان طور که مشاهده میکنید این جعبه چوبی به روش برش لیزری برش داده شده است استفاده از خدمات برش لیزری چوب باعث میشود که جعبه چوبی زیبای بیشتری را نسبت به نوع نجاری ان داشته باشد و جعبه چوبی که مشاهده میکنید از جنس ام دی اف ساخته شده است از مهمترین عامل استفاده کردن به روش برش لیزری سرعت عمل بالاو نیاز نبودن به رنگ کردن جعبه چوبی میتواند باشد امروزه بیشتر جعبه های چوبی را با ام دی اف میسازند ساخت جعبه چوبی با ام دی اف بسیار ارزان تر از نوع نجاری ان است و به همین دلیل بیشر برای ساخت جعبه چوبی از ام دی اف استفاده میکنند  دلیل دیگر استفاده از ام دی اف در ساخت جعبه چوبی مقاومت بالای ان است.

جعبه چوبی که با روش برش لیزری برش  داده میشود بسیار کارامدتر از نوع نجاری ان است برای همین است که تولید کنندهای جعبه چوبی لز برش لیزری برای برش این نوع جعبه چوبی استفاده می کنند جعبه چوبی را باید قبل از ساخت طراحی نمود تا جعبه چوبی که در نهایت به مشتری تحویل میدهید یک کار با کیفیت  با طرح زیبا باشد جعبه چوبی که از نوع لیزری است از نظر ظاهر نیز با جعبه چوبی که به روش نجاری ساخته میشود متفاوت است شما میتوانید با استفاده از برش لیزر شکل ظاهری جعبه چوبی را هم خاص ومتفاوت بسازید میتوانید جعبه چوبی را گرد بسازید ویا هر شکل هندسی که مدنظر دارید در ساخت جعبه چوبی باید به شکل ان خیلی دقت کنید تا تولید کننده از شکل جعبه چوبی رضایت داشته باشد میتوان جعبه چوبی را به شکلی ساخت که دیگر از چسب برای منتاژ ان استفاده نکنید و این نوع بیشتر برای جعبه چوبی استفاده میشود که مصارف غذایی دارند یعنی داخل جعبه چوبی موادغذایی قرار میدهند.

جعبه چوبی که مشاهده میکنید به روش نجاری ساخته شده که جنس ان از چوب روس است جعبه چوبی را هم میتوان به روش لیزرری تولید کرد که در این روش برش ان به وسیله خدمات برش لیزری چوب انجام میشود که روش نسبتا جدیدی است و میتوان به جرات گفت که این روش در بین مشتریان محبوبیت بیشتری پیدا کرده جعبه چوبی که به روش نجاری ساخته میشود قدیمی ترین نوع ساخت جعبه چوبی است به طوری که تولید کننده گان جعبه چوبی در گذشته از این روش استفاده میکردن وهمان طور که در تصویر می بینید روش جعبه چوبی که به روش نجاری تولید شده نیز با استفاده از برش لیزری ویا همان خدمات برش لیزر حک شده است که باعث زیباتر شدن جعبه چوبی گردیده و جعبه چوبی که به روش نجاری ساخته میشود معمولا از چوبهای با ضخامت بالا تقریبا یک سانت استفاده میکنند که در ظاهر جعبه کمی تاثیر می گذارد و برای همین است که جعبه چوبی لیزری بیشتر مورد پسند مشتریان قرار می گیرد.

دلیل استفاده زیاد از جعبه چوبی که به روش لیزری ساخته میشود این است که بسیار ساده منتاژ میشود و این بزرگترین مزیت برای تولید کننده گان جعبه چوبی به حساب می اید جعبه چوبی که به این روش ساخته میشود پر مصرف ترین نوع جعبه چوبی محصوب میگردد و ظرافتی که این نوع جعبه چوبی دارد بسیار نوع جعبه چوبی که با روش نجاری ساخته میشود ندارد تنوع رنگ ام دی اف که متریال اصلی این نوع جعبه چوبی است باعث شده که تولید ککندگان جعبه چوبی به این نوع جعبه چوبی علاقه مند شوند.

جعبه چوبی که شما مشاهده میکنید برای مصارفی چون شکلات مورد استفاده قرار میگیرد جنس ان ام دی اف است و با استفاده از خدمات برش لیزری چوب برش داده شده است همون طوذ که عرض کردم جعبه چوبی که به روش لیزری تولید میشود در ین بسته بندی های امروزی جا باز کرده وجعبه چوبی که با استفاده از خدمات برش لیزر ساخته میشود بسیار باب گشته است همان که مشاهده مینید جعبه چوبی به شکل قلب است شما با استفاده از خدمات برش لیزر میتوانید هر شکل از جعبه چوبی را که بخواهید را تولید کنید تولید کننده جعبه چوبی این کار را به راحتی انجام میدهد برای ان که شکل جعبه چوبی به صورت قلب در بیاید روی چوب شیارهای ریزی را میزنند تا چوب را به این شکل یعنی به شکل قلب در بیاورند جعبه چوبی که به صورت قلب است بسیار مورد پسند قرار گرفته است و میتوان ان با مناسبتهای مختلف به عزیزتان هدیه دهید شما میتوانید حتی به تعداد کم هم جعبه چوبی به شکل قلب نیز سفارش دهید جعبه چوبی قلبی را میتوانید به هر رنگی که دلخواهتان است سفارش دهید تولید کننده جعبه چوبی حتما باید از محکم بودن جعبه چوبی مطمئن باشد تا مشتری از خرید خود رضایت داشته باشد.

جعبه چوبی را باید خوب با طرح ونقشها تزیین کرد با کمی حوصله و  صرف کمی وقت میتوان جعبه چوبی را تبدیل به یک اثر هنری نمود گاهی حتی با یک طرح ساده میتوانید جعبه چوبی خود را به زیباترین شکل ممکن تزیین کنید وباعث شوید جعبه چوبی زیبای را تولید کنید تولید کننده جعبه چوبی باید کمی ذوق هنری داشته باشد تا یک اثر هنری زیبا خلق کند که نه تنها کاربرد بسته بندی محصول داشته باشد بلکه مشتری ان را برای همیشه نگه دارد دقت در ساخت جعبه چوبی بسیار کمک میکند که تولید کننده ای قرار است محصول خود را در ان قرار دهد به بیشترین بازدهی که مکن است برسد و برای همین است که تاکیید میکنم حتما با تولید کننده جعبه چوبی کار کنید که ذوق هنری داشته باشد برای ان که مطمئن شود که تولید کننده جعبه چوبی پتانسیل تولید جعبه چوبی را با بلاترین حد ممکن را دارد میتوانید به او بگوید که نمونه های جعبه چوبی که تا حالا ساخته را به شما نشان دهد جعبه چوبی باید از هر لحاظ قابل قبول باشد نه  تنها از نظر شکل بلکه از لحاظ مقاومت نیز باید محکم باشد دقت کنید تا جعبه چوبی که قرار است به عنوان بسته بندی برای شما باشد این نکات در ان رعایت شود تا جعبه چوبی که به عنوان بسته بندی برای محصول شماست باعث فروش بیشتر محصول شما گردد.

نمونه جعبه چوبی که مشاهده میکنید به صورت نجاری ساخته  شده جنس چوب ان روس است که هم سبک وهم محکم است در این نوع جعبه چوبی به صوررت کفشی است یعنی در کاملا از بدنه جدا میشود و روی جعبه چوبی با استفاده از خدمات برش لیزر حک شده است تولید کننده جعبه چوبی به راحتی میتواند با استفاده از خدمات برش لیزر روی جعبه چوبی حک بزند که جعبه چوبی به خاطر ماندگاری بالای که دارد میتواند به عنوان تبلیغ محصول شما استفاده شود و حتما وقتی که جعبه چوبی را ساختین از تولید کننده جعبه چوبی بخواهید که روی جعبه چوبی اسم شرکتو یا نا مغازه خود را حک کند این نوع جعبه چوبی از یک لایه داخلی تشکیل شده که به عنوان پایه نگهدارنده در استفاده میشود و باعث میشود که جعبه چوبی محکم تر باشد ولی این کار باعث میشود که ضخامت جعبه چوبی بیشتر شود.

جعبه چوبی بالا به روشبرش لیری تولید شده همون طور که مشاهده میکنید روی جعبه چوبی حک خورده است که این حک نیز به روش حک لیزری روی جعبه چوبی خورده است که زیبای خاصی را به جعبه چوبی داده است و روی جعبه چوبی را از سادگی در اورده است و باعث شده که جعبه چوبی تبدیل به یک اثر هنری شود حتما روی جعبه چوبی طرحهای زیبا حک کنید تا جعبه چوبی زیباتر دیده شود لولای جعبه چوبی از جنس چوب است واین نوع جعبه چوبی ارزان تر از نوع دیگر ان که از یراق فلزی از ان استفاده شده است این نوع جعبه از مقاومت بالای برخوردار است و در عین سادگی بسیار محکم است و جنس این نوع جعبه چوبی از ام دی اف وانوچای است که در این سبکی از مقاومت بالای برخوردار است ضخامت این نوع جعبه چوبی سه میل است میتوان از این نوع جعبه چوبی برای بسته بندی هر محصول استفاده میشود قفل این نوع جعبه چوبی به صورت نر وماده است که ساده ترین نوع قفل در جعبه چوبی است موقع باز کردن این نوع جعبه چوبی در ان کمی صفت باز میشود البته میتوان ان را تنظیم نمود.

جعبه چوبی را میتوان در هر شکل ساخت جعبه چوبی که در تصویر می بینید به صورت صندقچه است که میتوانید برای نگه داری وسایل ریز ودرشت خود استفاده کنید این نوع جعبه چوبی را به روش لیزری ساخته شده است و میتوانید ان را در هر رنگ سفارش دهید لولای این نوع جعبه چوبی میتواند چوبی یا فلزی باشد اگر فلزی باشد هزینه ان بیشتر واگر لولای این نوع جعبه چوبی چوبی باشد ارزان تر است قفل این نوع جعبه چوبی به صورت چوبی است که زیبای خاصی را به جعبه چوبی داده است و میتوانید در ساخت این جعبه چوبی از لولای فلزی نیز استفاده کنید که باعث میشود جعبه چوبی زیباتر شود.

جعبه چوبی را میتوان به هر شکل تولید کرد تولید کننده جعبه چوبی میتواند با استفاده از خدمات برش لیزری چوب جعبه چوبی را به هر شکل که شما بخواهید بسازد نمونه های بالا را از جنس ام دی اف ساخته اند و همان طور که مشاهده میکنید بسیار متنوع هستن و زیبای خاصی برخوردار هستن سعی رکنید که تولید جعبه چوبی خود را به تولید کننده جعبه چوبی بسپارید که قدرت طراحی بالای داشته باشد تا بتواند هر جعبه چوبی که شما بخواهید را برای شما طراحی کند جعبه جوبی که به شکل قلب ساخته شده را بیشتر برای بسته بندی شکلات استفاده میکنند شما میتوانید جعبه چوبی را در هر سایزی که مد نظر دارید بسازید تولید کننده جعبه چوبی بسیار به این نکته توجه کند که وقتی اندازه جعبه چوبی را تغییر میدهد جعبه چوبی دفرمه نشود و شکل کلی جعبه چوبی بهم نخورد و همان طور که مشاهده میکنید در این نوع جعبه چوبی به صورت کفشی است که راحترین نوع در جعبه چوبی به حساب می اید.

جعبه چوبی شکل بالا را معمولا برای بسته بندی محصولاتی استفاده میکنند که لازم باشد مشتری داخل جعبه را ببیند و روی در جعبه چوبی برشی به هر شکل میدهند و قسمت برش خورده را با تلق ویا پلکسی ویا شیشه می پوشانند معولا این نوع جعبه چوبی برای بسته بندی چای و شکلات استفاده می کنند جنس جعبه چوبی بالا از چوب طبیعی است تولید کننده جعبه چوبی می تواند از ام دی اف هم برای برش ان استفاده کند که بسیار مقدور به صرفه است در جعبه چوبی که مشاهده میکنید بالولای فلزی استفاده شده  ومیتوانید از لولای چوبی استفاده کنید بدنه این نوع جعبه چوبی به صورت نر ومادگی به هم وصل شده اند که این روش باعث میشود که بدنه این نوع جعبه چوبی محکم باشد تولید کننده جعبه چوبی در منتاژ این نوع جعبه چوبی باید دقت کند تا جعبه چوبی محکمی را به دست مشتری برساند.

جعبه چوبی را باید به عنوان یک اثر هنری دید باید طوری ان را طراحی وساخت که مصرف کننده هیچ وقت جعبه چوبی را دور نیندازد تولید کننده جعبه چوبی باید در تزیین جعبه چوبی دقت کند تا محصولی که میسازد ماندگار شود امروزه بهترین وسیله برای تبلیغ محصولات جعبه چوبی است زیرا میتوانید روی جعبه چوبی لوگو ویا اسم شرکت را حک کنید و چون که جعبه چوبی را برای مدت زیادی نگهداری میکنند باعث تبلیغ محصول شما میشود تلفیق جعبه چوبی واستفاده از خدمات برش لیزر بسیار کارامد است و امروزه بیشتر تولید کننده جعبه چوبی از این روش استفاده میکنند حک روی جعبه چوبی را هم میتوانید مستقیم روی ان انجام دهید ویا روی پلاکی حک کنید وسپس روی جعبه چوبی بچسبانید که این کار سلیقه ای است میتوانیذهر کدام را که میپسندید انتخاب واجرا کنید تلفیق حک و برش روی جعبه چوبی بسیار زیبا خواهد شد.

جعبه چوبی را میتوانید در هز سایز وهر مدل که مدنظر دارید بسازید اگر تولید کننده جعبه چوبی از علم کافی وتجربه برخوردار باشد جعبه چوبی زا میتوان طوری ساخت که نیاز به لولا فلی وقفل فلزی نداشته باشید به طوری که جعبه چوبی را جوری بسازید که از لولای چوبی وقفل فلزی استفاده شود نمونه جعبه چوبی بالا از همین نوع است همان طور که مشاهده میکنید لولای جعبه چوبی به صورت فنری است وقفل ان هم از نوع چوبی است که باعث شده که جعبه چوبی زیباتر دیده شود استفاده از لولای اکاردئونی کار را زیباتر میکند ضخامت این نوع جعبه چوبی سه میلیمتر است که برای ان که جعبه چوبی از روش اکاردئونی استفاده شود حتما باید ضخامت چوب جعبه چوبی سه میلیمتر باشد و بیشتر از سه میلیمتر امکان ان که بشود چوب راخم کرد وجود ندارد در نمونه جعبه چوبی بالا لبه های دیواره جعبه چوبی به روش نر وماده به هم وصل شده است که باعث میشود که جعبه چوبی محک تر شود.

تولید کننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی را برای شما در سایزهای مختلفی بسازد جعبه چوبی که به روش خدمات برش لیزری ساخته میشود ارزانترین نوع جعبه چوبی است حتما به تولید کننده جعبه چوبی بفرماید که بر روی دیواره جعبه چوبی از نر ومادگی استفاده کند تا مقاومت جعبه چوبی بیشتر باشد جعبه چوبی یکی از بهترین ومهمترین راه ها برای تبلیغ محصولات شما است جعبه چوبی که مقاومت بیشتری داشته باشد یعنی وقتی تولید کننده جعبه چوبی در ساخت جعبه چوبی دقت بیشتری کندو جعبه چوبی محکمی را به مشتری تحویل دهد و اگر لوگوی برند مشتری همروی جعبه چوبی به روش خدات برش لیزر حک شده باشد بهترین راه برای تبلیغ محصول مشتری است جعبه چوبی را میتوان متناسب با محصول ساخت حتما به این نکته توجه کنید متناسب یعنی ساز جعبه چوبی نباید زیاد بزرگ ویا زیاد کوچک باشد بزرگ بودن جعبه چوبی باعث میشود که جنس داخل ان لق بزند ویا میتوان گفت که محصول داخل جعبه چوبی تکان نخورد وقتی جعبه چوبی خوب دیزان شود بهتر دیده خواهد شد ودر نتیجه فروش محصول شما نیز بیشتر خواهد شد و حتما به دیزاین جعبه چوبی دقت زیاذی کنید تا بیشترین بازدهی را از جعبه چوبی دریافت کنید  میتوانید نظرات خود را با تولید کننده جعبه چوبی در میان بگذارید تا جعبه چوبی که به عنوان بسته بندی از ان استفاده میکنید از کیفیت بالای برخوردار باشد دقت کنید که جنسی که برای تولید جعبه چوبی مورد استفاده میشود از جنس مرغوب باشد تا جعبه چوبی محکمی راداشته باشد و عمر جعبه چوبی شما بیشتر گردد.

جعبه چوبی را میتوان در رنگهای مختلفی ساخت از قرمز وزردوسبز وصورتی تا رنگ بیاز وگردویی باید جعبه چوبی را متناسب با محصول شما ساخت یعنی تولید کننده جعبه چوبی حتما محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار میگیرد رادر نظر بگیرد تا جعبه چوبی بهترین بسته بندی برای ان محصول گردد جعبه چوبی در گذشته که محصول به این تعداد تولید نمیشود و تنوع محصول به این قدری که الان داریم استفاده میشود جعبه چوبی نیز همانند سایر بسته بندی ها پیشرفت زیادی کرده است از متریال ان گرفته شده به طوری که امروزه از ام دی اف در ساخت جعبه چوبی استفاده میکنند برای ساخت جعبه چوبی که ارزان تر از چوب طبیعی است ونیازی به رنگ نیز ندارد و باعث زیباتر شدن جعبه چوبی نیز میگردد.

در ساخت جعبه چوبی باید به تمام جزئیاتی که باعث میشود جعبه چوبی زیباتر و محکم تر شود توجه کرد جعبه چوبی را میتوان به عنوان یه بسته بندی بسیار مهم در نظر گرفت و ان را به بهنرین شکل موجود دیزاین کرد جعبه چوبی در بسیاری مورد از بین بسته بندی های دیگر بهتر است.

جعبه چوبی که مشاهده میکنید به روش خدمات برش لیزری ساخته شده است روی جعبه چوبی با استفاده از خدمات برش لیزر حک شده و در بعضی قسمتهای ان تیکه ای با استفاده از خدمات برش لیزر برش خورده و روی جعبه چوبی چسبانده شده است در این نوع جعبه چوبی به صورت کفشی است یعنی در جعبه چوبی لولا ندارد وبه صورت ساده میتوان از روی ان برداشت همان طور که مشاهده میکنید این نوع جعبه چوبی از زیباترین نوع جعبه چوبی است.

جعبه چوبی را میتوان به عنوان یکی از بهترین وسایل تبلیغاتی نامید میتوانید با استفاده از جعبه چوبی محصول خود را بهتر عرضه کنید و باعث شوید که محصول شما برای خریدار جذاب تر باشد میتوانید از جعبه چوبی به عنوان گیفت هم استفاده کنید میتوانید از تولید کننده جعبه چوبی کمک بگیرید تا جعبه چوبی خوبی را برای شما تولید کند تولید جعبه چوبی باید به بهترین نحوه ممکن باید انجام شود تا باعث شود که مشتری رضایت بیشتری برای خرید محصول داشته باشدمیتوانید در مواقعی که جعبه چوبی به عنوان گیفت است متنی که باعث تبلیغ برند شما میشود حک شود و باعث شود که جعبه چوبی به عنوان گیفت بهتر به کار شما بیاید.

جعبه چوبی را میتوانید در شکلهای مختلفی ساخت جعبه چوبی که مشاهده میکنید به شکل گرد ساخته شده است در این نوع جعبه چوبی میتوانید هر چیزی را که بخواهید را در ان قرار دهید از شکلات گرفته تا زیور الات  جعبه چوبی که به روش برش لیزری ساخته میشود بسیار کاربردی است زیرا میتوانید شما هر مدل جعبه چوبی که بخواهید را بسازید جعبه چوبی بسیار مورد پسند قرار میگیره مخصوصا جعبه چوبی که شکل های خاص مثل گرد داشته باشند تولید کننده جعبه چوبی بسیار به ان توجه میکند تا جعبه چوبی که میسازد منحصر به فر باشد تا مخاطب بیشتری را جذب کند جعبه چوبی که به شکل گرد است معمولا در این نوع جعبه چوبی به صورت کفشی است که بسیار مدل جالبی است میتوانید رو در در جعبه چوبی و بدنه جعبه چوبی طرحهای ریز ویا درشت به وسیله برش لیزری ایجاد کنید تا جعبه چوبی زیباتر به نظر برسد وجعبه چوبی زیباتری داشته باشیدو بهتر دیده شوید.

تولید کننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی را در هر مدل که بخواهید بسازد جعبه چوبی راحتی میتوان به شکل خانه نیز ساخت تولید کننده جعبه چوبی به کمک برش لیزر روی چوب جزییات جعبه چوبی را به راحتی میتواند برش دهد و سپس ان را با دقت باهم منتاژ کند مهمترین قسمت در ساخت جعبه چوبی توجه به جزییات جعبه چوبی است جعبه چوبی که این ویژگی ها را رعایت میکند شکیل تر میشود و کار بیشتر مورد پسند قرار میگیردجعبه چوبی را متناسب با محصولی که داخل ان قرار میدهند طراحی وساخته میشود.

تولید کننده جعبه چوبی میتواند برای زیباتر شدن جعبه چوبی از لولای اکاردئونی استفاده کند این نوع لولا که در جعبه چوبی استفاده میشود از برشهای ریز روی چوب به وجود می اید که شکل جعبه را به صورت نیم گرد در می اورد و زیبای خاصی را به جعبه چوبی می دهد تولید کننده جعبه چوبی باید در ساخت جعبه چوبی در این مدل توجه کند که در سایزهای بزرگ این مدل در جعبه چوبی بسیار شکننده میشود و بهتر است که این نوع جعبه چوبی را در سایزهای کوچک استفاده کنید.

جعبه چوبی را تولیدکننده جعبه چوبی میتواند در هر شکل واندازهای که شما بخواهید بسازد جعبه چوبی میتواند به شکل قلب باشد ویا هر شکل دیگری جعبه چوبی که شکل قلب است بیشتر به عنوان هدیه مورد استفاده قرار میگرد جعبه چوبی که شکل قلب دارد را میتوان در رنگهای مختلفی ساخت معمولا در این نوع جعبه چوبی به صورت کفشی است که باز کردن ان به راحتی انجام میشود جعبه چوبی که به روش برش لیزری برش داده میشود بسیار مورد استفاده تولیدکننده جعبه چوبی قرار میگیرد.

تولید کننده جعبه چوبی میتواند به کمک خدمات برش لیزر برشهای را روی چوب جعبه چوبی ایجاد کند تا به کمک ان جعبه چوبی را شکلهای مختلفی بسازد این شیارهای ریز که روی جعبه چوبی ایجاد میشود کمک زیادی به تولیدکننده جعبه چوبی میکند تا بتواند برای شما جعبه چوبی متفاوت بسازد جعبه چوبی میتواند در سایزهای مختلف تولید شود بزرگ ویا کوچک و در هر شکل تولید کننده جعبه چوبی بهترین مشاور برای شما میتواند باشد تا شما یک بسته بندی زیبا داشته باشید و محصولتان بهتر دیده شود.

جعبه چوبی را میتواند به صورت ساده نیز ساخت یعنی تولیدکننده جعبه چوبی به ساده ترین شکل ممکن جعبه چوبی بسازد مثل  عکس بالا فقط برای ان که جعبه چوبی زیباتر دیده شود روی جعبه چوبی عکسهای حک شده باشد در این نوع جعبه چوبی بسیار ساده باز وبسته میشود تولیدکننده جعبه چوبی میتواند از این نوع در در جعبه چوبی استفاده کند و باعث زیباتر شدن جعبه چوبی گردد و تولیدکننده جعبه چوبی با ایجاد طرح روی جعبه چوبی باعث شود که جعبه چوبی از سادگی دراید و جعبه چوبی بهتر دیده شود.

در تولید جعبه های چوبی تولیدکننده جعبه چوبی میتواند برای بهتر دیده شدن جعبه چوبی طراحی متفاوتی را انجام دهد یعنی میتواند جعبه چوبی را متفاوت طراحی کند مثل نمونه بالا که گوشه های کار نیم گرد هستن وپروانه نیز برجسته است این نوع جعبه چوبی میتواند به عنوان جعبه انگشتر استفاده شود که بال پروانه برای ان که در را راحت تر برداشته شود استفاده شود تولیدکننده جعبه چوبی میتواند این نوع جعبه چوبی فانتزی را در هر سایزی که شما بخواهید بسازد جعبه چوبی را از تولیدکننده جعبه چوبی تهیه کنید که تجربه زیادی را دراین مورد داشته باشد تا جعبه چوبی تولید شود که شما مدنظر دارید مهمترین اصل در فروش محصولات جعبه ویا همان بسته بندی ان است اگر بسته بندی شما شکیل باشد فروش شما بیشتر خواهد بود پس حتما جعبه چوبی خود را از تولیدکننده جعبه چوبی تهیه کنید که تجربه زیادی در این زمینه داشته باشد.

تولیدکننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی را به هر شکل که شما بخواهید بسازد نمونه جعبه چوبی از همان جعبه چوبی هاست که میتوانید سفارش دهید جعبه چوبی میتواند به هر طرحی که شما بخواهید ساخته شود و میتوانید روی جعبه چوبی را با استفاده از خدمات برش لیزر طرحهای مختلفی را ایجاد کنید برای زیباتر شدن جعبه چوبی شما سعی کنید در انتخاب طرح روی جعبه چوبی خود دقت کنید تا محصول نهایتان کار خوبی شود تا به فروش شما کمک کند.

جعبه چوبی را میتوان به شکلهای مختلفی ساخت تولیدکننده جعبه چوبی میتواند از رووشهای مختلفی برای تولیدجعبه چوبی استفاده کند استفاده از برش لیزر برای برش اولیه جعبه چوبی بهترین راه برای برش جعبه چوبی است تولیدکننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی را در هر سایز واندازه بسازد وشکل ظاهری جعبه چوبی بستگی دارد به سلیقه مشتریو نوع محصولی که داخل ان قرار میگیرد.

تولیدکننده جعبه چوبی میتواند به راحتی برای شما جعبه چوبی که مدنظر دارید را بسازد جعبه چوبی میتواند در هر سایز واندازه که شما بخواهید باشد میتواند جعبه چوبی گرد ویا مربع ویا مستطیل ویا لوزی ویا هر شکل که شما بخواهید باشد تنوع رنگ در جعبه چوبی بسیار زیاد است حتما به این نکته توجه کنید که جعبه چوبی که شما از ان به عنوان بسته بندی بندی محصولات خود استفاده میکنید زیبا باشد و از رنگی در جعبه چوبی استفاده کنید که باعث بیشتر شدن فروش شما گردد.

تولیدکننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی را به هر صورت که شما بخواهید بسازد میتوانیم با برشهای که روی جعبه چوبی ایجاد میکنیم داخل جعبه چوبی مشخص باشد و این نوع جعبه چوبی برای محصولاتی کاربرد دارد که لازم است داخل ان دیده شود جعبه چوبی بهترین نوع بسته بندی در بین تمام بسته بندهای موجود است جعبه چوبی به شما کمک تا محصول خود را بهتر به فروش برسانیدجعبه چوبی را باید متناسب با محصول طراحی وساخت تولیدکننده جعبه چوبی میتواند به راحتی به کمک خدمات برش لیزر برشهای ریز ودرشت روی جعبه چوبی ایجاد کند جعبه چوبی که دارای این نوع طرحها روی بدنه است بهتر دیده میشود ودر نتیجه بهتر فروش میرود وباعث میشود که محصول داخل جعبه چوبی فروش بیشتری کند جعبه چوبی را میتوان با برشهای که روی بدنه ان ایجاد میکنید زیباتر کنید.

جعبه چوبی که از لولای اکاردئونی استفاده میشود ار ریبای خاصی برخوردار است ولی این نوع جعبه چوبی را بهتر است در سایزهای کوچک ساخت جون در سایزهای بزرگ احتمال شکستن ان زیادتر است تولیدکننده جعبه چوبی میتواند مدلهای مختلفی از جعبه چوبی را بسازد این نوع جعبه چوبی نیز یکی از انها است که یتوان به جرات گفن که یکی از پر فروشترین جعبه چوبی ها محصوب میشود ولی بهتر است در سایزهای کوچکتر ساخته شود.

جعبه چوبی که از متریال ام دی اف استفاده میشود دیگر نیاز به رنگ کردن ندارد این نوع جعبه چوبی بسیار مورد پسند قرار میگیرد جعبه چوبی که از متریال ام دی اف در ان استفاده شده است نسبت به نوع چوبی ارزان تر و سبکتر است و زیبای این نوع جعبه چوبی بسیار بیشتر از نوع چوبی ان است میتوان در این نوع جعبه چوبی بیشترمانور داد جعبه چوبی را در اشکال مختلفی میسازند و استفاده از ام دی اف باعث میشود که شما بیشتر بتوانید روی جعبه چوبی مانور دهید سعی کنید در انتاب جعبه چوبی دقت فراوانی انجام دهید تا جعبه چوبی که برای محصول خود انتخاب کردین متناسب با ان باشد جعبه چوبی باید نه تنها زیبا باشد بلکه باید محکم نیز باشد سعی کنید از متریال خوبی برای جعبه چوبی خود استفاده کنید به تولیدکننده جعبه چوبی تاکید کنید که متریال اولیه برای ساخت جعبه چوبی بهترین کیفیت را داشته باشد.

جعبه چوبی که مشاهده میکنید بسیار ساده ساخته شده است یعنی تولیدکننده جعبه چوبی متناسب با محصولی که داخل ان قرار میگیرد ان را ظراحی وساخته است در این نوع جعبه چوبی به صورت کفشی است یعنی لولا در ان استفاده نشده است در ان به سادگی روی جعبه چوبی قرار گرفته است جعبه چوبی را میتوان به شکلهای متفاوتی ساخت تولیدکننده جعبه چوبی میتواند با تغییر در در جعبه چوبی ان را تغییر دهد جعبه چوبی میتواند مثل عکس پایه دار باشد ویا بدون پایه تولیدکننده جعبه چوبی توانای تولید هر نوع جعبه چوبی که شما مدنظر دارید را دارد حتما در نوع انتخاب جعبه چوبی با تولیدکننده جعبه چوبی مشورت بگیریدتا جعبه چوبی خوبی را برای خود تهیه کنید تولیدکننده جعبه چوبی میتواند بهترین مشاور برای انتخاب جعبه چوبی متناسب با محصول شما باشد.

جعبه چوبی را میتوان به اشکالهای مختلفی ساخت میتوان نمونه جعبه چوبی که تولیدکننده جعبه چوبی ان را با ظرافت تمام ساخته است به نوع اکارئونی معروف است که این نوع جعبه چوبی را جعبه چوبی فنری نیز می گویند این نوع جعبه چوبی بسیار پر طرفتار است و این نوع جعبه چوبی را در سایزهای مختلفی میسازند جعبه چوبی را در هر سایز که بخواهید میتوان ساخت لولای این نوع جعبه چوبی به صورت فنری ویاهمان اکاردئونی است با ایجاد شیارهای ریز روی چوب ایجاد میشود و ان را به هر طرف که بخواهید میتوانید خم کنید و باعث میشود که کنار جعبه به شکل نیم گرد دراید و این نوع جعبه چوبی را تولیدکننده جعبه چوبی به راحتی میتواند تولید کند و سعی کنید از این نوع جعبه چوبی برای سایزهای کوچک استفاده کنید زیرا در این نوع جعبه چوبی به خاطر این نوع لولای چوبی که به شکل فنری است ضعیف میشود.

میتوانید روی جعبه چوبی هر طرحی که مدنظر داشته باشید را حک کنید این طرح میتواند تلفیق لوگو ویک طرح اسلیمی باشد با حک طرح روی جعبه چوبی جعبه چوبی زیباتر میشود ومحصول شما بیشتر مورد پسند قرار میگیرد تولیدکننده جعبه چوبی برای ان که جعبه چوبی زیباتر دیده شود رو ان طرحی زیبا حک میکنند و حتی میتوانید روی بدنه جعبه چوبی طرحی را حک کنید تا جعبه چوبی شما زیباتر شود جعبه چوبی که روی ان طرح دارد نسبت به جعبه چوبی که ساده تر است یعنی طرحی روی ان نیست بیشتر مورد توجه وفروش قرار میگیرد طرحی که روی جعبه چوبی ایجاد میشود باید متناسب با محصول شما باشد تا باعث شود که فروش شمابیشتر شود و حتما در انتخاب طرح روی جعبه چوبی دقت کنید تا نتیجه خوبی از حک طرح روی جعبه چوبی بگیرید.

تولیدکننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبیشما را هر سایز وهر مدلی که شما پسند کنید بسازد جعبه چوبی مدلهای مختلفی از لحاظ شکل ظاهری و مدل لولا دارد وشما میتوانید جعبه چوبی خود را در رنگهای مختلف بسازید حتما در انتخاب رنگ جعبه چوبی دقت کنید تا رنگی که شما برای جعبه چوبی خود انتخاب کردید باعث زیباتر شدن جعبه چوبی شما گردد رنگ جعبه چوبی میتواند هر رنگی باشد از قرمز وصورتی تا رنگهای تیره مثل سیاه و کردویی جعبه چوبی نیز میتواند هر سایز باشد یعنی جعبه چوبی شما متناسب با محصولی که قرار است داخل ان گذاشته میشود ساخته میشود و مدل جعبه چوبی هم براساس محصولی که ذاخل ان گذاشته میشود طراحی و ساخته میشود.

جعبه چوبی را میتوان گرد نیز ساخت تولید کننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی را به هر شکل که شما بخواهید بسازد میتوانید مثل طرح بالا جعبه چوبی را به شکل گرد بسازید و روی بدنه ودر ان هر طرحی که مدنظر داشته باشید را اجرا کنید جعبه چوبی که مشاهده میکنید با استفاده از خدمات برش لیزر برش خورده است وسپس به راحتی منتاژ شده است جعبه چوبی با ایجاد طرح در بدنه ودر ان زیباتر میشود حتما برای امتحان هم که شده یک بار از ان استفاده کنید.

تولیدکننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی شما را به شکلها واندازه های مختلف بسازد جعبه چوبی که مشاهده میکنید از نوع جعبه چوبی با لولای چوبی وحتی قفل این نوع جعبه چوبی از جنس چوب است این نوع جعبه چوبی با سادگی که دارد بسیار مورد پسند قرار میکیرد این نوع جعبه چوبی بسیار زیبا ودر عین حال محکم است و این نوع جعبه چوبی بسیار کاربردی است و بیشتر از این نوع جعبه چوبی استفاده میکنند.

جعبه چوبی را میتوان در شکلهای مختلفی ساخت نمونه بالا که معروف به جعبه چوبی اکاردئونی است دلیل گذاشتن این اسم روی این جعبه چوبی لولای فنری ان است که زیبای خاصی را به ان داده است جعبه چوبی که مشاهده میکنید یکی از زیباترین نوع جعبه چوبی است که مشتریان به این نوع جعبه چوبی علاقه نشان میدهند و میتوان برای زیباتر شدن این نوع جعبه چوبی روی ان طرحی را حک کنید تا جعبه چوبی زیباتر دیده شود وباعث شود که تلفیق بهتری از رنگ وطرح ایجاد شود.

در تولیدجعبه چوبی باید به محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار داد دقت کنید که جعبه چوبی را متناسب با محصولی که داخل ان قرار میدهید بسازید تولیدکننده جعبه چوبی بهترین مشاور برای شماست  حتما از راهنمای ان برای تولید جعبه چوبی استفاده کنید سعی کنید حتما لوگوی خود را روی جعبه چوبی حک کنید واگر طرحی که روی جعبه چوبی حک میشود متناسب با محصول داخل جعبه چوبی باشد بهتر است.

طرحهای مختلفی را میتوان روی جعبه چوبی ایجاد کرد میتوان این طرحهای روی جعبه چوبی ویا کناره های ان ایجاد نمود این طرحها میتواند برش باشد ویاحک باشد متناسب با محصول شما اگه لازم است که محصول شما دیده شود حتما از طرحهای استفاده کنید که در هنگام برش زیبا به نظر برسن و در این صورت باید روی جعبه چوبی طرح را برش دهیم تا بتوان محصول را در داخل جعبه چوبی دیده شود جعبه چوبی که این طرحها برش داده میشود برای ان که محصول شما بهتر دیده شود.

تولیدکننده جعبه چوبی میتواند در تولید جعبه چوبی از یراق چوبی استفاده کند یعنی از خود جنسی که در بدنه جعبه چوبی استفاده شده برای ساخت جعبه چوبی استفاده کند شکل بالا یک جعبه چوبی است که یراق ان از جنس چوب است یعنی لولا وقفل ان از جنس چوب است وهمان طور که مشاهده میکنید روی در وبدنه این جعبه چوبی اشکالی برش خورده است که باعث شده که کار زیباتر دیده شود واین اشکال برای ان است که بتوانید جنسی که داخل ان است دیده شودو این اشکال هندسی برش خورده روی جعبه چوبی باعث زیاتر شدن جعبه چوبی میگردد وباعث شده که جعبه چوبی از شکل ساده تبدیل به جعبه زیبا گردد.

جعبه چوبی را باید بسیار محکم ساخت یعنی جعبه چوبی چوبی علاوه بر ظریف بودن باید محکم نیز باشد برای ان که جعبه چوبی محکم باشد تولیدکننده جعبه چوبی میتواند از روش برش لیزری برای ساختن جعبه چوبی استفاده کند یعنی این که روی بدنه جعبه چوبی نر ومادگی ایجاد کند تا بدنه جعبه چوبی به هم وصل شوند وبرای ان که جعبه چوبی محکمتر شود میتواند بین نر ومادگی از چسب استفاده کند در این صورت جعبه چوبی بسیار محکم میشود واستفاده از نر ومادگی روی بدنه جعبه چوبی باعث میشود که جعبه چوبی زیباتر نیز شود و و امروزه از این روش بسیار در ساخت جعبه چوبی استفاده میشود وبهترین روش برای ساخت جعبه چوبی محصوب میگردد تعداد نر ومادگی روی بدنه جعبه چوبی میتواند براساس اندازه جعبه چوبی متغیر باشد.

جعبه چوبی هرچقدر سنگین تر باشد باید دیواره جعبه چوبی نیز ضخیم تر باشد تا بتواند وزن محصولی که قرار است داخل ان قرار بگبرد راتحمل کند جعبه چوبی را باید متناسب با وزن واندازه محصولی که قرار است داخل ان قرار بگیرد ساخته شود جعبه چوبی که دیواره ان ظریفتر است بیشتر به درد محصولاتی میخورد که  وزن انها کم است و میتوان برای ان که جعبه چوبی محکم تر باشد ضخامت دیواره وکف جعبه چوبی را زیادتر کرد گاهی اوقات طول محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار بگیرد زیاد است ولی وزن محصول کم است میتوان از چوبهای که ضخامت کمتری دارند استفاده کرد و نیازی نیست که دیواره جعبه چوبی ضخیم باشد هر چی جعبه چوبی ظریف تر باشد جعبه چوبی زیباتر است پس حتما باید به محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار بگیرد باید توجه کرد.

در تولید جعبه های چوبی باید به نوع متریالی که قرار است اتولیدکننده جعبه چوبی از ان جعبه چوبی تولید کند نیز توجه کرد امروزه در بیشتر موارد از ام دی اف برای ساخت جعبه چوبی استفاده میشود که قیمت این متریال نسبت به چوب طبیعی پایین تر است و مقاومت بالای نیز دارد جعبه چوبی  که از ام دی اف برای ساخت ان استفاده میشود بسیار محکم و از زیبای زیادی برخوردار است استفاده تولیدکننده جعبه چوبی از ام دی اف باعث شده که دیگر نیاز به رنگ کردن جعبه چوبی نباشد و به خاطر تنوع بالی رنگ ام دی اف جعبه چوبی که از ام دی اف ساخته میشود از جعبه چوبی که از چوب طبیعی ساخته میشود زیبای بیشتری داشته باشد و میزان تولید جعبه چوبی که از طریق برش لیزری بسیاز بالاتر از نوع نجاری ان است متریالی که میتوان به راحتی با استفاده از خدمات برش لیزر برش داده میشود ام دی اف است.

تولیدکننده جعبه چوبی میتواند برای شما متناسب با محصولات شما جعبه چوبی بسازد جعبه چوبی میتواند در هر رنگ وهر اندازه باشد از بزرگ گرفته تا کوچک  یعنی شما میتواند جعبه چوبی متناسب با اندازه محصول  خود داشته باشید این جعبه چوبی میتواند در هر رنگ نیز باشد میتوانید از تلفیق چند رنگ نیز برای ساخت جعبه چوبی استفاده کنید و بهتر است در انتخاب رنگ جعبه چوبی بسیار دقت کنید رنگ جعبه چوبی مهمترین قسمت در تولید جعبه چوبی است  تولیدکننده جعبه چوبی  حتما به این نکته توجه میکند که محصول نهایی یعنی همان جعبه چوبی کار زیبای شود.

جعبه چوبی را میتوان متناسب با محصول شما هر طرحی که بخواهید طراحی کرد وسپس ساخت تولیدکننده جعبه چوبی میتواند بهترین مشاور در این زمینه باشد جعبه چوبی را باید علاوه بر محکم بودن زیبا ساخت میتوان روی جعبه چوبی و کناره جعبه چوبی طرحی را برش ویا حک کرد که این کار باعث میشود که جعبه چوبی شما زیباتر شود میتوان طرحی را برش داد تا بتوانید داخل جعبه چوبی را ببینید ویا محصول داخل جعبه چوبی بهتر دیده شود واین طرح باعث میشود که جعبه چوبی زیباتر باشد وباعث فروش بیشتر محصول شما میشود.

تولیدکننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی را به روش های مختلفی میتواند بسازد میتوان در جعبه چوبی را به صورت نر ومادگی بسازد که انها در هم چفت شوند ودر عین سادگی جعبه چوبی بسیار زیبا خواهد بود و باحک ویا برش روی دیواره و یا در جعبه چوبی ان را دیزاین کند جعبه چوبی بهترین راه برای ان است که محصول شما بهتر دیده شود جعبه چوبی که در محصولات مختلفی استفاده میشود میتواند از تنوع رنگ واندازه برخوردار باشد استفاده از جعبه چوبی به عنوان یه یک بسته بندی میتواند باعث شود که محصولات شما فروش بیشتری داشته باشد.

تولیدکننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی را در هر مدل وشکلی که شما بخواهید برای شما بسازد جعبه چوبی میتواند ساده ویا پیچیده باشد بزرگ ویا کوچک باشد میتواند از یراق فلزی استفاده شود وتولیدکننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی را گرد ویا به شکل مربع ویا مستطیل ویا هر شکلی بسازد همه این کار کارها متناسب با سلیقه مشتری ساخته میشود جعبه چوبی یکی از بهترین راهها برای تبلیغ محصول شما میباشد واستفاده از جعبه چوبی باعث میشود که فروش شما چند برابر شود.

تولیدکننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی را در سایزهای مختلف ودر رنگهای مختلف بسازد جعبه چوبی میتواند در شکلهای مختلفی باشد نمونه جعبه چوبی که مشاهده  میکنید در سایزهای مختلفی ساخته شده است ودر این نوع جعبه چوبی ها به صورت کفشی است یعنی این نوع جعبه چوبی لولا ندارند و در انها به صورت ساده ترین نوع روی جعبه چوبی قرار گرفته است جعبه چوبی که به روش بالا ساخته میشود بسیار مورد پسند قرار گرفته است و این مدل را میتوان یکی از بهترین نوع در جعبه چوبی نامید.

جعبه چوبی میتواند بهترین بسته بندی برای محصولات شما باشد استفاده از جعبه چوبی به عنوان بسته بندی محصولات مختلف از شکلات وچای گرفته تا محصولات دیگر بسیار رایج شده است تولیدکننده جعبه چوبی میتواند برای محصولات شما جعبه چوبی بسازد که باعث فروش بیشتر محصولات شما گردد و اگر میخواهید که محصولات شما بهتر دیده شود حتما از جعبه چوبی استفاده کنید تا محصولات شما بهتر فروش رود وحتما از تولیدکننده جعبه چوبی کمک بگیرد که تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد.

تولیدکننده جعبه چوبی میتواند چوبهای مختلفی برای تولید جعبه چوبی استفاده کند واین جنسها بستگس به محصول شما دارد ولی معمولا از ام دی اف برای ساخت جعبه چوبی استفاده میکنند جعبه چوبی که از جنس ام دی اف است بسیار سبک تر از چوب طبیعی است و هم ارزان تر وجعبه چوبی که از ام دی اف ساخته میشود بیشتر مورد پسند مشتریان قرار میگیرد و مقدور به صرفه تر است تا جعبه چوبی که از چوب طبیعی ساخته میشود وجعبه چوبی به شما کمک زیادی میکند تا محصولات خود را بیشتر بفروشید.

جعبه چوبی که طرح روی در وبدنه ان حک شده باشد زیباتر است وبرای ان که جعبه چوبی شما بتر دیده شود روی در ویا بدنه ان حک کنید حک روی جعبه چوبی به کمک خدمات برش لیزر انجام میشود و میتوانید روی جعبه چوبی طرحی را که متناسب با محصول است حک کنید میتوانید روی جعبه چوبی لوگو ویا اسم محصول را نیز حک کنید تا محصول شما بهتر دیده شود جعبه چوبی با ایجاد روی ان  بیشتر مورد پسند مشتری قرار میگیرد تا این که جعبه چوبی که ساده باسشد وروی ان چیزی حک نشود.

جعبه چوبی را میتوان در شکلهای مختلفی ساخت نمونه جعبه چوبی که در قسمت بالا مشاهده میکنید کوشه های جعبه چوبی به صورت نیم گرد در امده است که ان نیم گردی گوشه های جعبه چوبی با استفاده از خدمات برش لیزر ایجاد شده است که زیبای خاصی را به جعبه چوبی داده است شما نیز میتوانید مانند نمونه بالا جعبه چوبی خود را بسازید که این نوع جعبه چوبی از زیبای خاصی برخوردار است و روی بدنه این نوع جعبه چوبی شکلهای مربع ای برش داده شده است این برشها برای ان است که محصول شما دیده شود.

در انتخاب رنگی جعبه چوبی دقت کنید رنگی  را انتخاب کنید که متناسب با محصول شما باشد رنگ جعبه چوبی میتواند هر رنگی باشد ولی انتخاب ان باعث میشود که فروش محصول  شما بیشتر ویا کمتر شود میتوانید در انتخاب رنگ جعبه چوبی از تولیدکننده جعبه چوبی مشاوره بگیرد ولی از بین رنگهای که در جعبه چوبی استفاده میشود رنگ گردویی از همه مهمتر وقابل قبول تر است و از این رنگ در بیشتر در جعبه چوبی استفاده میشود در جعبه چوبی میتوان از رنگهای تلفیقی نیز استفاده کنید یعنی از دو یا چند رنگ بر روی جعبه چوبی استفاده کنید.

نمونه جعبه که مشاهده میکنید برای ان که زیباتر شود روی در وبدنه جعبه چوبی طرحی برش داده شده است که باعث شده که جعبه چوبی بسیار زیبا شود برای ان که جعبه چوبی محکم تر باشد از اتصال نر وماده روی بدنه و ان ایجاد شده است این نوع جعبه چوبی را میتوان در هر سایز ساخت جعبه چوبی را تولیدکننده جعبه چوبی در شکهای مختلفی میسازد در جعبه چوبی بالا برای ان که استقامت جعبه چوبی بیشتر شود جعبه چوبی دوبل شده است یعنی زیر قسمتهای که برش خورده یک تکه چوب چسبانده شده است  این کار هم باعث میشود که جعبه چوبی زیباتر شود وهم باعث میشود که جعبه چوبی زیباتر شود در این نوع جعبه چوبی به صورت کفشی است و راحترین نوع درب برای جعبه چوبی است ضخامت چوبی که در این نوع جعبه چوبی استفاده شده است سه میلمتر است استفاده از این نوع از اتصالات در جعبه چوبی باعث میشود که جعبه چوبی محکم تر شود و این کار با استفاده از خدمات برش لیزری چوب انجام میشود.

نمونه جعبه چوبی را با استفاده از برش لیزری برش داده شده است همان طور که مشاهده میکنید درب این نوع جعبه چوبی به صورت کفشی است که در این سادگی بسیار زیباست  روی درب و بدنه جعبه چوبی هیچ طرحی دیده نمیشود و این نوع جعبه چوبی جزوء ساده ترین جعبه چوبی هاست بدنه این نوع جعبه چوبی برای ان که محکم تر باشد از نر ومادگی استفاده شده است درب کفشی دربی است که در ان لولا استفاده نشده است جنس این نوع جعبه چوبی از ام دی اف است واین نوع جعبه چوبی از قفل استفاده نمیشود این نوع جعبه چوبی میتواند در بسته بندی هر چیزی استفاده کرد در عین سادگی بسیار جعبه محکمی است و جزوء بهترین نوع جعبه چوبی است واین نوع جعبه چوبی را میتوان در سایزهای مختلفی ساخت.

نمونه جعبه چوبی بالا که مشاهده میکنید از یراق چوبی استفاده شده است یعنی لولاو قفل ان چوبی است تولیدکننده جعبه چوبی روی درب ان با استفاده از خمدات برش لیزر طرحی را برش زده است که باعث شده که جعبه چوبی زیباتر شود این نوع جعبه چوبی را میتوان در سایزهای مختلفی ساخت و این نوع جعبه چوبی برای بسته بندی مختلفی مورد استفاده میشود و استفاده از طرح روی این نوع جعبه چوبی باعث شده که جعبه چوبی زیباتر شود لولای که در این نوع جعبه چوبی مورد استفاده قرار گرفته جزوء ساده ترین لولاهای چوبی به حساب میاورد و شما میتوانید این نوع جعبه چوبی را در هر سایز واندازه که بخواهید برای خود تهیه کنید وحتی میتوانید روی درب این نوع جعبه چوبی هر طرحیویا لوگوی که مدنظر دارید را برش ویا حک کنید تولیدکننده جعبه چوبی میتوناد بهترین مشاور برای ساخت جعبه چوبی برای شما باشد یعنی با استفاده از کمک تولید کننده جعبه چوبی جعبه چوبی مناسب محصول خود تهیه کنید.

نمونه جعبه چوبی که مشاهده میکنید دارای لولای چوبی است که این نوع لولای چوبی در بین بیشتر جعبه چوبی ها مرسوم است و جزء ساده ترین لولاهاست در عبه چوبی میتوان از اقسام مختلفی از لولا ها استفاده کرد که این نوع لولا هم یک از این لولاهاست روی این نوع جعبه چوبی طرحی برش داده شده است که باعث شده که جعبه چوبی زیباتر شود تولیدکننده جعبه چوبی میتواند هر طرحی که شما پسند میکیند روی جعبه چوبی حک کند ویا برش دهد روی این نوع جعبه چوبی طرح برش داده شده است که باعث شده جعبه چوبی زیباتر شود قفل این نوع جعبه چوبی ساده است که این نوع قفل نیز چوبی است قفل جعبه چوبی میتواند چوبی باشد ویا فلزی که متناسب با نوع جعبه چوبی قفل ان انتخاب میشود بدنه این نوع جعبه چوبی به صورت نر ومادگی باهم چفت شده در این نوع جعبه چوبی نیاز به چسب نیست واین نوع جعبه چوبی در این سادگی بسیار محکم است.

تولیدکننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی را در طرحهای مختلفی بسازد نمونه جعبه چوبی که مشاهده میکنید از همان  مدلهای است که تولیدکننده جعبه چوبی میتواند بسازد جعبه چوبی که مشاهده میکنید جزء بسته بندهای است بسیار مورد توجه قرار گرفته است و میتوان هر محصولی را داخل ان قرار داد درب این نوع جعبه چوبی به صورت کفشی است  و داخل این نوع جعبه چوبی مقسم دارد یعنی تولید کننده جعبه چوبی بنا به خواسته مشتری داخل جعبه چوبی مقسم قرار داده است این نوع جعبه چوبی را میتوان در سایزهای مختلفی ساخت و میتوان ان را با مقسم ویا بی مقسم تولید کرد.

نمونه جعبه چوبی که مشاهد میکنید یکی از زبیاترین نوع جعبه چوبی است  درب این نوع جعبه چوبی با استفاده از خدمات برش لیزر برش خورده شما میتوانید هر طرحی که مدنظر دارید را با استفاده از خدمات برش لیزر روی جعبه چوبی حک ویا برش دهید مدل درب این نوع جعبه چوبی به صورت کفشی است یعنی این نوع جعبه چوبی نیاز به لولا و قفل ندارد بدنه و درب این نوع جعبه چوبی با استفاده از خدمات برش لیزر به صورت نر ومادگی ایجاد شده است که باعث میشود که جعبه چوبی محکم تر شود جنس این نوع جعبه چوبی ام دی اف است ام دی اف ارزان تر از چوب طبیعی است وبیشتر تولیدکننده جعبه چوبی از این متریال استفاده میکنند.

تولیدکننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی را در هر سایز ومدلی که شما بخواهید بسازید نمونه جعبه چوبی که مشاهده میکنید دارای لولای چوبی است این نوع لولای چوبی به صورت نر ومادگی روی بدنه و درب جعبه چوبی محکم شده است این نوع جعبه چوبی  قفل ندارد ولی میتوان روی ان هم قفل چوبی زد وهم قفل فلزی بدنه این نوع جعبه چوبی با نر ومادگی به هم وصل شده است که باعث میشود که جعبه چوبی محکمتر شود این نوع جعبه چوبی دارای پایه چوبی است این نوع جعبه چوبی دارای مقسم متحرک است یعنی میتوانید به راحتی مقسم را برداشته و در قسمت پایین جعبه چوبی وسایل خود را جا کنید و میتوان جعبه چوبی را دو طبقه کنید.

تولید کننده جعبه چوبی میتواند با استفاده از خدمات برش لیزری چوب متریال خود را که میتواند چوب طبیعی ویا ام دی اف باشد را به راحتی برش دهدو برای مشتریان خود جعبه چوبی زیبا وبا کیفیت بسازد جعبه چوبی که با استفاده از خدمات برش لیزر برش داده میشود به خاطر ایجاد نر وامدگی روی بدنه جعبه چوبی محکمتر میشود و بسیار مورد پسند مشتریان قرار گرفته است تولیدکننده جعبه چوبی با کمک خدمات برش لیزری میتواند به راحتی روی جعبه چوبی به راحتی حک بزند این کار باعث شده که جعبه چوبی زیبای شود امروز بهترین راه برای ایجاد طرح روی جعبه چوبی ایجاد حک روی جعبه چوبی است ایجاد حک روی جعبه چوبی بهترین راه برای تزیین جعبه چوبی است میتوان روی درب و بدنه جعبه چوبی به راحتی حک کرد و شما میتوانید با اسنفاده از خدمات برش لیزر هر طرحی که مدنظر دارید را در کمترین زمان وبالاترین کیفیت ممکن ایجاد کنید جعبه چوبی رام ی توان در هر سایز وهر شکلی میتوان ساخت بهترین ابزار برای تولید جعبه چوبی استفاده از برش لیزری است یکی از عواملی که باعث میشود جعبه چوبی زیبا شود ایجاد طرح روی ان است نر ومادگی که روی جعبه چوبی ایجاد میشود علاوه بر ان که باعث زیباتر شدن جعبه چوبی میشود باعث محکم تر شده جعبه چوبی نیز میشود.

جعبه چوبی که برای هر محصول انتخاب میکنید باید متناسب با محصول شما باشد یعنی جعبه چوبی باعث شود که محصول شما بهتر دیده شود و به شما در فروش محصولتان کمک کند تولیدکننده جعبه چوبی میتواند بهترین مشاور برای تهیه جعبه چوبی باشد استفاده از طرحهای زیبا روی جعبه چوبی باعث میشود که جعبه چوبی زیباتر شود و کمک زیادی در فروش محصول شما میکند استفاده از خدمات برش لیزر روی جعبه چوبی بهترین راه برای تزیین جعبه چوبی است به طوری تولیدکننده جعبه چوبی میتواند هر طرحی که شما مدنظر دارید را به راحتی روی جعبه چوبی حک کنید گاهی برای زیباتر شدن جعبه چوبی طرح که شما مدنظر دارید را باید برش دهید برش رویجعبه چوبی که توسط تولیدکننده جعبه چوبی انجام میشود با استفاده از خدمات برش لیزر انجام میشود جعبه را زیباتر میکند جعبه چوبی را میتوان در سایزهای مختلفی ساخت و رنگ جعبه چوبی نیز سلیقه ای است وقبل از انتخاب رنگ جعبه چوبی حتما با تولیدکننده جعبه چوبی مشورت کنید تا محصول نهایی باکیفیت باشد عامل اصلی در زیبای جعبه چوبی رنگ ومدل جعبه چوبی همراه با طرحی است که روی جعبه چوبی ایجاد میشود.

تولیدکننده جعبه چوبی اگر دارای تجربه کافی در ساخت جعبه چوبی باشد میتواند جعبه چوبی را متناسب با محصول شما طراحی کند وسپس یک جعبه چوبی زیبا که فروش محصول شما زیادتر میکند به شما تحویل دهد جعبه چوبی یکی از بهترین نوع بسته بندی هاست که شما میتوانید از ان استفاده کنید جعبه چوبی را میتوان در سایزهای مختلفی متناسب با محصولتان سفارش دهید میتوانید روی جعبه چوبی هر طرحی که مدنظر دارید را ایجاد کنید جعبه چوبی بهترین وسیله برای فروش بهتر محصولات شماست جعبه چوبی میتواند درب دار باشد ویا بدون درب  میتواند روی بدنه خود طرح داشته باشد و یا نداشته باشد معمولا طرحی که روی جعبه چوبی میزنن حتما باید به محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار بگیرد مربوط باشد.

جعبه چوبی را میتوان در شکلهای مختلفی ساخت جعبه چوبی که مشاهده میکنید درب ان با لولای چوبی باز وبسته میشود  که یکی از رایج ترین لولاهای است که در جعبه چوبی مورد استفاده قرار میکیرد و روی درب این جعبه چوبی طرحی برش داده شده است که این کار سلیقه ای است میتوانید همین طرح را روی جعبه چوبی حک کنید ایجاد طرح روی جعبه چوبی باعث میشود که جعبه چوبی زیباتر شود بدنه این نوع جعبه چوبی با ایجاد نر ومادگی روی ان محکم شده است بهترین راه برای محکم کردن جعبه چوبی استفاده از نر مادگی روی بدنه جعبه چوبی است در این نوع جعبه چوبی داخل جعبه چوبی مقسم قرار داده شده است میتوانید شما هم برای جعبه چوبی خود از مقسم استفاده کنید وبرای باز وبسته شدن درب جعبه چوبی یه زاییده روی درب جعبه چوبی ایجاد شده است که با ان به راحتی میتوانید درب جعبه چوبی را باز وبسته کنید جعبه چوبی جزء بهترین بسته بندی ها محصوب میشود و شما نیز میتوانید در هر سایز که بخواهید برای محصول خود جعبه چوبی بسازید.

جعبه چوبی را میتوان در شکلهای مختلفی میتوان ساخت جعبه چوبی میتواند مربع باشد مستطیل بلشد ویا هر شکلی دیگری جعبه چوبی که مشاهده میکنید به صورت صندوق ساخته شده است که روی جعبه چوبی به صورت نیم گرد در امده است  که زیبای خاصی را به جعبه چوبی داده است این نوع جعبه چوبی دارای قفل چوبی است که در جعبه چوبی که در ان قفل استفاده شده است یا قفل فلزی استفاده میشود ویا قفل چوبی  بدنه این نوع جعبه چوبی با استفاده از نر ومادگی به هم وصل شده است که باعث شده که خیلی محکم شود جنس این نوع جعبه چوبی ام دی اف است میتوانید برای ان که جعبه چوبی زیباتر شود از ام دی اف رنگی استفاده کنید جعبه چوبی که مشاهده میکنید دارای لولای چوبی است  میتوانید در داخل این نوع جعبه چوبی مقسم قرار دهید و یا بدون مقسم باشد این نوع جعبه چوبی را میتوان در سایزهای مختلفی این نوع جعبه چوبی جزء زیبترین جعبه چوبی محصوب میشود.

جهت آگاهی از قیمت ها تماس بگیرید.

شماره موبایل: 09354071294

جعبه چوبی میتواند کاربردهای زیادی داشته باشد میتواند به عنوان یک بسته بندی مورد استفاده قرار بگیرد ویا میتواند مثل عکس بالا به عنوان یک جعبه موزیکال مورد استفاده قرار گیرد جعبه چوبی که مشاهده میکنید یکی از زیباترین جعبه چوبی است که میتوان برای نگهداری هر چیزی از ان استفاده کنید روی این نوع جعبه چوبی طرحی حک خورده است که باعث شده که جعبه چوبی زیباتر شود شما میتوانید به جای حک روی این نوع جعبه چوبی از برش استفاده کنید لولای که در این نوع جعبه چوبی استفاده شده است چوبی است این نوع جعبه چوبی را میتوان در سایزهای مختلفی ساخت میتوان بزرگ ویا کوچک ساخت بدنه این نوع جعبه چوبی با استفاده از نر ومادگی به هم وصل شده است که استفاده از نر مادگی در این نوع جعبه چوبی باعث میشود که این نوع جعبه چوبی محکم تر شود و برای ان که جعبه چوبی محکم تر شود در بین نر ومادگی این نوع جعبه چوبی چسب میزنند که جعبه چوبی محکم تر شود.

جعبه چوبی که مشاهده میکنید به شکل مستطیلی است لولای این نوع جعبه چوبی به صورت ساده از جنس چوب است جنس این نوع جعبه چوبی ام دی اف است روی این جعبه چوبی طرحی برش خورده است که شما میتوانید هر طرح که میخواهید را روی درب ویا بدنه جعبه چوبی برش ویا حک کنید جعبه چوبی بهترین وسیله برای بسته بندی محصوب میشود از این نوع جعبه چوبی برای نگهداری هر چیزی مورد استفاده قرار میگیرد میتوانید هر سایز از جعبه چوبی که بخواهید را برای خود سفارش دهید جعبه چوبی میتواند باعث شود که فروش شما چند برابر شود و به شما کمک   که محصول خود را به بهترین شکل ممکن عرضه دهید جعبه چوبی که عکس ان را مشاهده میکنید برای ان که بدنه ان محکم تر شود از نر ومادگی همراه چسب استفاده شده است استفاده از نر و مادگی در روی بدنه این نوع جعبه چوبی باعث شده که جعبه چوبی زیباتر نیز شود میتوانید از رنگهای مختلفی از ام دی اف برای ساخت جعبه چوبی استفاده کنید.

جعبه چوبی را میتوان در طرحهای مختلفی ساخت جعبه چوبی که مشاهده میکنید  دارای درب کشویی است این نوع جعبه چوبی را میتوان در سایزهای مختلفی ساخت میتوان ان را بزرگ ویا کوچک ساخت  روی درب ایننوع جعبه چوبی طرحی به صورت برش زده شده است طرحی که مشاهده میکنید سلیقه است یعنی شما هر طرحی که مدنظر دارید را میتوانید روی درب و یا بدن هجعبه چوبی به راحتی برش ویا حک بزنید زدن حک ویا برش روی جعبه چوبی معمولا به سلیقه مشتری مربوط میشود بعضی از این عزیزان دوست دارند که روی درب جعبه چوبی طرحی برش بخورد و برخی دیگر نیز دوست دارند روی جعبه چوبی طرحی حک شود وگاهیس هم روی درب جعبه چوبی زرحی حک ویا برش نمیخورد که به صورت ساده در می اید درب کشویی یکی از زیبترین درب های روی جعبه چوبی است که باعث میشود جعبه چوبی شکل خاصی وزیبای پیدا کند از این نوع درب جعبه چوبی میتوان برای بسته بندی هر محصولی استفاده کرد.

جعبه چوبی که مشاهده میکنید به جعبه تی بگ موذد استفاده قرار گرفته است جنس این نوع جعبه چوبی از ام دی اف خام است میتوانید برای ان که رنگی باشد از ام دی رنگی استفاده کنید ویا روی ام دی اف خام را رنگ کنید درب جعبه چوبی طرحی برش خورده است که میتواند به جای برش ان را حک کنید میتوانید هر طرحی که مدنظر دارید را به راحتی حک ویا برش دهید جعبه چوبی میتواند بهترین نوع بسته بندی برای شما باشد لولای این جعبه چوبی لوالی چوبی است که میتواند جز ساده ترین نوع جعبه چوبی محصوب میشود  برای ان که دیواره های جعبه چوبی خوب بهم وصل باشد روی دیواره انها نر ومادگی قرار داده است که باعث میشود که جعبه چوبی محکم تر شود میتوانید داخل جعبه چوبی مقسم های را برای تقسیم بندی کردن محصولات قرار دهید میتوانید هر سایزی از جعبه چوبی که بخواهید را بسازید استفاده از جعبه چوبی میتواند باعث شود که محصولات شما بهتر به فروش رود جعبه چوبی را میتوان در هر سایزی که شما بخواهید ساخت جعبه جوبی متناسب با محصول شما ساخته میشود.

درب جعبه چوبی میتواند در طرحهای مختلفی باشد و یکی از قسمتهای که بسیارمورد توجه قرار میگیرد درب جعبه چوبی است میتوان درب جعبه چوبی را به هرشکلی که بخواهید بسازید نمونه جعبه چوبی که مشاهده میکنید دارای دو تا درب میباشد که باعث شده جعبه چوبی زیباتر شود وشکل متفاوتی را به خود بگیرد جعبه چوبی را میتوان بدون هیچ طرح روی بدنه ان ساخت ویا میتوان روی جعبه چوبی طرحی را برش ویا حک زد  لولای این نوع جعبه چوبی  از جنس چوب است که یکی از متداول ترین درب ها در ساخت جعبه چوبی محصوب میشود بدنه این جعبه چوبی با ایجاد نر ومادگی روی ان محکم تر شده است جنس این نوع جعبه چوبی از تخته سه لا است و میتوان در هر ضخامتی واندازه ای این جعبه چوبی را ساخت جعبه چوبی را باید زیبا ساخت و متناسب با محصول مشتری شما میتوانید با استفاده از جعبه چوبی فروش محصولات خود را بالا ببرید و باعث شوید که مشتریان بیشتری با استفاده از جعبه چوبی به طرف محصول شما جذب شوند.

جعبه چوبی که مشاهده میکنید به شکل مکعب مربع است  این جعبه یکی از پر کاربردترین جعبه چوبی محصوب میشود بدنه این نوع جعبه چوبی برای ان که محکم تر شود نر ومادگی روی بدنه جعبه چوبی ایجاد شده است  و به هم وصل شده اند قفل ولولای این نوع جعبه چوبی  فلزی است که هم نسبت به چوب مقاومت بالی دارد وهم باعث میشود که جعبه چوبی محکم تر شود جنس این نوع جعبه چوبی ام دی اف است و میتوان برای ان که جعبه چوبی زیباتر شود از ام دی اف رنگی برای ساخت ان استفاده کرد میتوانید روی درب ویا بدنه جعبه چوبی طرحی را حک کنید ویا ان طرح را برش دهید که باعث میشود جعبه چوبی زیباتر شود و حتی میتوانید لوگو ویا شماره تماس خود را روی جعبه چوبی حک کنید و حتی میتوانید تلفیق طرح ولوگو را روی جعبه چوبی حک کنید تا برندتان بهتر دیده شود و و در بین مشتریان شناخته تر شوید زیبای جعبه چوبی باعث میشود که فروش شما بیشتر شود .

جعبه چوبی را میتوان در شکلهای مختلفی میتوان ساخت جعبه چوبی که مشاهده میکنید به شکل مستطیل است روی درب این جعبه چوبی طرحی حک شده وروی بدنه ان طرح دیگری حک شده است جنس این نوع جعبه چوبی ام دی اف است  ولی میتوان ان را با چوب طبیعی نیز ساخت و علاوه بران میتوان هر طرحی که شما مدنظر دارید نیز روی جعبه چوبی حک کنید ویا برش دهید  میتوانید داخل جعبه چوبی مقسم قرار دهید ویا قرار ندهید این جعبه چوبی مطابق سلیقه شما ساخته میشود بدنه جعبه چوبی با نر ومادگی که روی ان ایجاد میشود محکم میشود این نوع جعبه چوبی را میتوان در سایز هایس مختلفی میتوان ساخت.

جعبه چوبی را میتوان در هر شکل مدنظر داشته باشید طراحی کنید وبسازیم نمونه که مشاهده میکنید به شکل خانه است  جنس این نوع جعبه چوبی ام دی اف است که دیواره های بدنه جعبه چوبی به صورت نر ومادگی ایجادشده است همان طور که مشاهده میکنید جزییات یک خانه از پنجره تا درب خانه ایجاد شده است لولای این جعبه چوبی از جنس چوب ویا همان ام دی اف است و این جعبه چوبی دارای قفل چوبی است یعنی با استفاده از چوبی که برای ساخت بدنه جعبه چوبی استفاده شده از ان نیز برای ساخت قفل ولولای جعبه چوبی استفاده شده است جعبه چوبی بهترین وسیله برای تبلیغ محصول دلخل جعبه است زیرا جعبه چوبی بسیار ماندگار تر از بسته بندی های دیگر است و میتوان روی درب ویا بدنه جعبه چوبی طرحی را به راحتی حک کرد تا جعبه چوبی زیباتر دیده شود.

جعبه چوبی میتواند بهترین بسته بندی برای محصولات شما باشد شما میتوانید با استفاده از جعبه چوبی فروش محصولات خود را چند برابر کنید جعبه چوبی را میتوان در سایزها وطرحهای مختلفی ساخت جعبه چوبی را هم میتوان در رنگهای مختلفی ساخت و گاهی از تلفیق چند رنگ در تولید جعبه چوبی استفاده میکنند جعبه چوبی میتواند بهترین راه تبلیغ محصولات شما نیز باشد زیرا جعبه چوبی مقاومت بالای نسبت به بسته بندی های دیگر دارد و میتوان روی جعبه چوبی طرحی را به راحتی حک کرد وهمین باعث تبلیغ محصولات شما میگردد جعبه چوبی را میتوان در سایزهای مختلفی ساخت جعبه چوبی را باید متناسب با محصول خودتان بسازید.

جعبه چوبی را اگر متناسب با محصولتان بسازید میتوانید بهتر دیده شوید یعنی جعبه چوبی باعث میشود که فروش شما چندین برابر شود جعبه چوبی یکی از بهترین نوع بسته بندی محصوب میشود هم به خاطر مقاومت بالی جعبه چوبی یعنی جعبه چوبی محکمترین نوع بسته بندی است هم به خاطر زیبای بالی که نسبت به سایر بسته بندی ها دارد از جعبه چوبی میتوان به عنوان بهترین راه برای تبلیغ محصولاتتان میتوانید استفاده کنید جعبه چوبی که برای هر بسته بندی هر محصول استفاده میکنید برای ان که زیباتر شود میتوانید روی ان طرحهای زیبای را روی ان حک کنید و یا نا طرح را به صورت برش روی جعبه چوبی ایجاد کنید جعبه چوبی را میتوان در هر سایز تولید کنید در سفارش جعبه چوبی دقت کنید تا جعبه چوبی که انتخاب میکنید متناسب با محصولتان باشد از جعبه چوبی برای بسته بندی تمامی محصولات استفاده میکنند و جعبه چوبی را میتوانید در هر سایز واندازه ای که شما بخواهید ساخته شود.

جعبه چوبی که مشاهده میکنید دارای درب از نوع کفشی است که میتوان در سایزهای مختلفی ان را ساخت میتوان این نوع جعبه چوبی را در رنگهای مختلفی تولید کرد یعنی متناسب با سلیقه مشتری  روی درب وبدنه جعبه چوبی نرومادگی وجود دارد که این کار برای ان است که جعبه چوبی محکم تر شود این نوع جعبه چوبی که مشاهده میکنید بسیار ساده است  و میتوان روی درب ویا بدنه جعبه چوبی طرحی را حک کرد تا جعبه چوبی از این سادگی تبدیل به جعبه زیباتر شود جعبه چوبی میتواند دارای مقسم باشد ویا بدون مقسم باشد جنس این نوع جعبه چوبی ام دی اف است که میتوان ان را از چوب طبیعی نیز ساخت ولی تعداد کمی را میتوان با استفاده از چوب طبیعی ساخت و ساخت جعبه چوبی با جنس چوب طبیعی زمان بر است  شما میتوانید روی جعبه چوبی هر طرحی که مدنظر دارید را حک کنید این نوع جعبه چوبی کاربرد بسیاری دارد وان را میتوان در بسته بندی هر محصولی استفاده کرد.

مهمترین بخش در تزیین جعبه چوبی رنگ ان است حتما در انتخاب رنگ در جعبه چوبی بسیار دقت کنید رنگ جعبه چوبی میتواند هر رنگی باشد ولی ایا رنگی که شما انتخاب کردین باعث میشود که فروش محصول شما بیشتر شود در محصولاتی همچون شکلات میتوان از رنگهای مثل قرمز ویا سبز ویا ماهگونی وحتی گردویی استفاده کرد و میتوان گفت که از هر رنگی میتوان در تزیین جعبه چوبی میتوان استفاده کرد ولی در جعبه چای هم میشود از این رنگها استفاده کرد تجربه نشان داده که برای جعبه چای معمولا از گردویی استفاده میکنند و نه رنگهای چون قرمز ویا سبز حتما در انتخاب رنگ جعبه چوبی دقت کنید تا محصول شما بهتر به فروش رود و حتی میتواند از چند رنگ در تزیین جعبه چوبی میتوانید استفاده کنید تا جعبه چوبی زیباتر شود و با تلفیق رنگ وطرحی که قرار است روی جعبه چوبی حک شود ویا برش بخورد فروش شما چند برابر میشود.

جعبه چوبی که شما مشاهده میکنید به شکل گرد ساخته شده است جنس این نوع جعبه چوبی از ام دی اف است و میتوان ان را در سایزهای مختلفی ساخت روی درب جعبه چوبی طرحی به صورت تلفیقی حک وبرش خورده است که باعث شده که جعبه چوبی زیباتر شود و جعبه چوبی به خاطر این طراحی شده که از ان برای نگه داشتن فلش استفاده شود این نوع جعبه چوبی میتواند برای بسته بندی هر محصولی میتوان استفاده کرد جعبه چوبی میتواند در اشکال مختلفی میتوان ساخت که شکل جعبه چوبی متناسب با سلیقه مشتری ساخته میشود یعنی شما هر شکل وطرحی که بخواهید میتوانیم جعبه چوبی را طراحی کنیم وسپس بسازیم و میتوان این نوع جعبه چوبی را در رنگهای مختلفی ساخت و حتی میتوانید برای ان که جعبه چوبی زیباتر شود از تلفیق چند رنگ استفاده کنید ولی حتما از رنگهای استفاده کنید که با هم به زیباتر شدن جعبه چوبی کمک کند جعبه چوبی که از تلفیق چند رنگ استفاده شده بیشتر مورد توجه مشتری قرار میگیرد و فروش با استفاده از بسته بندی به نام جعبه چوبی بیشتر میشود.

جعبه چوبی را میتوان در شکلهای مختلفی ساخت نمونه جعبه چوبی که مشاهده میکنید دارای برش های روی بدنه ودرب ان است و این برشها باعث شده که جعبه چوبی زیباتر شود و لولای چوبی  که در این جعبه چوبی استفاده شده باعث زیباتر شدن نوع درب جعبه چوبی شده است شما میتوانید هر طرحی که مدنظر داشته باشید را روی درب ویا بدنه این نوع جعبه چوبی برش ودهید ویا حک کنید  این نوع جعبه چوبی دارای پایه میباشد و میتوان از این نوع جعبه چوبی به عنوان جعبه ای برای پذیرای استفاده کرد و حتی میتوان گفت که این جعبه چوبی بسته بندی خوبی برای شکلات محصوب میگردد و میتوان این نوع جعبه چوبی را در سایزهای مختلفی ساخت و محصولاتی که نیاز دارند داخل جعبه چوبی دیده شوند باید از این نوع جعبه چوبی استفاده کنند تا این نوع جعبه چوبی باعث فروش بهتر محصولات شما شود جعبه چوبی کمک زیادی میتواند به شما کند تا محصولات خود را بهتر به مشتریان خود عرضه نمایید.

از جعبه چوبی برای بسته بندی محصولات مختلفی استفاده میشود این محصولات میتواند هر چیزی باشد برای هر محصول باید جعبه چوبی متناسب با ان طراحی کرد وساخت هر جعبه چوبی متناسب با اندازه محصول میتواند بزرگ ویا کوچک باشد و طرحی که روی جعبه چوبی حک میشود ویا برش میخورد باید با محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار بگیرد سنخیت داشته باشد این جعبه چوبی که به عنوان بسته بندی از ان استفاده میشود میتواند رنگ های متفاوتی داشته باشد یعنی میتواند هر رنگی داشته باشد حتما در انتخاب رنگ جعبه چوبی دقت کنید تا جعبه چوبی اثر مثبتی را در فروش محصول شما داشته باشد یکی از مهمترین عوامل در انتخاب جعبه چوبی میتواند در نظر بگیرد انتخاب نوع درب مناسب در جعبه چوبی است و میتوان درب را با دقت انتخاب کرد و جعبه چوبی نه تنها یک بسته بندی خیلی محکم وارزان است بلکه محبوب ترین بسته بندی بین بسته بندی ها نیز است.

جعبه چوبی میتواند باعث فروش بیشتر شما شود جعبه چوبی برای بسته بندی هر محصولی مورد استفاده قرار میگیرد و هر چقدر در جزییات جعبه چوبی بیشتر دقت کنید میتوانید فروش خود را بیشتر کنید این جزییات میتواند به نوع جعبه چوبی ورنگ وطرح که روی جعبه چوبی ایجاد میشود باشد جعبه چوبی که مشاهده میکنید با ایجاد برشهای گرد روی بدنه جعبه چوبی این کار زیباتر دیده میشود از این جعبه چوبی برای بسته بندی شکلات ویا چای مورد استفاده قرار میگیرد جنس این نوع جعبه چوبی از ام دی اف است که هم سبک و هم ارزان قیمت تر از جعبه چوبی با جنس چوب طبیعی است روی این نوع جعبه چبی میتوانید طرحی که خودتان مد نظر دارید را برش دهید ویا حک کنید حتی میتوانید لوگوی شرکت ویا برند خود را روی جعبه چوبی حک کنید و یا ان ان لوگو ویا طرح را برش دهید تلفیق رنگ در ساخت جعبه چوبی باعث میشود که جعبه چوبی زیبا و منحصر به فردی داشته باشید در ب این نوع جعبه چوبی به صورت کفشی است که ساده ترین نوع درب در جعبه چوبی حساب میشود این نوع جعبه چوبی را میتوان در سایزهای مختلفی ساخت یعنی جعبه چوبی را متناسب با محصول شما بسازیم.

جعبه چوبی یکی از ابزارهای است که میشود از ان به عنوان ابزاری برای تبلیغات استفاده کرد میتوانید روی درب جعبه چوبی اسم برند خود را حک کنید و خیالتان راحت باشد که مصرف کننده از ان راضی است وان را نگه میدارد زیبای ومقاومت جعبه چوبی باعث شده که یکی از مهمترین ابزارها برای بسته بندی محصولات تبلیغاتی شما باشد میتوانید در داخل جعبه چوبی هر چیزی را قرار دهید وان را به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان ویا همکاران خود دهید جعبه چوبی نسبت به انواع دیگر محصولات بسته بندی مقاومت وزیبای بسیاری دارد و بسیاری از ان استفاده میکنند تا یک بسته بندی خوب داشته باشند جعبه چوبی برای بسته بندی هر هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد و با حک برند خود روی جعبه چوبی میتوانید بهتر دیده شوید و محصولاتی که داخل جعبه چوبی قرار میگرد میتواند از خودکار گرفته تا چای وشکلات باشد سعی کنید برای یک بار هم که شده از جعبه چوبی برای بسته بندی هدیه تبلیغاتی خود استفاده کنید.

امروزه برای ان که محصول تان را بهتر به بازار عرضه کنید باید نوعی خلاقیت در بسته بندی ارائه کنید ان میتوان استفاده از جعبه های منحصر به فرد است اگر از جعبه چوبی استفاده میکنید به عنوان یک بسته بندی برای محصولاتتان خود جعبه چوبی یک بسته بندی خاص وزیبا به حساب می اید ولی اگر ان را به شکلی خاص طراحی کنید وان را بسازید فروش محصول شما چند برابر خواهد شد جعبه چوبی میتواند در شکلهای مختلفی ساخته شود میتواند مانند تصویر گوشه های گرد داشته باشد وحتی درب جعبه چوبی نیز میتواند به شکل بالا زیبا باشد جعبه چوبی که مشاهده میکنید تلفیق سادگی وهنر است که باعث شده که یک جعبه چوبی زیبا ومنحصر به فرد ساخته شود این نوع جعبه چوبی را میتوان در سایزهای مختلف

دیزاین جعبه چوبی مهمترین قسمت در تولید جعبه چوبی محصوب میشود اگر جعبه چوبی خوب دیزاین شود و از مقاومت خوبی برخوردار شود میتواند بهترین نوع بسته بندی برای هر محصولی باشد جعبه چوبی  را میتوان در شکل ها و طرحهای مختلفی میتوان ساخت میتوان طرحی که قرار است روی جعبه چوبی ایجاد شود به صورت برجسته نیز روی ان ایجاد شود ان طرح میتواند هر چیزی باشد میتواند لوگو برند شما باشد و یا هر طرح دیگری باشد ایجاد طرح برجسته روی جعبه چوبی باعث میشود که جعبه چوبی زیباتر شود نمونه جعبه چوبی که مشاهده میکنید بر روی ان طرحی به صورت برجسته ایجاد شده است که باعث شده جعبه چوبی زیباتر شود نمونه جعبه چوبی را که مشاهده میکنید میتواند در اندازه های مختلفی ساخت و این نوع جعبه چوبی متواند متناسب با محصول شما رنگ هم ساخته شود.

جعبه چوبی در بسته بندی در صنف طلا سازی بسیار کاربرد دارد یا میتوان گفت که برای بسته بندی محصولاتی که ازمتریال طلا استفاده میشود از جعبه چوبی استفاده میکنند این محصولات از انگشتر ودستبند و گوشواره از جعبه چوبی برای بسته بندی ان استفاده میکنند جعبه چوبی به خاطر زیبای و مقاومت بالای که دارد باعث شده از ان استفاده شود میتوان برای ان که برند و یا لوگوی شما بهتر دیده شود روی ان حک کنید جعبه چوبی که در این صنف استفاده میشود به جعبه ( جعبه چوبی) انگشتر جعبه ( جعبه چوبی) دستبند جعبه ( جعبه چوبی) نیم ست جعبه ( جعبه چوبی ) ست نام برد و معمولا داخل جعبه چوبی ابر ویا اسفنج قرار میدهند تا محصولات داخل ان تکان نخورد و این نوع جعبه چوبی را میتوان در شکل های مختلفی میتوان ساخت میتوان ان را به صورت ساده ساخت ویا ان را به صورت کاملا حرفه ای ساخت و مدل جعبه چوبی به سلیقه مشتری بستگی دارد.

اولین و مهمترین قسمت در ساخت جعبه چوبی طراحی ان است جعبه چوبی میتواند در هر شکلی ساخته شود استفاده از جعبه چوبی به عنوان یک بسته بندی میتواند فروش شما را چندین برابر کند جعبه چوبی بهترین نوع بسته بندی محصوب میگردد نمونه جعبه چوبی که مشاهده میکنید به صورت گرد طراحی شده وسپس ساخته شده است این نوع بسته بندی برای شکلات وچای بیشتر استفاده میشود و میتوان این جعبه چوبی را در هر سایزی که شما بخواهید به راحتی ساخت میتوان طرحی های مختلفی را روی جعبه چوبی ایجاد کرد و این طرح ها میتواند به صورت برش باشد ویا به صورت حک باشد گرد بودن جعبه چوبی باعث شده که جعبه چوبی زیباتر شود.

استفاده از طرحهای جدید در ساخت جعبه چوبی باعث میشود که بسته بندی شما متفاوت تر باشد و فروش شما بیشتر شود از انجای که جعبه چوبی بهترین بسته بندی در بین بسته بندی های دیگر است با ساخت جعبه چوبی های متفاوت وزیبا میتوان فروش محصول خود را بیشتر کرد جعبه چوبی که مشاهده میکنید به شکل یک صندوقچه ساخته شده است که از قدیم تا الان یکی از بهترین نوع طرح در ساخت جعبه چوبی محصوب میشود میتوان این نوع جعبه چوبی را در سایزهای مختلفی ساخت و حتی میتوان جعبه چوبی در رنگهای مختلفی تولید کرد میتوان برای ان که جعبه چوبی زیباتر دیده شود روی بدنه ان طرحی را حک کرد ویا ان طرح را به صورت برش ایجاد نمود بدنه این نوع جعبه چوبی با ایجاد نر ومادگی روی ان و چفت شدن در هم محکم تر شده است جعبه چوبی کمک کرده که شما بتوانید محصولات خود را در بازار بهتر عرضه کنید مهمترین قابلیت جعبه چوبی در ان است که مقاومت ان نسبت به بسته بندی های دیگر محکم تر است و میتوان گفت که جعبه چوبی نسبت به بسته بندی های دیگر عمر بیشتری میکند.

جعبه چوبی را میتوان در شکلهای مختلفی ساخت نمونه جعبه چوبی که مشاهده میکنید دارای درب کشوی است که این نوع درب جعبه چوبی زیبای خاصی را به جعبه چوبی میدهد این نوع جعبه چوبی را میتوان در سایزهای مختلفی ساخت و میتوان از این جعبه چوبی برای بسته بندی هر محصولی میتوان استفاده کرد و میتوان برای ان که جعبه چوبی زیباتر شود روی بدنه جعبه چوبی هر طرحی که مدنظر دارید را حک کنید بدنه این نوع جعبه چوبی با ایجاد نرو مادگی روی ان باعث شده که محکم تر شود میتوان جعبه چوبی را در رنگهای مختلفی ساخت جنس این نوع جعبه چوبی ام دی اف است و با تخته سه لایه هم میشود ان را ساخت متفاوت بودن بسته بندی باعث میشود که فروش محصول شما بیشتر شود و استفاده از بسته بندی چوبی و یا همان جعبه چوبی کمک شایانی به شما میکند تا فروش شما بیشتر شود میتوان روی بدنه جعبه چوبی اسم برند خود را نیز حک کنید تا محصول شما بهتر دیده شود.

جعبه چوبی بهترین وسیله برای تبلیغات محصولات شماست شما میتوانید با استفاده از جعبه چوبی بهتر دیده شوید میتوانید با حک روی جعبه چوبی که این حک میتواند اسم برند شما همراه شماره تماس شما باشد باعث شوید که برندتان بهتر بین مشتریان خودتان شناخته شود جعبه چوبی میتواند بهترین نوع بسته بندی برای شما باشد میتواند با دقت در انتخاب جعبه چوبی باعث شوید که بسته بندی زیبای را به مشتریان خود عرضه کنید وفروش محصول شما نیز بیشتر شود جعبه چوبی خود یک بسته بندی عالی محصوب میگردد و با دقت در جزییات جعبه چوبی که میتواد مدل جعبه چوبی باشد ویا رنگ وطرحی که قرار است روی جعبه چوبی حک شود باعث بهتر دیده شدن محصولتان شوید امروزه میتوان با جرات گفت که جعبه چوبی جزء بهترین نوع بسته بندی ها محصوب میگردد و میتوادن جعبه چوبی را متناسب با محصول خود عرضه کنید مدل جعبه چوبی که مشاهده میکند به صورت کشوی است که میتوادن در هر سایز واندازه ای باشد.

جعبه چوبی را میتوان در مقایسه با تمام بسته بندی های موجد بهترین نوع بسته بندی نامید جعبه چوبی هم از لحاظ مقاومت نسبت به سابر بسته بندی ها مقاومت بالای دارد جعبه چوبی ماندگار تر دیگر بسته بندی هاست یعنی بعد از ان که مشتری محصول داخل جعبه چوبی را مصرف کرد از ان به عنوان وسیله برای نگهداری لوازم خود استفاده میکند و اگر روی جعبه چوبی لوگوی شما حک شده باشد باعث تبلیغ محصول شما نیز میگردد و میتوان گفت که جعبه چوبی یک ابزار خوب برای تبلیغ محصولات شما نیز است جعبه چوبی را میتوان در شکلهای مختلفی ساخت میتوان جعبه چوبی را گرد ساخت مربع ساخت ویا هر شکلی که شما دوست داشته باشید و باعث بیشتر شدن فروش محصولات شما گردد حتی میتوان در تولید جعبه چوبی از چوبهای با رنگهای مختلف استفاده کرد و این باعث زیباتر شدن محصول شما میشود جعبه چوبی باید به دست یک تولیدکننده جعبه چوبی با ذوق ساخته شود تا جعبه چوبی باعث بیشتر شدن فروش شما گردد.

جعبه چوبی میتوان در مدلهای مختلفی ساخت میتوان جعبه چوبی را بدون درب ساخت بعضی از محصولات نیاز به بسته بندی دارند که درب نداشته باشد میتوان برای این نوع محصولات جعبه چوبی ساخت که درب ندارد و میتوان بر روی بدنه جعبه چوبی طرحی را به صورت برش ایجاد کرد همان طور که مشاهده میکنید جعبه چوبی مورد نظر با ایجاد طرحهای که روی بدنه ان ایجاد شده است چقدر زیبا شده است و این کار باعث شده که محصولات شما بهتر دیده شود و میتوان روی این نوع جعبه چوبی درب نیزقرار داد میتوان هر طرحی که شما مدنظر دارید را روی جعبه چوبی  حک کنید ویا ان را برش دهید همان طور که در عکس مشاهده میکنید بدنه این نوع جعبه چوبی با استفاده از نرو مادگی به هم وصل شده است  و باعث شده که جعبه چوبی محکم تر شود و میتوانید جعبه چوبی را در هر رنگی که بخواهید به وسیله تولید کننده جعبه چوبی برای شما تولید شود این نوع جعبه چوبی دارای پایه است که باعث شده که جعبه چوبی زیباتر شود و میتوانید از این جعبه چوبی برای بسته بندی محصولات خود استفاده کنید.

جعبه چوبی به خاطر زیبای ومقاومت بالای که نسبت به دیگر بسته بندی ها دارد در بین دیگر بسته بندی ها رتبه اول را در مشتری پسند بودن دارد جعبه چوبی میتواند در بسته بندی هر محصولی مورد استفاده قرار بگیرد امروزه از جعبه چوبی برای بسته بندی هر نوع محصولی استفاده میکنند و فرقی نمیکند که محصولی که قرار است داخل ان قرار بگیرد چه چیزی است جعبه چوبی میتوادن متناسب با ان تغییرکند این تغییر میتواند به نوع جعبه چوبی و رنگ ان و اندازه جعبه چوبی محدود شود که میتوان متناسب با محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار میگرد ان نیز تغییر کند محصولاتی که از جعبه چوبی برای بسته بندی خود استفاده کرده اند فروش نسبتا بالای نسبت به نوع دیگر بسته بندی برده اند استفاده تبلیغاتی از جعبه چوبی مهمترین ویژگی جعبه چوبی محصوب میگردد میتوانید با حک لوگوی محصول خود روی درب ویا بدنه جعبه چوبی باعث تبلیغ محصول خود گردید و ماندگاری و محکم بودن جعبه چوبی باعث میشود که این نوع بسته بندی به عنوان یک شی زیبا مورد استفاده مشتریان شما گردد.

جعبه چوبی میتواند جایگزین خوبی برای جعبه مقوای باشد مقاومت بالای جعبه چوبی و زیبای ان نسبت به جعبه مقوای بالاتر است و میتوان از جعبه چوبی برای بسته بندی هر محصول استفاده شود جعبه چوبی به خاطر مشتری پسند بودن ان به خوبی توانسته در بین مشتریان جای خود را تسبیت کند و از جعبه چوبی برای بسته بندی هر محصولی مورد استفاده قرار میگرد جعبه چوبی را میتوان در شکلهای و اندازه های مختلفی ساخت جعبه چوبی  را میتوان گفت که بهترین نوع بسته بندی است که در طول تاریخ از ان استفاده میشوده است و الان نیز از جعبه چوبی استفاده میشود میتوان لوگوی محصول خودتان را روی جعبه چوبی حک کنید و این نه تنها باعث زیبای جعبه چوبی میشود بلکه باعث میشود که بعد از مصرف محصولات داخل جعبه چوبی از جعبه چوبی برای تبلیغ محصولات استفاده شود ماندگاری وعمر زیاد جعبه چوبی باعث شده که بهترین وسیله برای تبلیغ محصولات باشد و میتوانید به راحتی جعبه چوبی را متناسب با محصول خود بسازید.

کیفیت و مقاومت بالای جعبه چوبی باعث شده که از جعبه چوبی برای نگهداری و بسته بندی هر نوع محصولی استفاده شود جعبه چوبی نه تنها به عنوان یک بسته بندی مورد استفاده قرار میگرد بلکه از جعبه چوبی به عنوان یک ابزار بسیار قوی برای تبلیغات استفاده میشود جعبه چوبی را میتوان در سایزهای مختلفی ساخت بزرگ وکوچک میتوانید به راحتی ان را تهیه کنید وباعث شوید که محصولاتتان بیشتر فروش رود میتوان بر روی دیواره جعبه چوبی ویا درب جعبه چوبی هر طرحی که مدنظر دارید را به راحتی برش دهید ویا همان طرح را حک کنید جعبه چوبی را میتوان در هر رنگ نیز تهیه کرد جعبه چوبی طرحهای که روی بدنه ویا درب جعبه چوبی ایجاد میشود باعث میشود که بسته بندی شما زیباتر گردد و بیشتر مورد پسند مشتری قرار گیرد و فروش شما بیشتر شود.

جعبه چوبی را میتوان از چوبهای مختلفی ساخت میتوان از چوب های طبیعی چون راش و روس ویا گردو ساخت ویا میتوان جعبه چوبی را از ام دی اف ساخت امروزه ام دی اف بیشتر برای ساخت جعبه چوبی استفاده میشود یکی از دلایلی که از ام دی اف برای تولید جعبه چوبی استفاده میشود ارزان بودن و مقاومت بالای این نوع متریال است جعبه چوبی که از ام دی اف ساخته میشود قالبا نیاز به رنگ ندارن واین نوع جعبه چوبی بسیار زود تر منتاژ میشوند نسبت به چوبی چوبی که از چوب طبیعی ساخته میشود و تعداد بیشتری تولیدکننده جعبه چوبی میتواند جعبه چوبی تولید کند و نسبت به جعبه چوبی که از چوب طبیعی استفاده میکند مدرن تر میباشد و این نوع جعبه چوبی مشتری پسندتر از نوع دیگر ان میباشد و استفاده از این نوع بستبدی چوبی را پیشنهاد میکنم تا بتوانید با کمک جعبه چوبی محصولات بیشتری را به فروش برسانید.

میتوان برای آن که جعبه چوبی زیباتر شود هر طرحی که شما مدنظر دارید را روی جعبه چوبی حک کرد حکاکی روی جعبه چوبی باعث زیباتر شدن آن میگردد این طرحی که روی جعبه چوبی حک میشود میتواند هر طرحی باشد از یک‌الگو گرفته تا طرح هر چیز دیگری برای آن که جعبه شما زیباتر شود میتوان علاوه بر روی درب جعبه چوبی روی بدنه جعبه چوبی نیز طرحی را حک کنید جعبه چوبی که روی آن طرحی حک شود زیباتر از جعبه چوبی خواهد بود که ساده است و طرحی روی آن حک نشده است جعبه چوبی  با استفاده از حکی که روی آن انجام شده میتواند تبدیل به یک‌کالای تبلیغاتی برای هر محصولی شود و میتوانید از جعبه چوبی به عنوان یک محصول تبلیغاتی با ارزش استفاده کنید.

از جعبه چوبی برای بسته بندی هر محصولی استفاده میشود جعبه چوبی بهترین نوع بسته بندی محصوب میگردد یعنی وقتی از جعبه چوبی به عنوان بسته بندی استفاده میکنید محصول شما بهتر دیده میشود از انجای که خریدارن جعبه چوبی را بهتر از بسته بندی های دیگر پسند میکنند و رقبت بیشتری به خرید محصولاتی که از جعبه چوبی به عنوان بسته بندی استفاده شده میکنند پیشنهاد میکنم که از جعبه چوبی استفاده کنید قیمت مناسب ومقاومت بالا وزیبای منحصر به فر ان باعث شده که در بین مردم محبوب باشد میتوان جعبه چوبی را در سایزهای مختلفی ساخت و حتی میتوان در شکلهای مختلفی جعبه چوبی را ساخت شکل جعبه چوبی باید متناسب با محصول شما ذباشد و جعبه چوبی کمک کند تا محصول شما بهتر دیده شود میتوان از رنگهای مختلفی در ساخت جعبه چوبی استفاده کرد جعبه چوبی ماندگاری بالاتری نسبت به بسته نبدی های دیگر دارد و مشتری شما میتواند بعد از مصرف محصول شما از جعبه چوبی که محصول شما در ان قرار داشت بازم هم استفاده کند.

جعبه چوبی بهترین بسته بندی برای استفاده هر محصول میباشد از جعبه چوبی برای ان که محصول شما بهتر دیده شود و فروش محصول شما بیشتر شود مورد استفاده قرار میگرد جعبه چوبی را میتوان در شکلهای مختلفی ساخت جعبه چوبی را میتوان در هر سایزی که شما به ان نیاز دارید بسازید جعبه چوبی یک از مقاوم ترین بسته بندی ها محصوب میشود و حتی میتوان با جرات گفت که محکمترین نوع بسته بندی ها محصوب میگردد و علاوه براین که از محصول شما محافظت میکند تا سالم بماند زیبای منحصر به فردی نیز دارد جعبه چوبی را میتوان در ضخامتهای مختلفی ساخت میتوان متناسب با محصولی که داخل جعبه چوبی قرار میدهید ضخامت ان را تعیین کنید میتوان روی جعبه چوبی هر طرحی که شما مدنظر دارید را ایجاد کنید و باعث زیباتر شدن جعبه چوبی گردید امروزه از جعبه چوبی بسیار مورد استفاده میشود  و میتوان گفت که یکی از پرکاربردترین نوع بسته بندی ها محصوب میگردد و استفاده از جعبه چوبی بسیار توصیه میشود تا با استفاده از جعبه چوبی محصولات خود را بیشتر به فروش برسانید.

جعبه چوبی را میتوان در هر سایز واندازه ای که شما بخواید میتوان ساخت  استفاده از جعبه چوبی باعث میشود که بسته بندی شما متفاوت باشد جعبه چوبی از گذشته های دور به عنوان بهترین نوع بسته بندی محصوب میگردد هم به خاطر زیبای جعبه چوبی و هم به خاطر مقاومت بالای جعبه چوبی از جعبه چوبی استفاده میشود جعبه چوبی با حک طرح روی ان زیباتر میشود جعبه چوبی به ما کمک میکند تا فروش محصولات خود را بالا ببریم میتوان روی جعبه چوبی طرحی را هم برش زد وهم حک کرد که باعث زیباتر شدن جعبه چوبی میگردد طرحی که روی جعبه چوبی ایجاد میشود میتواند هر طرحی باشد ولی باید طرح روی جعبه چوبی متناسب با محصولات شما باشد جعبه چوبی را میتوان به هر شکلی که شما بخواهید ساخت میتوان جعبه چوبی را بزرگ ویا کوچک ساخت میتوان جعبه چوبی را با تلفیق چند رنگ ساخت که باعث شود جعبه چوبی زیباتر شود میتوان درون جعبه چوبی مقسم های چوبی نیز کار کرد تا بتوانیم محصولات متفاوتی را در داخل ان قرار داد.

استفاده از جعبه چوبی به شما کمک میکند تا محصول شما بهتر دیده شود وفروش محصولاتی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار بگیرد نیز بیشتر شود جعبه چوبی را در بسیاری موارد میتوان به عنوان بهترین راه حل برای تبلیغ محصولات استفاده کرد هم به دلیل اینکه جعبه چوبی بسیار مورد علاقه مردم است وهم به خاطر مقاومت بالای جعبه چوبی نسبت به بسته بندی های دیگر اگر برای یک بار هم از جعبه چوبی به عنوان بسته بندی محصولات خود استفاده کرده باشید حتما از تاثیر فروش بیشتر محصولات خود اگاه خواهید شد جعبه چوبی را میتوان در سایزهای دلخواه مشتریان عزیز ساخت یعنی شما هر سایزی که مدنظر داشته باشید را میتوانید داشته باشید میتوان طرحهای گوناگونی را روی جعبه چوبی ایجاد کرد میتوان برای ان که جعبه چوبی زیباتر شود از تلفیق چند رنگ در ساخت جعبه چوبی استفاده کرد وجعبه چوبی را طبق سلیقه مشتری ساخت.

جعبه چوبی بهترین راه و بهترین نوع بسته بندی محصوب میشود میتوان جعبه چوبی را در هر رنگ وسایزی که مدنظر داشته باشید ساخت میتوان برای ساخت جعبه چوبی از چند تا رنگ استفاده کرد تا جعبه چوبی زیباتر شود از جعبه چوبی برای بسته بندی هر محصولی میتوان استفاده کرد جعبه چوبی میتوان بهترین وسیله برای فروش بیشتر محصولات شما باشد جعبه چوبی نه تنها زیباست بلکه جعبه چوبی بسیار محکم نیز است جعبه چوبی را میتوان وسیله ای برای تبلیغ محصولاتتان دانست یعنی از جعبه چوبی استفاده کنید که بتوانید فروش محصولات خود را بالا ببرید و جعبه چوبی به شما در بالا بردن فروش محصولاتتان کمک میکند جعبه چوبی را میتوانید در هر سایزی بسازید جعبه چوبی را بزرگ بسازید ویا جعبه چوبی را کوچک بسازید یعنی میتوانید جعبه چوبی خود را متناسب با محصولی که قرار است داخل ان قرار دهید میتوانید بسازید جعبه چوبی بسیار مورد توجه مشتریان قرار میگیرد و میتوان از جعبه چوبی برای فروش بیشتر محصولاتتان استفاده کنید جعبه چوبی میتواند در شکلهای مختلفی ساخته شود و میتوان روی جعبه چوبی هر طرحی را ایجاد کرد طرحی که روی جعبه چوبی ایجاد میشود باید متناسب با محصول داخل جعبه چوبی باشد یعنی باعث زیباتر شدن جعبه چوبی شود.

پرکابردترین بسته بندی که امروزه انسان از ان برای بسته بندی کردن محصولات خود استفاده کرده جعبه چوبی است جعبه چوبی هم زیبای قابل قبولی نسبت به سایر محصولات دارد وهم بسیار مقاومت بالای را داراست از جعبه چوبی هم به عنوان یک بسته بندی استفاده میکنند وهم به عنوان یک وسیله برای تبلیغ محصولات استفاده میشود جعبه چوبی را میتوان در سایزو طرحهای مختلفی تولید کرد جعبه چوبی را در اشکالهای مختلفی میسازند جعبه چوبی میتواند برای بسته بندی محصولاتی که وزن زیادی دارند مورد استفاده قرار گیرد جعبه چوبی نوعی بسته بندی منحصر به فرداست به طوری که ان را در بسته بندی هر محصولی مورد استفاده قرار میدهند جعبه چوبی هم زیبای و هم بسیار مورد توجه خریداران محصولات شما قرار میگیرد و ترکیب محصول باکیفیت شما با جعبه چوبی بسیار به فروش بالای محصول شما کمک میکند از جعبه چوبی برای بسیاری از محصولات استفاده میکنند.

برای ان که فروش محصولات خود را بالا ببرید باید از بسته بندی استفاده کنید که بسیار مورد توجه مردم قرار میگیرد و در بین بسته بندی ها جعبه چوبی بسیار ورد توجه مردم قرار گرفته و میگیرد جعبه چوبی بهترین راه حل برای فروش بیشتر محصولات شماست جعبه چوبی از قدیم تا الان بسیار کاربرد داشته است به طوری که امروزه از جعبه چوبی به عنوان بهترین نوع بسته بندی یاد میکنند جعبه چوبی هم مقاومت بالای نسبت به سایر بسته بندی ها دارد وهم بسیار زیباتر از بسته بندی های دیگر است جعبه چوبی در بسته بندی هر محصولی مورد استفاده قرار میگیرد و بسیاری از جعبه چوبی برای بسته بندی محصولاتشان استفاده میکنند و ما نیز به شما پیشنهاد میکنیم که از جعبه چوبی برای بسته بندی های خود استفاده کنید تا جعبه چوبی به شما در فروش بیشتر کمک کند.

تجربه نشان داده شده است که استفاده از جعبه چوبی نسبت به سایر بسته بندی ها فروش محصولات را بالاتر برده است جعبه چوبی بهترین بسته بندی در بین سایرین است استفاده از جعبه چوبی فروش محصولات شما را چندین برابر بالا برده ومیبرد سعی کنید از جعبه چوبی براییکی از محصولاتی که تولید میکنید استفاده کنید جعبه چوبی از قدیم تا الان بهترین راه برای فروش ویا به عنوان ویا به عنوان وسیله برای نگه داشتن محصولات استفاده میشده است که در شکل ظاهری جعبه چوبی تغییراتی ایجاد شده است و جعبه چوبی نسبت به گذشته پیشرفت قابل توجه ای کرده است جعبه چوبی امروزه نیز بهترین بسته بندی در بین سایرین است جعبه چوبی را در شکلهای مختلفی میسازند بزرگ و یا کوچک میسازند و گاهی جعبه چوبی را به صورت خاصی تزیین میکنند.

کسانی که از جعبه چوبی به عنوان یک بسته بندی استفاده کرده اند بسیار از این بسته بندی (جعبه چوبی ) راضی بودن جعبه چوبی باعث شده که فروش این نوع محصولات بیشتر شود و بتوانند محصولات خود را در جعبه چوبی به بهترین شکل ممکن عرضه کنند جعبه چوبی نه تنها باعث فروش بیشتر محصولات شده بلکه باعث شده که محصولات انها بیشتر دیده شود و جعبه چوبی از زمانهای قدیم بسیار مورد استفاده قرار گرفته و امروزه نیز از جعبه چوبی استفاده میشود جعبه چوبی نه تنها مقاومت بالای نسبت به بسته بندی های دیگر دارد بلکه زیباتر از بسته بندی های دیگر نیز است جعبه چوبی را برای بسته بندی محصولات خود برای یک بار هم استفاده کنید تا بتوانید به کمک جعبه چوبی محصولات خود را بهتر عرضه کنید و فروش محصولات خود را بالا ببرید جعبه چوبی را میتوان در سایزهای مختلفی ساخت و میتوان با ضخامتهای مختلفی از چوبی یک جعبه چوبی خوب ساخت.

جعبه چوبی را میتوان در سایزهای مختلفی تولید شما میتوانید برای محصول خودتان جعبه چوبی متناسب با محصول خودتان داشته باشید جعبه چوبی که شما ان را انتخاب کردید میتواند هر رنگی باشد یعنی جعبه چوبی خود را متناسب با محصول خودتان بسازید و رنگ جعبه چوبی را انتخاب کنید میتوانید روی جعبه چوبی لوگوی خود را به راحتی هر چیزی را حک کنید و حک روی جعبه چوبی میتواند عمیق باشد ویا ضعیف باشد میتوانید بر روی جعبه چوبی علاوه بر لوگو هر طرح دیگری را حک کرد که باعث شود جعبه چوبی زیباتر شود زیبای جعبه چوبی به مدل جعبه چوبی ورنگ روی جعبه چوبی بستگی دارد که ان را میتوانید خودتان تعیین کنید جعبه چوبی بهترین وسیله برای ان است که شما محصولات خود را بهتر به مشتری خود عرضه کنید جعبه چوبی باعث میشه که فروش محصولاتتان نیز بیشتر شود.

جعبه چوبی که برای بسته بندی محصولات استفاده شده بسیار مورد توجه مشتریان شما قرار میگیرد جعبه چوبی بهترین وسیله برای ان است که شما محصولات خود را بهتر به مشتریان خود عرضه کنید جعبه چوبی مقاومت بالاتری نسبت به بقیه بسته بندی ها دارد جعبه چوبی میتواند در شکل های مختلفی تولید شود جعبه چوبی میتواند شکل لوگوی شما باشد میتواند بزرگ باشد ویا جعبه چوبی میتواند کوچک باشد میتوانید روی جعبه چوبی هر طرحی که مدنظر دارید را به راحتی حک  کنید جعبه چوبی که روی ان طرحی که متناسب با محصول شما حک شده باشد بیشتر مورد پسند قرار میگیرد تا جعبه چوبی که روی ان چیزی حک نشده باشد میتوانید به راحتی هر محصولی را داخل جعبه چوبی قرار دهید جعبه چوبی میتواند بهترین نوع بسته بندی برای  محصول شما باشد جعبه چوبی که شما برای بسته بندی محصولات خود استفاده میکنید متناسب با محصولات شما طراحی میشود وسپس ساخته میشود جعبه چوبی را میتوان در طرحهای مختلفی میتوان ساخت.

استفاده از رنگ در جعبه چوبی باعث شده که جعبه چوبی زیباتر دیده شود وتلفیق رنگ در جعبه چوبی باعث بهتر دیده شدن محصولات شما بهتر فروش رود جعبه چوبی را در بسته بندی هر محصولی مورد استفاده قرار می دهند جعبه چوبی میتواند در شکلهای مختلفی ساخته شود البته جعبه چوبی باید طوری ساخت که مورد پسند مشتری قرار بگیرد جعبه چوبی میتواند هم زیبا باشد وهم مقاومت بالای داشته باشد برای این کار حتما باید جعبه چوبی را به دست تولید کننده ای  سپرد که تجربه وعلم کافی در ساخت جعبه چوبی داشته باشد تا جعبه چوبی از هر لحاظ مورد تایید شما قرار بگیرد جعبه چوبی که زیبا و مقاومت بالای داشته باشد بیشتر مورد پسند مشتری قرار میگیرد جعبه چوبی بهترین راه برای ان است که محصول شما بیشتر به فروش رود.

جعبه چوبی را میتوان در سایزهای مختلفی ساخت ولی باید جعبه چوبی را متناسب بامحصولی که قرار است داخل ان قرار بگیرد ساخته شود جعبه چوبی بهترین راه برای تبیلغ محصولات شما جعبه چوبی که شما برای بسته بندی محصولات خود استفاده میکنید بعد مصرف محصول شما از ان برای نگهداری وسایل دیگر مورد استفاده قرار میگیرد و اگر روی جعبه چوبی لوگوی محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار بگیرد خورده باشد جعبه چوبی باعث میشود که محصول شما تبلیغ شود جعبه چوبی را در شکلهای مختلفی میسازند گاهی مربع وگاهی مستطیل وگاهی جعبه چوبی را گرد نیز میسازند جعبه چوبی را میتوان به هر شکل ساخت و شکل جعبه چوبی رابطه مستقیم با محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار بگیرد دارد جعبه چوبی بهترین راه برای بالا بردن فروش محصولات شماست.

رنگ جعبه چوبی بسیار در دیزاین جعبه چوبی مهم است در ساخت جعبه چوبی حتما به رنگ جعبه چوبی توجه کنید که رنگی را برای جعبه چوبی انتخاب کنید که باعث زیباتر شدن جعبه چوبی شود رنگی که روی جعبه چوبی پاشیده میشود میتواند باعث شود که فروش محصولی که داخل جعبه چوبی قرار میگیرد بالا رود ویا فروش محصول شما کمتر شود جعبه چوبی را بااستفاده از رنگ مناسب روی جعبه چوبی فروش محصول خود را بالا ببرید میتواند در جعبه چوبی از تلفیق چند رنگ استفاده کنید تا جعبه چوبی شما زیباتر شود و با حک روی جعبه چوبی زیبای جعبه چوبی شما دو چندان خواهد شد جعبه چوبی را نه تناه باید زیبا ساخت بلکه باید جعبه چوبی را محکم نیز ساخت تا محصول شما سالم به دست مشتری برسد و زیبای و مقاومت (جعبه چوبی ) بسته بندی باعث بهتر دیده شدن محصول شما میگردد.

جعبه چوبی را باید طوری باشد که متناسب با محصول داخل ان باشد جعبه چوبی زیبای بسیاری نسبت به سایر بسته بندی ها دارد جعبه چوبی که برای بسته بندی محصولات مورد استفاده قرار میگیرد میتواند در سایز های مختلفی تولید کرد جعبه چوبی را میتواند در طرحهای مختلفی ساخت جعبه چوبی کوچک برای محصولات کوچک مناسب است و جعبه چوبی بزرگ برای محصولات بزرگ مناسب است جعبه چوبی که روی ان طرحهای مختلفی حک شده باشد بیشتر مورد پسند مشتریان قرار میگیرد تا جعبه چوبی های که به صورت ساده باشند جعبه چوبی هر چه زیباتر باشد مشتری پسند تر خواهد بود و جعبه چوبی را میتواند به شکلی که مشتری پسند میکند ساخت و جعبه که متناسب با سلیقه مشتری ساخته میشود بیشتر مورد تایسید قرار میگیرد جعبه چوبی که دارای طرح و نقش است را نیز میتوان در سایزهای مختلفی ساخت جعبه چوبی بسیار مناسب تر از بسته بندی های دیگر است و بیشتر پسند میشود تا بسته بندی های دیگر و استفاده از جعبه چوبی را به شما پیشنهاد میکنم تا با استفاده از جعبه چوبی محصولات خود را بهتر بفروشید.

استفاده از جعبه چوبی برای بسته بندی محصولات به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرده است جعبه چوبی نه تنها به عنوان بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد بلکه از جعبه چوبی برای تبیلغ محصولات نیز استفاده میشود جعبه چوبی را متناسب با سایز محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار بگیرد ساخته میشود جعبه چوبی کمک زیادی به شما میکندتا محصولات خود را بیشتر به فروش برسانید جعبه چوبی را میتوانید در طرحهای مختلفی بسازید شما میتوانید متناسب با سلیقه خودتان جعبه چوبی را طراحی کنید وسپس ان را بسازید جعبه چوبی کمک شایانی در بالا بردن فروش شما میکند جعبه چوبی که از رنگ متناسب با محصولی که داخل ان قرار میگرد استفاده شود فروش بالاتری برخوردار میشود جعبه چوبی را باید زیبا ساخت تا بیشتر مورد پسند مشتری قرار بگیرد.

جعبه چوبی که به عنوان یک بسته بندی مورد استفاده قرار می دهند میتواند شکل های مختلفی داشته باشد جعبه چوبی را میتوان به صورت ساده یعنی بدون هیچ طرحی روی بدنه جعبه چوبی ساخت ویا جعبه چوبی را با ایجاد طرح روی بدنه ان زیباتر نمود طرحی که روی بدنه جعبه چوبی زده میشود میتوان در شکلهای مختلفی طراحی کرد وسپس روی جعبه چوبی پیاده نمود جعبه چوبی که دارای طرح روی بدنه است بیشتر مورد پسند مشتریان قرار می گیرد تا جعبه چوبی که هیچ طرحی روی بدنه لن نیست جعبه چوبی یکی از مهمترین انواع بسته بندی ها محصوب می شود از جعبه چوبی برای بسته بندی هر نوع محصولی استفاده می شود جعبه چوبی که دارای قفل ولولای فلزی است در بین مردم شناخته تر از نوع های دیگری از جعبه چوبی است جعبه چوبی را می توان بهترین ابزار برای بالابردن فروش محصولات حساب نمود جعبه چوبی که در مردم بسیار شناخته شده است واز بین بسته بندی های دیگر از جعبه چوبی بیشتر استفاده می شود  و می توان گفت که اگر شما برای بسته بندی محصولات خود از جعبه چوبی استفاده کنید بسیار موفق تر خواهید بود تا بسته بندی های دیگر و حتما برای یک بار هم که شده از جعبه چوبی برای بسته بندی استفاده کنید.

جعبه چوبی را باید متناسب با محصولی که قرار است داخل ان قرار بگیرد ساخت برای ان که جعبه چوبی زیباتر شود می توان از رنگ ویا طرحی روی ان استفاده کرد رنگی که روی جعبه چوبی زده می شود باید متناسب با محصولی باشد که داخل ان قرار می گیرد ایجاد طرح روی جعبه چوبی باعث می شود که جعبه چوبی زیباتر شود این طرحها می تواند هر شکل ومدلی باشد ولی در انتخاب طرح روی جعبه چوبی دقت کنید تا طرحی که روی جعبه چوبی ایجاد می شود باعث شود که جعبه چوبی زیباتر شود و طرح روی جعبه چوبی متناسب با با نوع جعبه و نوع محصول داخل جعبه باشد زیبا شدن جعبه چوبی باعث می شود که جعبه چوبی بیشتر مورد پسند مشتری که قرار است محصول شما را بخرد قرار گیرد جعبه چوبی که ظاهر خوبی دارد وبدنه محکمی دارد به فروش بیشتر محصول شما کمک می کند.

محصولاتی که داخل جعبه چوبی قرار می گیرد و یا از جعبه چوبی برای بسته بندی این نوع محصولات استفاده می شود بسیار مورد پسند قرار می گیرد جعبه چوبی یکی از بهترین نوع بسته بندی ها بین بسته بندی های دیگر محصوب می شود جعبه چوبی می تواند باعث بهترشدن فروش محصولات شما شود از جعبه چوبی به عنوان یکی از بهترین نوع بسته بندی یاد می شود جعبه چوبی را می توان در شکل واندازه مختلفی تولید کرد جعبه چوبی که به عنوان یک بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر باید به زیبای جعبه چوبی توجه کنید یعنی جعبه چوبی زیباتر باشد تا باعث بهترشدن فروش محصولات شما گردد جعبه چوبی را می توان در رنگهای مختلفی تولید کرد و استفاده از رنگ در ساخت جعبه چوبی باعث می شود که جعبه چوبی زیباتر شود و بیشتر مورد پسند قرار گیرد.

در ساخت وتولید جعبه چوبی باید بسیار دقت نمود جعبه چوبی اگر از مقاومت بالای برخوردار نباشد باعث می شود که زود شکسته شود واز بین رود جعبه چوبی که دارای مقاومت بالی است بیشتر مورد پسند مشتریان قرار می گیرد جعبه چوبی هم باید زیبا باشد وهم از مقاومت بالای برخوردار باشد جعبه چوبی را می توان  به صورت رنگی ساخت و جعبه چوبی که دارای رنگهای زیبای است بیشتر مورد پسند قرار می گیرد حتما در انتخاب رنگ جعبه چوبی بسیار دقت کنید تا جعبه چوبی شما زیبا باشد و وقتی که جعبه چوبی زیبا باشد بیشتر مورد پسند مشتریان قرار می گیرد جعبه چوبی در سایزهای مختلفی تولید می شود و می توانید جعبه چوبی را در سایز دلخواهتان تولید کنید از داشتن یک جعبه چوبی مزیباو محکم لذت ببرید جعبه چوبی را نمی توان فقط یک بسته بندی دانست زیرا جعبه چوبی کمک زیادی به شما در امر تبلیغ محصولتان می کند.

استفاده از جعبه چوبی باعث میشود که فروش محصولات شما بیشتر شود جعبه چوبی مقاومت بالاتری نسبت به بسته بندی های دیگر دارد جعبه چوبی زیباتر از بسته بندی های دیگر است وبسیار مشتری پسند تر از بسته بندی های دیگر است از جعبه چوبی برای بسته بندی هر محصولی استفاده می شود جعبه چوبی باعث شده که محصول خود را بیشتر به فروش برسانید و جعبه چوبی بیشتر مورد توجه مشتریان قرار می گیرد تا بسته بندی های دیگر سعی کنید برای یک بار هم که شده از جعبه چوبی استفاده کنید تا به اهمیت استفاده از جعبه چوبی به عنوان یک بسته بندی پی ببرید و درک کنید که جعبه چوبی چقدر می تواند باعث بالا رفتن فروش محصولات شما شود جعبه چوبی اگر در بسته بندی محصولات استفاده شود باید ظرافت داشته باشد تا زیباتر شود وبیشتر مورد پسند مشتریان قرر گیرد.

جعبه چوبی کمک زیادی به شما می کند که فروش محصولات خود را بالا ببرید جعبه چوبی را می توان در شکل های مختلفی ساخت شکل جعبه چوبی باید متناسب با نوع محصول شما باشد جعبه چوبی را می توان بهترین راه برای بالا بردن فروش محصول دانست جعبه چوبی به خاطر خاص بودن نوع متریال که از مواد طبیعی که همان چوب است ساخته می شود بیشتر مورد پسند مشتریان قرار می گیرد جعبه چوبی را در هر سایزی که شما بخواهید می توان ساخت بزرگ ویا کوچک بودن جعبه چوبی ارتباط مستقیم با محصول شما دارد جعبه چوبی کمک کرده که محصول شما بهتر دیده شود و به خاطر جعبه چوبی در بین رقبای شما محصولتان فروش بیشتری داشته باشد جعبه چوبی را باید تزیین نمود که این تزیین می تواند تلفیق رنگ باشد ویا روی جعبه چوبی طرحی را حک کنید که باعث شود جعبه چوبی زیباتر شود.

رنگ در ساخت جعبه چوبی بسیار مهم است رنگ است که باعث می شود جعبه چوبی زیباتر شود و در انتخاب رنگ در جعبه چوبی بسیار دقت کنید و از رنگهای مناسبی در جعبه چوبی استفاده کنید رنگ جعبه چوبی می تواند هر رنگی باشد ولی رنگی انتخاب کنید که به محصول شما کمک کند تا فروشش بیشتر شود جعبه چوبی را میتوان طوری ساخت که از تلفیق چند رنگ ساخته شود ولی تلفیق رنگ و یک طرح که قرار است روی جعبه چوبی حک شود باعث می شود که جعبه چوبی زیباتر شود جعبه چوبی که از رنگ مناسب تری برخوردار است بیشتر مورد پسند قرار می گیرد رنگ در جعبه چوبی کمک می کند تا مشتریان بیشتری مجذوب محصول شما شوند جعبه چوبی رنگی بیشتر در بین مدل های دیگر جواب می دهد حتما از جعبه چوبی با رنگ مناسب و یک طرح که روی ان حک شده استفاده کنید تا جعبه چوبی به فروش بیشتر محصولات شما کمک کند.

اگر به دنبال یک بسته بندی متفاوت هستین حتما از جعبه چوبی استفاده کنید جعبه چوبی به شما کمک می کند تا محصول خود را بهتر بفروشید جعبه چوبی می تواند در مدل های مختلفی تولید شود جعبه چوبی را می توانید در رنگهای مختلفی نیز تولید کنید از مهمترین دلایلی که از جعبه چوبی استفاده می کنند مقاومت بالی جعبه چوبی نسبت به سایر بسته بندی هاست جعبه چوبی می تواند رنگی یعنی می توان در ساخت جعبه چوبی از چند رنگ استفاده کرد یعنی جعبه چوبی از تلفیق چند رنگ تشکیل شده باشد تا جعبه چوبی زیباتر شودجعبه چوبی را معمولا به شکل معکب مربع ویا معکب مستطیل می سازند دلیل ساخت جعبه چوبی به شکل معکب مربع ویا مستطیل به خاطر شکل محصولاتی است که داخل جعبه چوبی قرار می گیرد است جعبه چوبی می تواند بهترین بسته بندی وانتخاب شما باشد جعبه چوبی را علاوه بر معکب مربع ویا معکب مستطیل می توان به شکل گرد ویا هر شکل دیگری ساخت جعبه چوبی متناسب با محصولی که قرار است داخل ان قرار می گیرد ساخته می شود جعبه چوبی بهترین راه برای بیشتر شدن فروش محصول شما می تواند باشد واز جعبه چوبی برای یک بار هم که شده استفاده کنیدتا بفهمید که چقدر به فروش بیشتر شما کمک می کند.

جعبه چوبی که مشاهده می کنید از جنس چوب روس است که این نوع جعبه چوبی دارای قفل فلزی است ودر ان را به صورت مگنتی بسته می شود یعنی در این نوع جعبه چوبی از اهنر ربا برای بسته نگه داشتن درب جعبه چوبی استفاده می کنند این نوع جعبه چوبی را می توان در سایزهای مختلفی ساخت و شما هر اندازه ای که مدنظر داشته باشید ما می توانید برای شما جعبه چوبی طراحی کنیم وسپس ان را بسازیم همان طور که مشاهده می کنید بدنه جعبه چوبی به صورت نر ومادگی برش داده شده است که این کار برای ان است که جعبه چوبی محکم تر شود و بدنه جعبه چوبی درهم چفت شده اند وبا استفاده از چسب محکم تر شده و این نوع جعبه چوبی را می توان در جنس های مختلفی تولیسد کرد وحتی می توان این نوع جعبه چوبی را بزرگ ویا کوچک ساخت جعبه چوبی که مشاهده می کنید را می توان در رنگهای مختلفی تولید کرد رنگی که شما برای این نوع جعبه چوبی استفاده می کنید باعث شود که جعبه چوبی شما زیبا تر شود پس در انتخاب رنگ جعبه چوبی بسیار دقت کنید تا جعبه چوبی زیبای را برای محصول خودتان داشته باشید همان که عرض کردم جنس این نوع جعبه چوبی روس است شما می توانید هر نوع چوبی که مدنظر دارید را به عنوان جنس جعبه چوبی در نظر بگیرد و یراق و یا همان قفل ولولای فلزی می تواند به سلیقه شما انتخاب شود و روی جعبه چوبی وصل شود.

جعبه چوبی که مشاهده می کنید از جنس چوب روس است این نوع جعبه چوبی دارای یراق فلزی (قفل ولولا) است جعبه چوبی را می توان از هر نوع چوبی ساخت چوب روس نسبت به چوبهای طبیعی هم سبکتر وهم ارزان تر است معمولا جنس جعبه چوبی اگر از نوع چوب طبیعی باشد از چوب روس است خامت این نوع جعبه چوبی معمولا یک سانت است که متناسب با وزن محصول شما قابل تغییر است این نوع جعبه چوبی را می توان هم به شکلی که در تصویر می بینید برای مشتری ساخت وهم ان را به هر رنگی که بخواهند ساخت این نوع جعبه چوبی به صورت نجاری ساخته می شود یعنی برش های ان با استفاده از دستگاه لیزر انجام نشده است شما هر سایزی که مدنظر دارید را می توانید به ما سفارش دهید وما همان سایز را برای شما می سازیم جعبه چوبی که مشاهده می کنید می توان با ام دی اف نیز ساخت ام دی اف نسبت به چوب ارزان تر است و مقاومت بالاتری نیز نسبت به چوب دارد و برای همین است که بیشتر برای ساخت جعبه از ام دی اف استفاده می کنند جعبه چوبی که از ام دی اف ساخته می شود دیگر نیاز به رنگ ندارد چون روی ان را روکش تشکیل داده است و این روکش ها از رنگهای مختلفی تشکیل شده است و شما می توانید از هر رنگ که بخواهید جعبه چوبی داشته باشید.

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید رنگ جعبه چوبی چقدر می تواند باعث زیباتر شدن جعبه چوبی گردد نمونه جعبه چوبی که مشاهده می کنید از تلفیق دو رنگ قرمز ومشکی تشکیل شده است که باعث زیباتر شدن جعبه چوبی شده است گاهی اوقات برای زیباتر شدن جعبه چوبی از چند رنگی که در کنار هم زیباتر می شوند ویا تلفیق این رنگها در ساختار جعبه چوبی باعث زیباتر شدن جعبه چوبی می شود شما می توانید از رنگهای جز قرمز ومشکی برای رنگ جعبه چوبی استفاده کنید رنگ جعبه چوبی باید باعث شود که جعبه چوبی که شما ان را به عنوان یک بسته بندی انتخاب می کنید زیباتر شود همان طور که در جعبه چوبی بالا مشاهده می کنید این نوع جعبه چوبی دارای مقسم است مقسم در واقع برای جدا کردن محصولات در داخل جعبه چوبی مورد استفاده قرار می گیرد و و متناسب با تنوع محصولات شما مقسم های داخل جعبه چوبی همراه با اندازه جعبه چوبی تغییر می کند و می توانید به خاطر ارتفاع و نوع محصولی که داخل جعبه چوبی قرار می دهید ارتفاع مقسم را کم و یا زیاد کنید و حتی در رنگ مقسم های که داخل جعبه چوبی قرار می گیرد نیز می توانید اعمال نظر کنید و هر رنگی که باعث شود جعبه چوبی شما زیباتر شود استفاده کنید در جعبه چوبی که مشاهده می کنید از قفل استفاده نشده است ودلیل ان به خاطر نوع جعبه چوبی است در این نوع جعبه چوبی به خاطر درب خاص جعبه چوبی و چفت شدن ان با بدنه جعبه چوبی از هیچ نوع قفلی استفاده نمی شود و می توانید ان را مشاهده کنید.

همان طور که مشاهده می کنید این بخشی از یک جعبه چوبی است دیواره ویا بدنه جعبه چوبی باید به طریقی به هم وصل شود و گاهی برای ان که بدنه در جعبه چوبی به هم وصل شود از فارسی کردن لبه های بدنه ی جعبه چوبی استفاده می شود و سپس ان لبه ها را با چسب محکم می کنند و در روش بعدی که باعث می شود جعبه چوبی محکم تر شود از نر ومادگی استفاده می کنند و بین نر ومادگی در جعبه چوبی چسب میزنند که باعث می شود بدنه جعبه چوبی بسیار محکم شود در عکسی که از بخشی از جعبه چوبی مشاهده می کنید لبه های بدنه ی جعبه چوبی به صورت نر وماده در هم تنیده شده است که باعث شده جعبه چوبی محکمی داشته باشیم و این نوع روش هم در متریالی چون چوب استفاده می شود وهم می توان در ساخت جعبه چوبی با متریال ام دی اف کاربرد دارد و هم باعث می شود که جعبه چوبی از لحاظ زیبای زیباتر شود این روش هم باعث زیباتر شدن جعبه چوبی می شود وهم باعث می شود که جعبه چوبی زیباتر شود و از این روش بیشتر در ساخت و تولید جعبه چوبی استفاده می گردد.

سوالی که برای بیشتر تولید کنندگانی که می خواهند از جعبه چوبی استفاده کنند پیش امده این است که چرا جعبه چوبی مناسب تر از بسته بندی های دیگر است اولا جعبه چوبی مقاومت بالاتری نسبت به بقیه بسته بندی ها دارد دوما جعبه چوبی زیباترو مشتری پسندتر از بسته بندی های دیگر است و ماندگاری جعبه چوبی بیشتر از بسته بندی های دیگر است و به همین دلیل جعبه چوبی اگر روی درب ان لوگو ویا شناسه ای که نشان دهنده مشتری است حک شود باعث تبلیغ محصولات شما می گردد جعبه چوبی از قدیم تا الان مورد پسند مردم بوده است درست است که در ظاهر جعبه چوبی تغییراتی ایجاد شده ولی کلیت جعبه چوبی تغییر نکرده جعبه چوبی کمک زیادی به شما تولیدکننده عزیز می کند تا فروش محصولات خود را بالا ببرید و استفاده از جعبه چوبی به شما در بالا بردن فروش محصولاتتان کمک می کند.

در بعضی از موارد جعبه چوبی که ساخته میشود بدون درب است و نیازی نیست که جعبه چوبی درب داشته باشد نمونه جعبه چوبی که مشاهده میکنید از همان جعبه چوبی هاست که نیاز به درب ندارند همان طور که مشاهده میکنید بدنه این نوع جعبه چوبی بااستفاده از نر ومادگی که روی بدنه ان ایجاد شده باعث میشود محکم تر شود وگاهی اوقات برای ان که بدنه جعبه چوبی محکم تر شود بین نر ومادگی ها چسب نیز میزنن که باعث میشود که بدنه خیلی محکمی جعبه چوبی داشته باشد این نوع جعبه چوبی برای حمل محصولات شما مورد استفاده قرار میگیرد شما میتوانید این نوع جعبه چوبی رارنگ کنید ویا به همان شکلی که مشاهده میکنید بماند در هر دو صورت جعبه چوبی زیبای خواهید داشت ضخامت دیواره جعبه چوبی به وزن محصولی که شما داخل ان قرار میدهید بستگی دارد این محصولات هر چقدر وزن بیشتری داشته باشد باید بدنه وکف جعبه چوبی زخیم تر باشد تا بتواند وزن محصول داخل جعبه چوبی راتحمل کند.

کیفیت یک جعبه چوبی به جنس جعبه چوبی وچگونگی منتاژ جعبه چوبی بستگی دارد اگر شما از متریال خوب استفاده کنید وجعبه چوبی را با دقت مناسب منتاژ کنید یک جعبه چوبی باکیفیت خواهید داشت انتخاب درست ضخامت چوبی که قرار است از ان جعبه چوبی ساخته شود خیلی مهم است باید ضخامت چوبی که قرار است از ان جعبه چوبی ساخته شود توانای تحمل وزن محصولی که قرار است در جعبه چوبی قرار بگیرد را داشته باشد جعبه چوبی می تواند هر وزنی که محصول شما دارد را تحمل کند و جعبه چوبی یک بسته بندی مناسب برای محصول شماست و اگر از جعبه چوبی برای بسته بندی محصولتان استفاده کنید خواهید دید که جعبه چوبی باعث فروش بیشتر محصولتان می شود و برای ان که جعبه چوبی شما زیباتر شود می توانید از طرحهای زیبا استفاده کنید و با حک طرحهای زیبا روی بدنه جعبه چوبی باعث می شوید که جعبه چوبی زیباتری داشته باشید این طرح ها می تواند هر شکل وطرحی باشد می تواند بزرگ باشد کوچک باشد و در انتخاب طرح روی جعبه چوبی بسیار دقت کنید از طرحهای استفاده کنید که جعبه چوبی را زیباتر کند می توانید برای ان که جعبه چوبی زیباتر شود از طرح های اسلیمی استفاده کنید تلفیق طرح های اسلیمی با لوگوی شما باعث زیباتر شدن جعبه چوبی می شود و می توانید با زیباتر کردن جعبه چوبی فروش بیشتر محصول خود را تضمین کنید زیبای که با ایجاد طرح روی جعبه چوبی ایجاد می شود خیلی بیشتر از رنگ کردن جعبه چوبی است و اگر جعبه چوبی را هم حک کنید یعنی طرح مدنظر خود را روی بدنه جعبه چوبی حک کنید و سپس ان را رنگ کنید جعبه چوبی زیباتری خواهید داشت و در انتخاب رنگ جعبه چوبی بسیار دقت کنید رنگی را انتخاب کنید که تناسبی با محصول داخل جعبه چوبی داشته باشد وباعث شود که جعبه چوبی شما زیباتر شود.

بر اساس مشاهدات انجام شده پی بردیم که در بین بسته بندی ها بسته بندی که مردم بیشتر به ان علاقه نشان داده اند جعبه چوبی رتبه بالاتری را دارد اولین معیار مردم در انتخاب جعبه چوبی مقاومت بالای جعبه چوبی است که نسبت به سایر بسته بندی ها محکم تر است و مقاومت بالاتری دارد جعبه چوبی به خاطر نوع بافتی که دارد محکم تر از بسته بندی های دیگر است جعبه چوبی می تواند در ضخامتهای زیاد تر نیز تولید شود یعنی ضخامت دیواره و بدنه جعبه چوبی می تواند ضخیم تر و یا نازک تر باشد و این ضخامت بستگی به وزن محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار بگیرد دارد جعبه چوبی نه تنها باید بتواند وزن محصولی که قرار است داخل ان گذاشته شود را تحمل کند بلکه باید مقاوم باشد در برابر فشارو ضربه های احتمالی در هنگام جابه جای جعبه چوبی  میتوانید متناسب با محصول ووزن محصولتان جعبه چوب سفارش دهید جعبه چوبی می تواند متناسب با اندازه محصولتان تغییر کند یعنی بزرگ باشد ویا کوچک شما هستید که تعیین می کنید که جعبه چوبی چه اندازه ای داشته باشد.

اگر تازه وارد عرصه تولید شده اید و می خواهید در تولید محصولتان موفق باشید باید در استفاده از بسته بندی محصولتان دقت کنید و بسته بندی را انتخاب کنید که باعث بالا رفتن فروش شما شود یکی از بهترین نوع بسته ها جعبه چوبی است استفاده از جعبه چوبی به شما کمک زیادی در زمینه فروش محصولتان می کند جعبه چوبی هم زیباست وهم مقاوم است وهم در بین مردم بسیار محبوب پس جعبه چوبی به شما کمک می کند تا فروش محصولاتتان را بالا ببرید زیبای جعبه چوبی به خاطر نوع بافت چوب است که باعث می شود که خریدار رتباط خوبی را با محصول شما برقرار کند جعبه چوبی نه تنها یک بسته بندی لاکچری محصوب می شود بلکه می تواند محبوب ترین نوع بسته بندی نیز باشد جعبه چوبی کمک زیادی به شما می کند تا بیشتر در بین مشتریان و مردم محبوب تر شوید و جعبه چوبی فروش بالای محصول شما را تضمین می کند چون در بین مردم بسیار طرف دار دارد و حتی می توان گفت که کسی نیست که از محصولی که از جعبه چوبی به عنوان یک بسته بندی استفاده کرده باشد خوشش نیاید و جعبه چوبی را دوست نداشته باشد.

حتما به مقاومت جعبه چوبی بسیار توجه کنید چون یکی از مهم ترین  عامل یک جعبه چوبی خوب بالا بودن مقاومت جعبه چوبی است اگر جعبه چوبی محکم باشد بیشتر مورد پسند مشتریان قرار می گیرد چون جعبه چوبی باید توانای تحمل وزن محصول داخل جعبه چوبی را داشته باشد پس از تولید کننده جعبه چوبی بخواهید که جعبه چوبی را طوری بسازد که بتواند وزن محصول داخل جعبه چوبی را تحمل کند و اگر جعبه چوبی نتواند وزن محصول داخل جعبه چوبی را تحمل کند عملا این جعبه چوبی بسته بندی مناسبی برای محصول داخل جعبه چوبی نیست می توانید از چوبهای با ضخامت بالاتر برای ساخت جعبه چوبی استفاده کنید تا از ان طریق جعبه چوبی با مقاومت بالاتری را داشته باشید و ان وقت جعبه چوبی قادر است که وزن محصول داخل جعبه چوبی را تحمل کند و یک بسته بندی اید ه ال محصوب می گردد و می توان در داخل جعبه چوبی محصول مورد نظر را قرار داد.

از جعبه چوبی برای بسته بندی هر محصولی استفاده می کنند جعبه چوبی به خاطر محبوبت بالای که نسبت به سایر بسته بندی ها دارد بیشتر مورد پسند قرار می گیرد جعبه چوبی را می توان با سلیقه مشتری ساخت یعنی شما هر شکل واندازه که مدنظر داشته باشید به راحتی می توان ساخت حتما به زیبای جعبه چوبی توجه ویژه ای داشته باشید چون اولین چیزی که مشتری را جذب می کند زیبای جعبه چوبی است اگر در دیزاین و یا همان تزیین جعبه چوبی دقت کنید می توانید یک جعبه چوبی مناسب برای خود تهیه کنید می توانید جعبه چوبی داشته باشید که اندازه محصول شما باشد یعنی جعبه چوبی را متناسب با محصولتان بسازید اگر به زیبای ومقاومت ( محکم بودن) جعبه چوبی دقت کنید می توانید یک بسته بندی خوب ومشتری پسند داشته باشید رنگ عامل دیگری از عوامل زیبای جعبه چوبی است رنگ می تواند باعث شود که جعبه چوبی زیباتر شود پس در رنگ جعبه چوبی دقت کنید تا یک جعبه چوبی زیبا داشته باشید.

شاید استفاده از جعبه چوبی به شما کمک زیادی کند تا محصول ساخته شده توسط شما بیشتر به فروش رود شما باید به ظرافت ومحکم بودن جعبه چوبی به صورت مساوی توجه کنید طوری نباشد که ظرافت که بخش مهم زیبای یک جعبه چوبی است را فدای مقاومت جعبه چوبی کنید اگر فقط جعبه چوبی زیبا باشد ویا فقط جعبه چوبی محکم باشد نمی توادن یک بسته بندی خوب باشد پس حتما به این نکته توجه کنید که جعبه چوبی هم باید زیبا باشد وهم مقاومت بالای نسبت به وزن محصول داشته باشد یعنی جعبه چوبی بتواند وزن محصول شما را تحمل کند زیبای جعبه چوبی می تواند با ایجاد طرح روی بدنه جعبه چوبی بالا رود یعنی شما طرحی را مدنظر قرار می دهید البته طرحی که باعث شود جعبه چوبی زیباتر شود ان را روی درب جعبه چوبی ویا بدنه جعبه چوبی حک می کنید تا جعبه چوبی زیباتر شود اگر به جعبه چوبی که به عنوان یک بسته بندی استفاده شده را دیده باشید با ایجاد طرح روی جعبه چوبی باعث زیباتر شدن جعبه چوبی می گردد.

جعبه چوبی از قدیمی ترین بسته بندی های است که در طول تاریخ بشر از ان استفاده کرده است از جعبه چوبی برای بسته بندی ونگهداری هر چیزی استفاده شده ومی شود جعبه چوبی از گذشته تا به امروز دچار تغییراتی شده که این تغییرات می تواند هم ظاهری باشد هم نوع متریال جعبه چوبی باشد تغییرات ظاهری جعبه چوبی از نوع پوششی که برای پوشاندن وبرای زیباتر کردن جعبه چوبی گرفته تا نوع یراق جعبه چوبی می توان نام برد پوشش روی جعبه چوبی می توان به رنگ ویا روغنی که برای زیباتر شدن جعبه چوبی از ان استفاده می کنند ارنگی که روی جعبه چوبی زده می شود می تواند در رنگ های مختلفی باشد یعنی رنگ جعبه چوبی به سلیقه شما بر روی جعبه چوبی زده می شود خود رنگی که قرار است روی جعبه چوبی زده شود دارای انواع مختلفی است که بنا به محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی کذاشته شود انتخاب می شود یعنی اگر محصولی که داخل جعبه چوبی قرار می گیرد قابل خوردن باشد یعنی مواد غذایی ویا خوراکی باشد حتما باید از رنگی استفاده کرد که باعث نشود که به محصول داخل جعبه چوبی اسیب رساند و از رنگ متناسب با محصول مواد غذایی استفاده شود.

کیفیت ساخت جعبه چوبی بسیار مهم است حتما به نوع منتاژ جعبه چوبی بسیار دقت کنید جعبه چوبی باید طوری منتاژ شده باشد که قادر به تحمل وزن محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار بگیرد را داشته باشد جعبه چوبی را بایداز متریالی ساخت که  بتواند وزن محصول را تحل کند یعنی ضخامت دیواره های جعبه چوبی متناسب با موزن محصول باشد جعبه چوبی را می توان در شکل های مختلفیساخت ولی اصولا جعبه چوبی را به صورت مربع ویا مستطیل می سازند دلیل این که جعبه چوبی را ه صورت مربع ویا مستطیل می سازند این نیست که فقطمی توان به این دو شکل ساخت شما می توانید جعبه چوبی محصول خود را به هرشکلی که مدنظر دارید بسازید وان را به سفارش دهید جعبه چوبی را می توان در ارتفاع های مختلفی ساخت یعنی ارتفاع جعبه چوبی را به اندازه ارتفاع محصول داخل جعبه چوبی ساخت حتی میتوان جعبه چوبی را با یراق فلزی ویا یراق چوبی ساخت رنگ گردویی ازرنگهای است بیشتر برای رنگ کردن جعبه چوبی مورد استفاده قرار می گیرد ولی دلیل نمی شود که جعبه چوبی را در رنگهای دیگر نسازیم شما می توانید هر رنگی که مدنظر دارید را روی جعبه چوبی ایجاد کنید گاهی در انتخان شکل جعبه چوبی دچادرتردید هستید بهترین کار در این زمان مشورت کردن با سازنده جعبه چوبی است شما می توانید به کمک تولیدکننده جعبه چوبی رنگ جعبه چوبی را ناخاب کنید و رنگی که روی جعبه چوبی زده میشود بسیار مهم است پس در انتخاب رنگ دقت کنید تا جعبه چوبی زیباتری داشته باشد فرقینمی کند که محصول شما چیست و چه اندازه ای دارد جعبه چوبی بهترین بسته بندی برای محصول شماست پس برای یک بار هم که شده ازجعبه چوبی به عنوان یک بسته بندی استفاده کنید تا از کیفیت وزیبای جعبه چوبی بهره مند شوید جعبه چوبی بهترین راه برای بالا بردن فروش محصول شماست و کمک زیادی در این کار به شما می کند.

جهت آگاهی از قیمت ها تماس بگیرید.

شماره موبایل: 09354071294

جعبه چوبی که مشاهده می کنید از جنس ام دی اف است و از تلفیق چند رنگ در ساختن این نوع جعبه چوبی استفاده شده است این نوع جعبه چوبی را می توان در سایزهای مختلفی می توان تولید کرد شما می توانید رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید و ما با همان رنگی که شما پسند کردین برای شما جعبه چوبی می سازیم این نوع جعبه چوبی از یراق فلزی در ساختن ان استفاده شده است ای نوع جعبه چوبی از چسباندن سه لایه از ورق چوبی در درب جعبه چوبی وسه ورق در کف جعبه چوبی تشکیل شده است جعبه چوبی که مشاهده می کنید بسیار زیبا است ومی توان به جرات گفت که یکی از بهترین جعبه چوبی های ساخته شده می باشد شما می توانید هر طرح ویا لوگوی را روی درب چوبی بدنه جعبه چوبی ان حک کنید این نوع جعبه چوبی یکی از بهترین نوع بسته بندی ها محصوب می گردد ومی توانید برای بسته بندی هر محصولی از نا استفاده کنید این نوع جعبه چوبی از مقاومت بالای برخوردار است ومی توانید وزن محصولی که قرار است داخل ان قرار گیرد را تحمل کند شما می توانید برای بسته بندی محصول مدنظر خود از این نوع جعبه چوبی استفاده کنید و باعث فروش بیشتر محصول خود شوید.

جعبه چوبی که مشاهده می کنید از تلفیق دو رنگ قرمز ومشکی تشکیل شده است که این دو رنگ در کنار هم زیبای خاصی را به جعبه چوبی داده است شما می توانید رنگ جعبه چوبی را متناسب با سلیقه خودتان تغییر دهید و رنگ مدنظر خود را در جعبه چوبی اعمال کنید این نوع جعبه چوبی دارای لولای پیچی است که یکی از بهترین نوع لولا در جعبه چوبی است که هم زیبای دارد وهم مقاومت بالای نسبت به سایر لولا دارد می توانید با تلفیق رنگ مدنظر خودتان جعبه چوبی زیبای همانند این نوع جعبه چوبی بسازید این نوع جعبه چوبی می تواند یک بسته بندی مناسب برای محصول مدنظر شما باشد برای ان که جعبه چوبی زیباتر شود می توانید طرح اسلیم ویا هر طرحی که مدنظر دارید را روی جعبه چوبی حک کنید ویا همان طرح را برش دهید می توانید مشخصات محصول ی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار بگیرد را روی جعبه چوبی حک کنید این مشخصات می تواند لوگو محصول ویا اسم سایت ویا هر چیز که شما بخواهید روی جعبه چوبی حک کنید جعبه چوبی مدنظر شمارا میتوان در سایزهای مختلفی تولید کرد.

یکی از دلایلی که باعث میشه جعبه چوبی زیباتر شود ایجاد طرح روی درب جعبه چوبی است شما با ابتخاب درست روی درب جعبه چوبی باعث می شوید که جعبه چوبی زیباتر شود وبیشتر مورد پسند مشتری قرار گیرد جعبه چوبی که مشاهده می کنید طرح مشبکی روی درب ان برش خورده است می توانید از این جعبه چوبی برای بسته بندی محصول خود استفاده کنید این سبک جعبه چوبی بسیار محبوب بوده و بسیار از ان برای بسته بندی محصولات استفاده می کنند می توانید این جعبه چوبی را در سایزهای مختلفی تولید کنید همان طور که مشاهده می کنید محلی برای حک لوگو یا نوشته ای که شما مدنظر دارید قرار گرفته است می توانید ان را روی درب جعبه چوبی حک کنید این نوع جعبه چوبی از جنس ام دی اف است وبرای بسته بندی هر محصولی می توان از ان استفاده کرد دارای قفل ولولای چوبی است که مقاومت بالای دارند و طرحی که شما مدنظر دارید را هم می توانید روی ان حک کنید ویا مانند نمونه بالا ان طرح را برش دهید این نوع جعبه چوبی متناسب با محصول خود می توانید بسازید یعنی به انداهزه محصول خود این جعبه چوبی را طراحی کنید وسپس بسازید.

جعبه چوبی که مشاهده می کنید دارای مقسم چوبی است یعنی می توانید چند نوع محصول را داخل این نوع جعبه چوبی قرار دهید شما می توانید متناسب با محصولتان مقسم های داخل جعبه چوبی را بسازید همان طور که مشاهده می کنید یراق این نوع جعبه چوبی فلزی است و استفاده از یراق فلزی باعث زیبا تر شدن جعبه چوبی می گردد این نیراق که در جعبه چوبی مورد استفاده قرار می گیرد می توادن هر رنگی داشته باشد جعبه چوبی که مشاهده می کنید برای ان که کحکم تر شود بدنه به صورت نر ومادگی در هم تنیده شده است که دراین روش بدنه جعبه چوبی محکم تر از نوع دیگر است و این نوع جعبه چوبی ی تواند وزن بیشتری را تحمل کند دیواره های جعبه چوبی متناسب با وزنی که قرار است تحمل شود ساخته می شود برای ان که جعبه چوبی زیبتر شود می توان این نوع جعبه چوبی رارنگ نمود ویا از روغن مخصوص چوب برای این نوع جعبه چوبی استفاده کرد و شما می توانید متناسب با سلیقه خود رنگی را انتخاب کنید و روی بدنه جعبه چوبی بزنید و گاهی اوقات برای زیباتر شدن جعبه چوبی طرحی را روی درب ویا بدنه جعبه چوبی زده می شود سایزواندازه جعبه چوبی بستگی به محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار بگیرد دارد یعنی جعبه چوبی را متناسب با محصولی که داخل ان قرار می گیرد می سازند می توانید این نوع جعبه چوبی را با ام دی اف نیز بسازید که اگر جعبه چوبی را با ام دی اف بسازید دیگر نیازی به رنگ کردن جعبه چوبی ندارید زیرا ام دی اف در رنگ های مختلفی تولید می شود و شما نیز می توانید به سلیقه خود رنگی را برای جعبه چوبی خود انتخاب کنید و سپس جعبه چوبی را بسازید.

جعبه چوبی را میتوان در شکل ها ومدل های مختلفی می توان ساخت نمونه جعبه چوبی که مشاهده می کنید از جنس چوب است و به صورت فارسی بر برش داده شده است وسگس این جعبه چوبی منتاژشده است درب این نوع جعبه چوبی به صورت اهن ربایی (مگنتی) است که در این نوع جعبه چوبی درب ان به راحتی باز وبسته می شود این نوع جعبه چوبی را می توان در سایز های مختلفی ساخت می توان ان را رنگ کرد ویا با روغن سطح ان را پوشاند و یا به همین شکل که مشاهده می کنید بماند این نوع جعبه چوبی برای بست هبدی ویا نگهداری وسایلتان مورد استفاده قرار می گیرد می توانید این جعبه چوبی را متناسب با محصول خود طراحی کنید سپس بسازید می توان در ساخت این نوع جعبه چوبی از ام دی اف هم استفاده کنید هم ارزان تر چوب است وهم مقاومت بالای دارد چوب وام دی اف جایگزین خوبی برای هم هستن ودر ساخت جعبه چوبی می توانید هم از چوب استفاده کنید وهم ام دی اف هر دوی انها هم مقاومت بالای دارندو هم اگر در ساخت جعبه چوبی استفاده شوند بسیار کارامد خواهند بود این نوع جعبه چوبیدر حین این که بسیار ساده باز وبسته می شود بسیار محبوب هم هستن و این نوع جعبه چوبی نیاز به یراق فلزی ویا چوبی نداردو به کمک اهن رابا درب روی بدنه جعبه چوبی قرار می گیرد که باعث می شود که جعبه چوبی ساده و شیک داشته باشید و از ان به عنوان یک بسته بندی مناسب استفاده کنید و این نوع جعبه چوبی کمک می کند که فروش محصولات شما بیشتر شود و یکی ازبسته بندی های خوب محصوب می شود.

جعبه چوبی که مشاهده می کنید از جنس ام دی اف است و برای ان که جعبه چوبی زیباتر شود روی ان طرحی برش خورده است این نوع جعبه چوبی بسیار ساده م مشتری پسند است می توانید از ان برای بسته بندی محصول خود استفاده کنید این جعبه چوبی را می توان در سایز های مختلفی تولید کرد این جعبه ای که مشاهد می کنید برای محصولاتی است که وزن کمی دارند مثل شکلات وچای و از این نوع بسته بندی بسیار مورد استفاده قرار می دهند می توانید این جعبه چوبی را در سایزهای مختلفی تولید کنید و این جعبه چوبی را متناسب با محصولی که قرار است داخل ان قرار بگیرد بسازید و میتوانید طرح مدنظر خود را روی ان ایجاد کنید طرحی که روی جعبه چوبی ایجاد می شود می تواند برش بخورد مانند عکس بالا وهمان طرح را می توانید حک  کنید انبستگی دارد به سلیقه شما این جعبه چوبی دارای قفل ولولای چوبی است که در تصویر به خوبی مشاهده می کنید شما می توانید جعبه چوبی را در هر رنگ واندازه ای بسازید و از ان به عنوان یک بسته بندی استفاده کنید.

جعبه چوبی که مشاهده می کنید از جنس ام دی اف است درب ان به صورت کفشی میباشد از این جعبه چوبی برای بسته بندی استفاده می شود این جعبه چوبی را می توان در سایز های مختلفی تولید کرد همان طور که مشاهده می کنید جعبه چوبی با اتصال نر ومادگی روی بدنه جعبه چوبی به هم وصل شده اند و در قسمت پایین جعبه چوبی علاوه بر اتصال نر ومادگی بدنه جعبه چوبی یک تیکه چوب نیز روی بدنه جعبه چوبی چسبانده شده که باعث زیباتر شدن جعبه چوبی شده وهم جعبه چوبی محکم شده است این نوع جعبه چوبی را می توان در سایزهای مختلفی تولید کرد می توانید روی درب بدنه جعبه چوبی طرحی را حک کنید این طرح می تواند هر شکلی باشد حتی می توانید لوگوی خود را روی درب جعبه چوبی حک کنید اگر دنبال یک جعبه چوبی ساده وبسیار شیک هستین این جعبه چوبی مناسب شماست هم زیباست وهم مقاوم و می توان ان را در سایزهای مختلفی تولید کرد جعبه چوبی کمک زیادی به شما می کند تا فروش محصولتان را بالا ببرید جعبه چوبی که مشاهده می کنید می تواند یک بسته بندی مناسب بر هر نوع محصولی باشد همان طور که مشاهده می کنید جعبه چوبی با چه دقتی منتاژ شده و ازکیفیت بالای بر خوردار است.

جعبه چوبی که مشاهده می کنید دارای قفل ولولای چوبی است یعنی قفل ولولای جعبه چوبی از جنس خود بدنه است این سبک جعبه چوبی برای بست هبندی هر محصول مورد استفاده قرار می گیرد هم زیباست و هم مقاومت بالای دارد که می تواند یک بسته بندی عالی برای محصول شما باشد می تواند هر رنگی که مدنظر دارید را به عنوان رنگ جعبه چوبی خودتان انتخاب کید این نوع جعبه چوبی به خاطر دقت بالی که در طراحی ان شده کمتر ممکن است که در حمل ونقل اسیب ببیند می تواند این نوع جعبه چوبی را در سایز های مختلفی تولید کنید و شاید طرحی دارید که می خواهید روی جعبه چوبی حک کنید حک طرح روی جعبه چوبی باعث زیباتر شدن جعبه چوبی می گردد و سعی کنید در انتخاب طرحی که قرار است روی جعبه چوبی حک شود دقت کنید تا طرحی که انتخاب می کنید باعث زیباتر شده جعبه چوبی شود تنها با انتخاب رنگ جعبه چوبی واگر طرحی مدنظر دارید که روی جعبه چوبی حک شود باعث می شود که جعبه چوبی زیباتر شود.

جعبه چوبی که از جنس ام دی اف باشد بسیار امروز مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است اولین دلیلی که از جعبه چوبی با جنس ام دی دف استفاده می کنند ارزان بودن ای نوع جعبه چوبی است و مقاومت این نوع جعبه چوبی نسبت به نوع چوب طبیعی بیشتر هم نباشد کمتر نیست این نوع جعبه چوبی نیاز به رنگ کردن ندارد و می تاو نجعبه چوبی با رنگ های مختلف تهیه کرد جعبه چوبی که از جنس ام دی افی بسیار در ساخت بست هبندی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ومی توا نان را در سایز ها وطرح های مختلفی تولید یعنی ساخت جعبه چوبی با هر سلیقه مشتری هر مدل از ای نوع جعبه چوبی را که بخواهد می توان ساخت در هر سایز واندازه ای که شما بخواهید می توانید روی جعبه چوبی طرحی را حک کنید که باعث زیباتر شدن جعبه چوبی می گردد می توانید از ام دی اف رنگی در ساخت جعبه چوبی استفاده کنید تا جعبه چوبی با رنگ متفاوت داشت هباشید وفروش محصولات خود را بالا ببرید.

نمونه جعبه چوبی که مشاهده می کنید از جنس ام دی اف است تلفیق رنگ قرمز ومشکی زیبای خاصی به جعبه چوبی داده است شما می توانید هر رنگی که مدنظر دارید را بر روی جعبه چوبی اعمال کنید نمونه جعبه چوبی که مشاهده می کنید برای نگهداری وبسته بندی هر محصولی می توان مورد استفاده قرار داد می توانید این نوع جعبه چوبی را در سایز های مختلفی تولید کرد یعنی جعبه چوبی را متناسب با محصولی که قرار است داخل ان قرار بگیرد بسازید این نوع جعبه چوبی دارای لولای فلزی است که مقاومت بالای دارد وبه راحتی باز وبسته می وشود در این نوع جعبه چوبی از نوعی قفل چوبی از جنس خود بدنه جعبه چوبی استفاده شده است می توانید برای ان که جعبه چوبی زیباتر شود روی بدنه ان طرحی را یا برش دهید ویا حک کنید طرحی که روی درب جعبه چوبی ایجاد شده برش است که زیبای خاصی را به شما چوبی داده است می توانید لوگوی محصول خود را روی درب بدنه جعبه چوبی چوبی ایجاد کنید که باعث می شود که جعبه چوبی نمادی شود از محصول با کیفیت شما می توانید هر رنگی که مدنظر دارید را روی جعبه چوبی اعمال کنید.

جعبه چوبی که مشاهده می کنید برای بسته بندی چای وشکلات مورد استفاده قرار می گیرد جنس این نوع جعبه چوبی ام دی اف است که نیاز به رنگ ندارد چون که این نوع ام دی اف دارای روکش است و می توانید هر رنگی که مدنظر دارید را انتخاب کنید و رنگ مدنظر خود را روی جعبه چوبی اعمال کنید در این نوع جعبه چوبی برای ان که زیباتر شود طرحی برش خورده است شما می توانید هر طرح دیگری را که مدنظر دارید را روی جعبه چوبی حک کنید ویا مانند تصویری که مشاهده می کنید برش دهید همان طور که مشاهده می کنید این نوع جعبه چوبی دارای مقسم چوبی است که باعث شده بتوانید چند نوع محصول در داخل جعبه چوبی قرار دهید و می توانید مناسب با نو محصول خود داخل جعبه چوبی مقسم قرار دهید که می توادن در هر اندازه وسایزی باشد لولای به کار رفته در این نوع جعبه چوبی از جنس خود بدنه است یعنی لولای این مدل جعبه چوبی از جنس ام دی اف است و با داشتن طرحی که روی درب جعبه چوبی ایجاد شده جعبه چوبی زیباتر شده است.

جعبه چوبی را می توان در شکل های مختلفی تولید کرد نمونه جعبه چوبی که مشاهده می کنید باایجاد شیار های ریزی که روی بدنه جعبه چوبی ایجاد شده به صورت منحنی در امده است که باعث شده که جعبه چوبی به این زیبای ساخته شود این نوع جعبه چوبی برای بسته بندی انگشتر ویا گردنبند استفاده می شود جنس این نوع جعبه چوبی ام دی اف است که می توانید در رنگ های مختلفی ان را سفارش دهید حتی می توانید ان را در سایز های مختلفی سفارش دهید و از ان برای بسته بندی محصولات خود استفاده کنید و می توانید با حک شماره تلفن خود ویا لوگوی محصول خود روی بدنه جعبه چوبی حک کنید وباعث شوید که جعبه چوبی منحصر به محصول خود داشته باشید این نوع جعبه چوبی یکی از زیباترین نوع جعبه می باشد این نوع جعبه چوبی به خاطر شیار های که روی بدنه ایجاد شده نیاز به لولا ندارد همان شیار های ریز روی بدنه جعبه چوبی نقش لولا را برای جعبه چوبی دارد و قفل این نوع جعبه چوبی بسیار ساده است و می توانید به راحتی ان را باز بسته کنید.

جعبه چوبی که مشاهده می کنید می توان در سایزهای مختلفی ان را تولید کرد حتی می توان ان را هم با ام دی اف ساخت وهم با چوب طبیعی این نوع جعبه چوبی دارای مقسم های است که برای جدا نگه داشتن محصولات از هم استفاده می شود می توانید متناسب با محصولی که داخل ان قرار می گیرد این مقسم ها تغییر کند بزرگتر ویا کوچکتر شود حتی می توانید جعبه چوبی را در سایز های مختلفی تولید کرد از این جعبه چوبی برای بست هبندی هر محصولی می تاونید استفاده کنید جعبه چوبی که مشاهده می کنید دارای لولای فلزی است که می تاونید به راحتی درب جعبه چوبی را باز وبسته کنید درب جعبه چوبی با استفاده از دستگیره چوبی که دارد باز وبسته می شود روی جعبه چوبی هر طرحی که دوست داشته باشید می توانید حک کنید و حتی رنگ جعبه چوبی را هم مطابق سلیقه خود انتخاب کنید و با تلفیق یک رنگ مناسب وبا طرحی که از قبل انتخاب کردین یک جعبه چوبی زیبا داشته باشید.

کیفیت بالای بسته بندی مانند جعبه چوبی باعث شده که از ان به عنوان یک بسته بندی عام پسند نام ببرند جعبه چوبی را می توان یکی از بهترین راه ها برای فروش بیشتر محصولات نام برد جعبه چوبی کمک زیادی به شما می کند که محصول خود را بهتر به بازار عرضه کنید مقاومت وزیبای علت اصلی استفاده از جعبه چوبی است جعبه چوبی را می توان در سایز های مختلفی تولید کرد میتوانید جعبه چوبی را به اندازه محصول مدنظر خود سفارش دهید حتی می توانید در داخل جعبه چوبی از مقسم استفاده کنید تا در داخل ان چند مدل از محصولات خود را قرار دهید جعبه چوبی خود می تواند یک هدیه ارزنده برای هدیه دادن باشد و می توانید متن مدنظر خود را روی جعبه چوبی حک کنید و سپس ان را هدیه دهید جعبه چوبی را در طرح ورنگ های مختلفی می توان ساخت.

جعبه چوبی در می توان در مدل های مختلفی ساخت نمونه جعبه چوبی که مشاهده می کنید از جنس چوب روس روس است واز این جعبه چوبی برای نگهداری چای استفاده می شود شما می تاونید متناسب با محصوا خود نوع جعبه چوبی را تغییر دهید وباعث شوید که جعبه چوبی شما متناسب با محصول گردد بدنه جعبه چوبی به صورت نر ومادگی در هم چفت شده اند و با مقداری چسب بسیار محکم شده اند در ساخت این نوع جعبه چوبی ازلولای فلزی استفاده شده است که هم زیباست و مقاومت بالای دارد وبرای ان که درب جعبه چوبی بی دلیل باز وبسته نشود از اهن ربا استفاده شده است می توانید روی درب جعبه چوبی طرحی را حک کنید که این طرح می تواند همراه با لوگوی شما باشد این نوع جعبه چوبی به دلیل نوع ساختارش می تواند وزن زیادی را تحمل کند مقسم های که داخل جعبه چوبی استفاده شده می تاودن متغییر باشد و هر وقت خواستین از داخل جعبه چوبی بر داشته شود.

استفاده از جعبه چوبی به عنوان یک بسته بندی بسیار رواج پیدا کرده است شما می توانید از جعبه چوبی برای بالا بردن فروش محصولات خود استفاده کنید جعبه چوبی بسیار مقاومت بالای دارد و می توان از ان به عنوان یک بسته بندی مناسب نام برد جعبه چوبی را می توان در سایزهای مختلفی ساخت می توان ات را متناسب با محصولی که قرار است داخل ان قرار بگیرد ساخت می توانید روی جعبه چوبی هر طرحی که مدنظر دارید را حک کنید که باعث زیباتر شدن جعبه چوبی می گردد ضخامت دیواره های جعبه چوبی متناسب با وزنی که قرار است داخل ان قرار بگیرد در نظر گرفته می شود به طوری که وزن جعبه چوبی هر قدر بیشتر باشد دیواره جعبه چوبی ضخیم تر می شود می توانید با استفاده از رنگ وطرح مناسب روی جعبه چوبی کمک زیادی به زیبای جعبه چوبی کنید جعبه چوبی را می توان در شکل های مختلفی می توان ساخت شما هر طرحی که مدنظر داشته باشید را می توان اجرا نمود.

جهت آگاهی از قیمت ها تماس بگیرید.

شماره موبایل: 09354071294

جعبه چوبی را میتوان در شکل های مختلفی تولید کرد نمونه جعبه چوبی که مشاهده می کنید به صورت کشویی ساخته شده است که می توان ان را به عنوان بسته بندی برای هر نوع محصولی استفاده کرد که سایز واندازه جعبه چوبی را می توانید تغییر دهید وبه اندازه محصول خود ان را بسازید جعبه چوبی یک بسته بندی مناسب برای محصولات شماست به طوری که مناسب برای بسته بندی هر محصولی می باشد مقاومت بالا وزیبای خارق العاده جعبه چوبی کمک می کند تا فروش محصولات شما چند برابر شود در این نوع جعبه چوبی که مشاهده می کیند بدنه ان به صورت نر ومادگی در هم تنیده شده اند و این کار باعث شده که جعبه چوبی محکم تر شود معمولا در این نوع جعبه چوبی درب ان از ضخامت کمتری برخوردار است و همان طور که در این نوع جعبه چوبی مشاهده می کنید دیواره های جعبه چوبی از ضخامت بالاتری برخوردار است که باعث شده جعبه چوبی محکم تری داشته باشیم و می توان محصولات صنعتی که دارای وزن بیشتری هستن را در داخل این نوع جعبه چوبی قرار دهیم.

این نوع جعبه چوبی به جعبه درب کفشی معروف است که در بسته بندی هر نوع محصولی مورد استفاده قرار می گیرد این نوع جعبه چوبی را می توان در هر سایزی که مدنظر دارید می توان ساخت  جنس این نوع جعبه چوبی از ام دی اف است که میتوان  از ام دی اف رنگی برای ساخت این نوع جعبه چوبی استفاده کرد ضخامت بدنه این نوع جعبه چوبی بستگی به وزن محصولی که قرار است داخل ان قرار بگیرد دارد  اگر وزن محصول داخل جعبه چوبی زیاد باشدضخامت بدنه این نوع جعبه چوبی بیشتر می شود واگر وزن محصولی که قرار است داخل ان قرار بگیرد کم باشد ضخامت بدنه کمتر می شود.

با ایجاد طرح روی جعبه چوبی می توانید جعبه چوبی زیباتری داشته باشید نمونه جعبه چوبی که مشاهده می کیند از جنس ام دی اف است  و می توان ان را در سایزهای مختلفی ساخت این نوع جعبه چوبی دارای یک جعبه چوبی در داخل خود است که می توان  در ان محصول خود ویا هر چیز دیگری که مدنظر دارید را داخل ان قرار دهید از جعبه چوبی برای بسته بندی و یا نگه داری هر چیزی که برای شما ارزشمند است می توان استفاده کرد جعبه چوبی به خاطر محبوبیت بالای که در بین مردم دارد یک بسته بندی مناسب برای هر نوع محصول شماست پس با استفاده از جعبه چوبی فروش محصولات خود را بالا ببرید جعبه چوبی را هم با ام دی اف میسازند وهم با چوب بستگی به شما دارد که چقدر کیفیت جعبه چوبی برای شما مهم است جعبه چوبی را می توان مانند نمونه جعبه چوبی که مشاهده می کنید ساخت که دارای دو طبقه باشد ویک طبقه به صورت مخفی در داخل جعبه چوبی باشد و حتی با حک کردن روی درب ویا بدنه جعبه چوبی باعث زیباتر شدن جعبه چوبی شوید.

جعبه چوبی را می توان در شکل های مختلفی ساخت مربع ساخت مستطیل ساخت دایره ساخت وشش ضلعی ساخت هر مدلی که شما مدنظر دارید را می توان ساخت جعبه چوبی را باید متناسب با محصولی که قرار است داخل ان قرار بگیرد ساخت یعنی نه بزرگ ساخت ونه کوچک چند میلیمتر باید جعبه چوبی بزرگتر از محصول داخل جعبه چوبی باشد جعبه چوبی کمک زیادی به شما می کند تا فروش محصولاتان بیشتر شود پس در انتخاب جعبه چوبی بسیار دقت کنید تا محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار بگیرد فروش بیشتر داشته باشید جعبه چوبی می تواند برای ان که زیباتر شود روی ان طرحی را حک کنید ویا همان طرح را برش دهید زیبای که با استفاده از حک ویا برش طرحی روی جعبه چوبی ایجاد می شود به کمک رنگ جعبه چوبی دو برابر می شود.

جعبه چوبی بهترین و موثرین بسته بندی برای بالا بردن فروش محصولات شما اگر از جعبه چوبی برای بسته بندی محصولات خود استفاده کنید حتما به این موضوع پی خواهید برد که جعبه چوبی باعث شده که فروش محصولات شما چند برابر شود برای یک بار هم که شده از جعبه چوبی برای بسته بندی محصولات خود استفاده کنید تا بتوانید فروش محصولات خود را بالا ببرید جعبه چوبی نه تنها باعث می شود که فروش محصولات شما بیشتر شود بلکه کمک می کند که محصول شما بیشتر مورد پسند مشتریان قرار گیرد کسانی که از جعبه چوبی استفاده کرده اند به این امر پی بردن می توانید روی درب جعبه چوبی لوگوی خود را حک کنید تا مشخصات محصولتان روی جعبه چوبی باشد و محصول شما را با یک بسته بندی همچون جعبه چوبی بشناسند.

دقت در ساخت جعبه چوبی باعث می شود که شما یک بسته بندی خوب داشته باشید و این کار باعث می شود که محصول شما بیشتر مورد پسند مشتریان شما قرار گیرد جعبه چوبی کمک زیادی به شما می کند تا فروش محصولتان بهتر شود جعبه چوبی را در شکل های مختلفی میسازند نمونه جعبه چوبی که مشاهده می کند در عین سادگی بسیار زیباست و می توان ان را در سایزهای مختلفی ساخت جعبه چوبی به شما کمک می کند تا در بین رقبای خود مورد پسند مشتریان خود قرار گیرید و می توانید روی جعبه چوبی طرح مدنظر خود را به راحتی حک کنید این طرح می تواند هر شکل واندازه ای داشته باشد جعبه چوبی که دارای درب کفشی هستن به راحتی باز وبسته می شوند و در بین مشتریان بسیار محبوب هستن نمونه جعبه چوبی که مشاهده می کنید از نوع درب کفشی می باشد و از ان برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده می کنند و این نوع جعبه چوبی را می توان در سایزهای مختلفی ساخت.

ساخت جعبه چوبی به اندازه ومدلی که شما مدنظر دارید شما می توانید جعبه چوبی را در سایز وطرح دلخواه خود سفارش دهید جعبه چوبی می تواند باعث فروش بیشتر بیشتر شما شود جعبه چوبی در مدل های مختلفی می تواند ساخته شود شما هستید که تعیین می کیند که جعبه چوبی مدنظرتان چه شکلی داشته باشد پس در انتخاب نوع جعبه چوبی خود دقت کنید تا طرحی را انتخاب می کنید متناسب با کالای که قرار است داخل ان قرار بگیرد متناسب باشد جعبه چوبی را می توان در سایزهای مختلفی می توان ساخت پس می توانید جعبه چوبی را متناسب با محصولی که داخل ان قرار می گیرد ساخت ضخامت بدنه جعبه چوبی به وزنی محصولی که داخل ان قرار می گیرد بستگی دارد می توانید در روی درب بدنه جعبه چوبی طرحی را حک کنید که ان طرح باعث زیباتر شدن جعبه چوبی شود.

استفاده از جعبه چوبی به عنوان یک بسته بندی بسیار به فروش بیشتر محصولات شما کمک می کند هر چقدر جعبه چوبی شما زیباتر باشد بیشتر مورد پسند قرار می گیرد

جهت آگاهی از قیمت ها تماس بگیرید.

شماره موبایل: 09354071294

چرا تولید کنندگان از جعبه چوبی برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند

  • جعبه چوبی یکی از بهترین نوع بسته بندی هاست و اکثر تولید کنندگان موفق برای بسته بندی محصول خود از جعبه چوبی استفاده می کنند جعبه چوبی به شما کمک می کند که بیشتر در بین مشتریان شناخته شوید و اگر برای یک بار هم که شده از جعبه چوبی برای بسته بندی محصولات خود استفاده کرده باشید به این نکته پی خواهید برد که از جعبه چوبی برای سایر محصولات نیز استفاده کنید می توانید ان را در سایزهای مختلفی برای محصول خود سفارش دهید گاهی جعبه چوبی را بزرگ می سازند وگاهی ان را کوچک می شازند البته جعبه چوبی را به اندازه محصولی که قرار است داخل ان قرار بگیرد می سازند و برای ساخت جعبه چوبی که متناسب با محصول شما باشد باید اندازه محصول خود را به تولید کننده جعبه چوبی بگویید یعنی طول وعرض وارتفاع محصول شما برای ساخت جعبه چوبی بسیار مهم است اگر این نکات را دقیق به تولیدکننده جعبه چوبی بگویید می توانید یک جعبه چوبی مناسب برای محصول خود داشته باشید جعبه چوبی را  می توان در شکل های مختلفی تولید کرد شکل جعبه چوبی برای زیبای جعبه چوبی مهم است گاهی می توانید جعبه چوبی را مستطیل ویا مربع ویا هر شکلی که مدنظر دارید سفارش دهید و شکل جعبه چوبی به سلیقه شما بستگی دارد که چه شکلی را در نظر بگیرد البته شکل واندازه محصول شما نیز د انتخاب شکل ظاهری جعبه چوبی مهم است و حتما باید ان را در انتخاب شکل جعبه چوبی درنظر داشته باشید و نکته دیگری که باعث می شود جعبه چوبی زیباتر شود رنگ ان است شما باید در انتخاب رنگ جعبه چوبی دقت کنید که رنگی را انتخاب کنید که برای بهتر دیده شدن محصول شما مناسب باشد و رنگ جعبه چوبی به محصول شما کمک کند که بهتر دیده شود واگر در انتخاب رنگ دقت نکنید بسته بندی شما که همان جعبه چوبی است مورد پسند قرار نمی گیرد وشما نمی توانید ان فروشی که مدنظر دارید را انجام دهید چون مهمترین نکته در بسته بندی این است که مشتری را جذب کند و جعبه چوبی به خودی خود این کار را برای شما انجام می دهید واگر به نکاتی چون رنگ جعبه چوبی دقت لازم را کنید می تاویند باعث شوید که فروشتان چند برابرشود  از جعبه چوبی از قدیم تا به حال برای بسته بندی استفاده شده است وامروزه نیز کاربرد زیادی دارد و کمتر محصولی را میتوان یافت که از جعبه چوبی به عنوان بسته بندی استفاده نکرده باشد و معمولا استفاده از جعبه چوبی کمک کرده که بهتر دیه شوید و اگر برای یک بار همکهشده از ان استفاده کنید پی خواهید برد که جعبه چوبی نسبت به سایر بسته بندی ها چقدر می تواند محبوب تر باشد حتی اگر یک جعبه چوبی ساده برایث محصول خود سفارش دهید باز هم می تواند بهتر عمل کند تا سایر بسته بندی ها و نکته مهم دیگری که اگر درست رعایت شود باعث می شود که جعبه چوبی به بهترین نوع بسته بندی تبدیل شود استفاده از طرحهای اسلیمی روی جعبه چوبی البته این طرح ها لازم نیست که حتما روی جعبه چوبی ایجاد شود ولی بودن انها باعث می شود که بهتر دیده شوید و در بین سایر رقبا محبوب تر شوید و مشتریان بیشتری برای خرید محصول شما راغب شوند این طرح را می توانید به سلیقه خودتان انتخاب کنید و برای ان که بهترین طرح ها را انتخاب کنید می توایند از تولید کننده جعبه چوبی کمک بگیرد تا یک بسته بندی مناسب داشته باشید با رعایت این نکات حتما شما می توانید محصول خود را در تعداد بالاتری بفروشید و محصول شما تبدیل به یک برند محبوب خواهد شد و همان طور که می دانید چقدر بسته بندی تاثیر زیادی در بالا بردن فروش شما دارد پس دقت کنید بسته بندی را انتخاب کنید که محبوب ترین باشد و از کیفیت بالاتری نیز برخوردار باشد و جعبه چوبی هم باکیفیت است و هم در بین سایر بسته بندی ها بسیار محبوب است پس می تواند یک گزینه مناسب برای بسته بندی محصول شما باشد

ایا تولید کنندگان چای نیز از جعبه چوبی برای بسته بندی ان استفاده می کنند

اگر برندهای شناخته شده چای را بشناسید می دانید که اکثر انها از جعبه چوبی برای بسته بندی محصول خود استفاده می کنند و همین جعبه چوبی است که باعث شده که انها بسیار محبوب شوند و اگر شما نیز یک تولید کننده چای هستسد به شما پیشنهاد می کنم که از جعبه چوبی برای بسته بندی محصول خود استفاده کنید که باعث می شود که فروش شما چند برابرشود و استفاده از تجربه کسانی که از جعبه چوبی برای بسته بندی محصول خود استفاده کرده اند به شما خیلی کمک می کند تا یک جعبه چوبی مناسب داشته باشید خوب از انجای که بنده یک تولیدکننده جعبه چوبی هستم می توانم به شما کمک زیادی کنم تا یک انتخاب خوب کنید مهمترین قسمت یک بسته بندی خوب برای محصولی چون چای زیبای ان است خوب شاید بپرسید عواملی که باعث می شود شما یک جعبه چوبی زیبا داشته باشید چیست در جواب شما باید بگوییم رنگ جعبه چوبی در این زمینه بسیار مهم است چون یکی از دلایلی که مشتری از بسته بندی شما را بپسند رنگ ان است معمولا در جعبه های که از جنس چوب هستن رنگ طبیعی چوب بسیارمورد علاقه عموم قرار می گیرد و اگر جنس جعبه شما از ام دی اف باشد از رنگهای چون گردویی و یا قهوه ای ویا رنگ ماهگونی استفاده می شود و این دلیل نمی شود که شما رنگ دیگری را انتخاب نکنید شما می توانید بنا به سلیقه خود هر رنگی که مدنظر دارید را انتخاب کنید و تولیدکننده جعبه چوبی موظب به ساخت ان می باشد اگر در انتخاب رنگ دقت لازم را داشته باشید نصف راه را برای ان که جعبه شما مورد پسند مشتریتان قرار بگیرد را رفته اید و مرحله دیگری که باعث  می شود جعبه چوبی زیای داشته باشید انتخاب طرح مناسب برای تلفیق با لوگو شماست البته این مرحله یعنی تلفیق لوگو با یک طرح نیز اختیاری است گاهی اوقات به زیبای در سادگی است ومشتری محترم سادگی جعبه چوبی را می پسند و تولید کننده جعبه چوبی نیز ان را برای شما با دقت بالا خواهد ساخت یک مورد که در اکثر جعبه چوبی که برای بسته بندی چای استفاده می شود مشترک است استفاده از مقسم می باشد مقسم ها می تواند در سایزهای مختلفی ساخته شود و حتی تعدا انها در جعبه چوی نیز متغیر است یعنی هر تعداد که شما بخواهید می توایند داخل جعبه چوبی مقسم داشته باشید

چرا جعبه چوبی بهترین گزینه برای هدیه دادن و حتی بسته بندی است ؟

دوستان همراه حتما همتون خاطره ای از جعبه چوبی و صندوقچه ی قدیمی مادر بزرگ عزیز تون دارین
جعبه چوبی زیبا و قدیمی که همیشه قفل بود و آرزو میکردیم که یه روز کلیدش دستمون بیفته تا ببینیم مادر بزرگ هامون چی داخلش گذاشتن، یه وقتایی هم که مادر بزرگا پیش ما قفل جعبه رو باز میکردن می دیدم توشون پر از یادگاری ها و پارچه های خوشرنگ و زیورآلات قدیمی و چند عکس بود ،
دوستان عزیز اینا رو گفتم تا هم یه خاطره از کودکی رفته تداعی بشه و هم به این نتیجه برسیم که در گذشته هم از جعبه چوبی برای نگه داری اشیای قیمتی و یادگاری های ارزشمند استفاده میشده ،و اینکه از گذشته ها بوده جعبه چوبی و الان هم هست گواه بر زیبایی و مقاومت جعبه چوبی هست، درسته ؟
پس گفتیم که از جعبه های چوبی از گذشته تا به امروز استفاده میشده منتها در قدیم بیشتر حالت نگهداری از وسایل رو داشته و الان موارد استفاده اش متنوع تر شده مثلا امروزه خیلی از فروشندگان حرفه ای و کارکشته برای اینکه محصولشون توی چشم باشه و فروش خودشون رو به حداکثر برسونن سراغ بسته بندی با جعبه چوبی میرین تا محصولشون رو با بهترین و زیباترین بسته بندی در معرض دید قرار بدن مثلا حتما این روزها سری به فروشگاه های وسایل آرایشی زدین و پنکیکها های رو با بسته بندی جعبه چوبی دیدین که فروشندگان از تولید کننده چوبی خواسته که حتی روی جعبه کوچک پنکیک ها کرم پوددرها اسم و آدرس مغازه و فروشگاه حک بشه و غیر از این که این جعبه چوبی کوچیک زیباترین بسته بندی برای وسایل آرایشی هست می تواند جنبه تبلیغی برای مغازه و فروشگاه باشد و مشتری های شما را تا هزار ان برابر افزایش دهد ،حتما هم این روزها هم برای کودک دلبندتون لوازم تحریر خریداری کردین و خودتون به عینه میبین که حتی کودکان هم مداد رنگی را انتخاب میکنند که جعبه چوبی دارند که یه جورایی به عنوان جامدادی هستن و زیبایی خاص خودشون رو دارند چوب چون طبیعی هست، طبیعتا همه ی ما هم به صورت طبیعی از بین بسته بندی ها دست می گذاریم روی جعبه های چوبی ، حتی در طلا فروشی ها میبینم که بیشترین و زیبا ترین بسته بندی ها با جعبه چوبی اتفاق میفته و مشتری هم جعبه چوبی رو بیشتر از جعبه های مقوایی می پسندد و بدون شک از فروشنده میخواهد که از جعبه چوبی برای بسته بندی طلای خریداری شده استفاده کند که صد البته تمام خانم ها جعبه های چوبی مقاوم تر و زیباتر در منزل برای نگهداری اشیای قیمتی و زیورآلات خود دارند که علاوه بر زیبایی نظم بخصوصی به اتاق و وسایل میدهد و لازم نیست اگر به مهمانی و یا جلسه ای دعوت داریم ساعت ها دنبال زیورآلات و ساعت خود در آن کمد و این کمد و آن کشو و این کشو بگردیم کافی است جعبه چوبی که برای نگهداری زیورآلات و ساعت خریداری کرده ایم را باز کنیم و متناسب به جای که میخاییم بریم ساعت و زیورآلاتمون را برداریم و راهی شویم پس جعبه های چوبی جدای از زیبایی میتونه برای نگهداری از وسایل هم به کار گرفته بشه الخصوص جعبه های چوبی که تقسیم بندی شده داخلشون برای جدا سازی وسایل درونش

دوستان جان ،غافل از کاربرد جعبه های چوبی برای تبادل هدیه هم نشویم، که بلا شک جعبه چوبی زیبا ترین و محبوب ترین جعبه هدیه شناخته شده هستن و خواهند بود اصلا خود شما دوست دارین تو کدوم جعبه هدیه دریافت کنین ؟؟
مطمن هستم که جواب اکثر شما جعبه چوبی هست چون خیلی وقت ها خودمون هم دیدیم که خود هدیه استفاده شده و از میدان به در شده ولی همچنان ما جعبه چوبی اش رو نگه داری کردیم برای یادگاری و حتی به جرات میتونم بگم از جعبه چوبی برای نگه داری سایر وسایل هامون استفاده میکنیم و هر بار که جعبه چوبی رو میبینیم یاد هدیه دهنده هم میفتیم ،دقت کردین که امروزه تولید کنندگان جعبه چوبی چه شاهکار های زیبایی رو طراحی کرده اند که بعضا میتونیم بگیم ارزش شون از خود هدیه که داخلش قرار میدیم بیشتره مثلا جعبه های چوبی که به حالت قلب ساخته میشن ک نشان از یه هدیه رمانتیک داره و میتونه برای ابراز عشق و علاقه بهترین گزینه باشه تا یادم نرفته بگم راجع جعبه های چوبی که روشون حکاکی شعر و متن عاشقانه انجام میشه جز لاکچری ترین و دلربا ترین جعبه های چوبی هستند جعبه هدیه چوبی با حکاکی شعر عاشقانه یه راهکار برای احیای روابط که به روابطتان جان دوباره میدهد

دوستان جان اگه مشاجره و بحثی داشتین و ذهنتون حسابی درگیر هست کاسه ی چه کنم ،چه کنم تو دست گرفتین کاسه رو زمین بذارین با ما همراه باشین تا کوتاهترین راه رو برای آشتی و رفع کدورت باهم طی کنیم

اگه شما هم با شریک زندگی تون سر یه موضوع ساده درگیری داشتین اول باید عرض کنم خدمتتون سعی کنید این بحث ها رو به حداقل برسونین بحث ها و جدل ها ی هر چند کوتاه و ساده هم روی روحیه تون تاثیر بد ممکنه بذاره و تا ابد و یک روز بهم بدبین بشین پس نذارین این بحثها به ابد و یک روز برسه یک روز کافی هست روز بعدش یه هدیه حتی ارزون هم که شده تهیه کنین و از دل همسرتون در بیارین اینجا مهم جعبه هدیه ای هست که استفاده میکنین سریع یه تولید کننده جعبه چوبی پیدا کنین و ازش بخواین یه متن قشنگ حک کنه رو جعبه چوبی که با حکاکی خیلی هم زیبا میشه
مثلا آقای عزیز اگه همسرتون با این بحث ازتون فاصله گرفته و رفته تو خودش از خودتون مایه بذارین براش، خیلی سخت نیست مثلا به تولید کننده جعبه هدیه بگین که روی جعبه هدیه براتون حک کنه
* به تو محتاج چنانم ،که فقیری به درم *
البته اینجا کلی جعبه چوبی داریم که شعرها و متن های زیباتری هم داریم

خواستم در جریان باشین چقد راه کوتاهی داره برای اینکه بتونین دوباره به قلبش نفوذ کنین
تا حالا به جعبه های کوچیک چوبی از این زاویه نگاه کرده بودین
؟؟؟
عایااا میدونستین جعبه چوبی با حکاکی متن عاشقانه انقدر میتونه در ترمیم روابط موثر و مفید باشین
حتی اگه با کسی از اعضای خانواده
کدورتی هست دست دست نکنین و یه جعبه چوبی با حکاکی سفارس بدین و یه هدیه ی مناسب بخرین و با این جعبه ی چوبی هدیه بدین به بهترین های زندگی تون

دوستان عزیز یه پیشنهاد هم برای شما دارم که به خاطر ماموریت کاری و سفر، از عشق زندگی تون دور افتادین و دنبال راهی برای ابراز عشق و علاقه هستین میتونین همین الان یه هدیه خوب و مناسب تهیه کنین و یه جعبه چوبی شیک ولاکچری با حکاکی عاشقانه سفارش بدین برای شریک زندگی تون بفرستین و رنگ و بوی تازه ای به عشق تون بدین و عشق و شریک زندگی تون رو غافل گیر کنید و عشقتون را نذارین کهنه بشه و و به او یادوری کنین که به عشق او نفس می کشین و منتظر همچین غافل گیری عاشقانه و رمانتیکی از سمت شریک احساسی تون باشین

چراجعبه های چوبی نمادارتباط انسان باطبیعت است

نمایش زنجیره قطع نشدنی انسان با طبیعت ،وآسانترین راه برای جستن وپرورش دادن یک حس عمیق که نمی توان با طلا ونقره بیانش کرد زمانی که برای ابراز علاقه یازدورن کینه ؛ویا شروع یک رابطه درجستجوی هدیه هستیم به ظرف یاجعبه ای که قراراست داخلش قراردهیم نیز می اندیشیم .چراکه درابتدای نگاه این جعبه هدیه ست که به چشم می خوردواگر چشم نوازباشد دل سراغ ارمغان داخل آن می رود.درقدیم که بیشتر انسانها می دانند رسوم قوی وقابل پذیرشی متداول بوده از چوب واجزای آن برای قراردادن اشیااستفاده می شده وتابه حال ازمد روزگار نیفتاده است .حالاکه ساخت جعبه های چوبی درطرح های گوناگون وشکل های متنوع مرسوم شده تلاش می شودهرروز به طرحی جدیدتر وچشم نوازتر دست یابیم تادراندک زمانی بتوان جعبه هایی بارهنمود زیبایی دردست های طلب کنندگان محبت وخریداران دل قرارگیرد.هنوزهستند کسانی که سالهای سال جعبه های هدیه ای که ازعزیزی دریافت کرده اندنگهداری می کنند .پس سعی می کنیم به زیباترین شکل ممکن طراحی شود وبادوام نقش زده شود تااین مسیر طولانی دلدادگی باهردیدن جعبه های ما هنوز ادامه داشته باشد شایدبه تظر خنده داربیاید اما باور کنیدغیرممکن نیست .اگردرطی مرحله ساختن به دل باشیم وباتکه های دلمان قطعه های چوب رابه هم متصل کنیم وارهمه مهمتراین اتصال متصل شودبه یادخدا؛این سازه چوبی تاابد دردلها جاباز میکند،وهرکس که دلش درطلب واقعیات زیباومدفون زندگی معرفت یابد آن رادرک می کند وبه جان دوست می دارد هنگام ساختن جعبه های چوبی مابه مقدار سودی که ازفروش آن به دست می آوریم اندیشه می کنیم امابیشترازآن به موضوع دلبخواه بودن این جعبه های چوبی می اندیشیم .چنان که می دانیم امروزه بسته بندی هرچیزی مهمترازمحتوای آن می باشد حتی درصنایع مهم که مصرف لحظه ای دارند وهنگام مصرف جعبه های آن ویابسته بندی آن دور ریخته می شود باز به شکل بسته بندی توجه می شود .ماباساختن این جعبه های چوبی آرزو هایمان رادرصتدوق های ساخته شده می نهیم وبرای دستیابی آرزوهایتان دعا میکنیم امیدکه تلاشمان مثمرثمرشودوجعبه های چوبی زیبایمان درهردستی که قرارمی گیرد پیام آور دوستی وعشق باشد.وهدایایی که درآن نهاده می شود همچون جعبه های مامثبول افتد .ساختن این جعبه های چوبی باابزار پاکیزه ومرغوب ساخته می شود شمانیز بادلی پاک وامیدوارهدایای خود راهرچندکوچک درآن ها قرار دهید وسالیان سال ازتنوع کارهای چوبی وجعبه های مدرن وزیبالذت ببرید دراین برهه زمانی که دنیاروی سختش رابه مامی نمایاند دیدن یک هدیه دریک جعبه ی زیباوخاص جلوه ای نو وطراوتی وصف ناشدنی به زندگی ولحظه های سبزمان می دهد

جعبه چوبی یک راه حل مناسب برای بسته بندی

از انجای که می دانید برای فروش هر نوع محصولی نیازمند بسته بندی هستید و حتما باید محصول مدنظر خود را بسته بندی کنید تا بتوانید محصول خود را بفروشید و اگر در ساخت بسته بندی محصول مدنظر شما خلاقیت وجود داشته باشد یعنی هم زیبا باشد و هم بتواند وزن محصول شما را تحمل کند و هم محصول شما را در برابر فشار وضربه های خارجی حفظ کند و برای این کار نیاز دارید که یک بسته بندی خوب داشته باشید خوب می دانید که انواع مختلفی از بسته بندی وجود دارد و هر کدام از انها دارای معایب و مزایایی زیادی هستن  اگر بخواهم به طور مختصر در مورد انها برای شما توضیح دهم باید بگویم که از راحت ترین و دم دستی ترین نوع ان که مقواست و می توان ان در سایزها و اندازه های مختلفی تهیه نمود و در بین مصرف کنندگان جایگاه خوبی را پیدا نموده است و اگر در نوع ان وترکیب رنگ ان دقت کنید می تواند یک بسته بندی قابل قبولی باشد و این سبک جعبه به راحتی قابل تهیه است و حتما باید در تعداد بالا سفارش دهید تا برای شما بسازند و در غیر این صورت تولید کننده این نوع بسته بندی برای شما تولید نخواهد کرد معمولا از تعداد هزار به بالا تولید میشود و کمتر از ان برای تولید کننده به صرفه نیست و این یک ایرار بزرگ محصوب می گردد و حالا در مورد معایب این جعبه  صحبت می کنیم می خواهم مطلبی زا برای شما بگوییم مقاومت این سبک جعبه بسیار پایین است و در بسیاری از موارد نمی تواند وزن محصول شما را تحمل کند و در برابر فشار های خارجی بسیار ضعیف می باشد ولی جعبه چوبی هم از لحاظ زیبای بسیار زیباست و و هم می تواند به راحتی وزن محصول شما را تحمل کند از لحاظ ظاهری چون از چوب طبیعی و یا ام دی اف درست شده بیشتر خریداران مایل باشن که از محصولی را بخرند که دارای بسته بندی همچون جعبه چوبی است و شاید برای شما هم پیش امده که به مغازه و یا فروشگاهی برای خرید رفته باشید و در انجا محصولی را که از جعبه چوبی برای بسته بندی استفاده کرده است را مشاهده کنید و بی اراده و بدون برنامه سمت ان رفته و حتی اگر هم به ان محصول احتیاج نداشته باشید ان را به خاطر زیبای جعبه چوبی که همان بسته بندی محصول است بخرید و همین دلیل بزرگ و نشان از علاقه زیاد افراد به جعبه چوبی است می تواند کافی باشد که از جعبه چوبی برای بسته بندی محصولات خود استفاده کنید و اکثر کسانی که از این نوع بسته بندی استفاده کرده اند بسیار راضی بودن واین کار باعث شده که فروش انها چند برابر شود و اگر توجه کرده باشید می دانید که روی این نوع جعبه نوشته ای حک می کنند که هم باعث زیبای ان می شود و هم عاملی برای تبلیغ محصول شما و گاهی اوقات برای ان که جعبه چوبی زیباتر شود البته این راه هم بگویم که به خودی خود جعبه چوبی زیباست و حتی اگر طرحی روی ان حک نشود ولی این کار سلیقه ای است و عده ای که کم هم نیستن علاقه مند هستن که طرحی را روی جعبه چوبی حک کنند که زیبای جعبه چوبی را چند برابر خواهد و من این کار را پیشنهاد می کنم من نیز جزو افرادی هستم که راغب به حک طرحی روی جعبه چوبی است و حک روی جعبه چوبی کمک زیادی به شما برای فروش بیشتر وبهتر دیده شدن می کند و اکثر کسانی که این کار روی بسته بندی خود انجام شده رضایت بیشتری نسبت به سایر افراد دارند و همین عامل باعث شده روی جعبه چوبی بیشتر کار شود وکار کردن روی جعبه چوبی همان طرحی را حک کردن می باشد

چرا از جعبه چوبی برای کادو دادن استفاده می کنند 

سوال خوبیه البته به نظر بنده جعبه چوبی نوع نوستالژی محصوب می گرددو نمی توان کسی را پیدا کرد که از معشوق خود جعبه چوبی هدیه نگرفته باشد و نوعی هدیه محصوب می گرددکه بسیار مورد پسند است و می توانید ان را در سایزهای مختلفی تهیه کنید و می توایند در داخل ان هر چیزی که مدنظر دارید را قرار دهید اگر بخواهم در مورد شکل ظاهری ان صحبت کنم باید بگوییم که شما اگر هر سلیقه ای که داشته باشید می توانید بنا به سلیقه خود یک جعبه چوبی تهیه کنید و در بازار  می توانید انواع ان را تهیه کنید اگر بخوام در مورد جنس این سبک جعبه صحبت کنم این  نوع جعبه را می توان هم با جنس چوب طبیعی بخرید که این نوع جعبه بسیار گران تر از نوع ام دی افی ان می باشد و معمولا به خاطر قیمت ان زیاد خریداری نمی شود و نوع ام دی اف ان بیشتر مورد توجه قرار می گیرد هم سبک است وهم تنوع نوع جعبه در این سبک جعبه زیاد می باشد و می توانید هر رنگ از جعبه که بخواهید بنا به سلیقه خود تهیه کنید من به عنوان کسی که این نوع جعبه را تولید می کند باید خدمت شما عرض کنم اگر از این نوع جعبه استفاده کنید در اکثر موارد کسی که ان را کادو می گیرد بسیار خوشحال و شاد می شود و حتی اگر داخل جعبه چیزی نباشدو فقط جعبه چوبی به عنوان کادو استفاده شده باشد نیز بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت البته اگر شما ان را به صورت سفارشی به تولید کننده جعبه چوبی سفارش دهید یک سری ریز کاری ها که در اکثر خریدهای فروش گاهی نمی توانید ان را اعمال کنید را وقتی کار سفارشی باشد وان را یک تولید کننده جعبه چوبی با سابقه وبا تجربه بسازد حتما یک کار خاص برای شما ساخته خواهد شد خوب شاید بپرسید اصلا این خاص که انقدر تکرار می کیند چی هست منظور بنده اندازه مدنظر شما رنگ مدنظر شما و حتی حکاکی روی جعبه بنا به سلیقه شما انجام میشود باید خدمت شما عرض کنم که حکاکی روی جعبه چوبی تمام کننده تمام زیبای روی جعبه چوبی است البته جعبه چوبی به نوبه خود بسیار زیبا وشیک است ولی اگر روی ان طرحی را حک کنید می توانید زیبای ان را دو چندان کنید  برایتان یک پیشنهاد دارم شما می تاویند یک طرح اسلیمی همراه با یک نوشته که می تواند هر چیز خوشایندی که باعث شود کسی که قرار است این هدیه را بگیرد حک شود باشد حتما برای شخص مقابل یک کادو دلنشین و خاطره انگیز خواهد بود و این کار بسیار رایج بوده و شما نیز می توانید به راحتی این کار را انجام دهید

یک جعبه چوبی خوب ومناسب برای بسته بندی باید چه ویژگی داشته باشد

اگر محصول تولید می کنید و نیاز به یک بسته بندی دارید باید این را خدمتتان عرض کنم که باید در مورد بسته بندی های موجود در بازار اطلاعاتی داشته باشید تا بتوانید از بین این نوع بسته بندی ها یک مدل را برای محصول مدنظر خود استفاده کنید امروز می خواهم در مورد جعبه چوبی صحبت کنم این نوع بسته بندی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بیشتر تولیدکنندگان حداقل یک نوع محصول دارند که از جعبه چوبی به عنوان بسته بندی استفاده شده باشد خوب اول به این سوال باید بپردازیم اصلا چرا جعبه چوبی مگر جعبه چوبی چه ویژگی دارد که سایر بسته بندی ها ان را ندارند به نظر بنده مهترین عامل که زیبای و محکم بودن وقابل قبول بودن را می توان در جعبه چوبی پیداکرد شما می توانید در تعداد کم نیز جعبه چوبی سفارش دهید مثلا در تعداد 100 عدد که در نوع دیگر بسته بندی مثل جعبه مقوا نمی توانید چنین کاری را کنید حالا می خواهم در این مورد صحبت کنم که جعبه چوبی خوب ومناسب باید چه ویژگی داشته باشد اولین مورد که خیلی مهم است باید به اندازه ان دقت کنید و جعبه چوبی را سفارش دهید که نه بزرگ باشد ونه کوچک منظور بنده این است که محصول  مدنظر را پیش تولیدکننده جعبه چوبی برده واز او کمک بخواهید در اندازه زدن دقیق که جعبه شما دقیقا به اندازه محصول ساخته شود نه بزرگ ونه کوچک و بعد از ساخته شده دچار مشکل نشوید و تولیدکننده جعبه چوبی می تواند کمک زیادی در این مورد به شما کند البته اگر این تولیدکننده جعبه چوبی تجربیه کافی در این زمینه داشته باشد و در غیر این صورت حتما کار خود را به کسی بسپارید که این تجربه را داشته باشد نکته بعدی که این هم بسیار مهم است رنگ مناسب جعبه چوبی باید از رنگ مناسب برخوردار باشد شاید بپرسید اصلا رنگ مناسب چیست و چگونه می توان یک رنگ مناسب برای جعبه چوبی پیدا کرد در جواب شما باید بگویم به نظر بنده می توانید با تولیدکننده  جعبه چوبی در این زمینه مشورت کنید در بعضی از محصولات همچون چای و شکلات معمولا از رنگ تیره استفاده می کنند مثل گردویی و مشکی البته در شکلات این طوری نیست امروزه بنا به سلیقه مردم که از رنگهای شادتر مثل قرمز وصورتی بیشتر مورد پسند قرار می گیرد این نوع رنگ برای شکلات نیز تغییر کرده و به رنگ های شاد تر رو اورده شده است و به نظر بنده در این مورد حتما با تولیدکننده جعبه چوبی مشورت کنید تا او بنا به تجربه خود می تواند رنگ مناسبی را به شما پیشنهاد دهد نکته مهم دیگری که می توانید در نظر بگیرد این است که بتواند وزن محصول شما را به راحتی تحمل کند یعنی وقتی محصول شما داخل ان قرار گرفت به راحتی از بین نرود و و حتی بتواند فشار خارجی را نیز تحمل کند اگر این نکات مهم را رعایت کنید می توانید یک جعبه چوبی خوب داشته باشید

یک تولید کننده جعبه چوبی باید چه ویژگی خاصی داشته باشد

اول بیاید کمی در مورد جعبه چوبی صحبت کنیم که اصلا چرا از جعبه چوبی استفاده می کنیم و کاربرد جعبه چوبی چیست
جعبه چوبی از قدیم یعنی گذشته های خیلی دور در زندگی ما نقش مهمی را ایفا کرده و از ان هم به عنوان یک وسیله مناسب برای نگه داری پول و یا زیور الات استفاده میشده و هم یک‌هدیه مناسب برای کسی که به ان علاقه مند بودن استفاده میشده جعبه چوبی بنا به استفاده هر شخص ساخته میشده و گاهی به یک اثر هنری تبدیل میشده منظور بنده از اثر هنری تلفیق چوب و رنگ و گاهی اوقات جواهرات هنرمندان خوش ذوق با استفاده رنگ جعبه چوبی را تبدیل به یک اثر هنری میکردن و گاهی با هنر جواهر سازی تلفیق میشد که تبدیل به یک اثر فوق العاده زیبا و ارزش مند می گردید جعبه چوبی را در سایزهای مختلفی می ساختن و هنر خاتم کاری از مواردی بود که به زیبا شدن جعبه چوبی بسیار کمک می کرد و گاهی اوقات این نوع جعبه چوبی را بزرگ میساختن که از ان به عنوان وسیله ای برای نگه داشتن لباس ها استفاده میشد این نوع محصولات توسط یک نجار ساخته میشد و در گذشته فقط از چوب طبیعی برای ساختن جعبه چوبی استفاده میشد و برای ان که تکه های چوب را به هم وصل کنند از میخ استفاده میشد البته روش های دیگری هم‌وجود دارد که قطعات را به هم‌وصل کنند و ان هم این‌بود که با برش های خاص و استفاده  چوب به عنوان یک‌وسیله برای چفت شدن در هم روشی بود که در گذشته استفاده میشد و می توان به جرات گفت که جزوء معدود محصولاتی است که از قدیم تا به امروز از ان استفاده میشد و هنوز هم کاربرد خود را از دست نداده است از قدیم تا به امروز یراق فلزی در ساخت جعبه چوبی استفاده میشود و این یراق بنا به شرایط و سلیقه و پیشرفت تکنولوژی تغییر کرده است و حتی رنگ این نوع یراق نیز  پبشرفت قابل قبولی کرده به طوری شما بنا به سلیقه خود می توانید یراقی را که از ان خوشتان می اید در بازار تهیه کنید و در گذشته تنوع و نوع یراق انقدر  زیادنبود  حالا می خواهیم در مورد جعبه چوبی که امروزه توسط تولید کننده جعبه چوبی ساخته میشود صحبت کنیم این نوع جعبه نسبت به گذشته پیشرفت بسیاری کرده است به طوری با صنعتی کردن این نوع محصول منظور بنده از صنعتی کردن محصول ساخت ان جعبه به صورت تخصصی است و با استفاده از ابزارهای مدرنی که امروزه در اختیار بشر است محصولی زیباتر و متفاوت تر از گذشته می توان ساخت اول در مورد ابزارهای که امروز برای ساخت جعبه چوبی استفاده میشود میخواهم صحبت کنم در گذشته برای برش چوب و یا همان متریال از اره های دستی استفاده میشد که بنا به مهارت نجار می توان گفت که کار امد بودن و یا ابزار مناسبی نبوده برای استفاده از این ابزار نجار باید از مهارت بالای برخوردار بود تا می توانست متریال خود را دقیق برش دهد و این در مقایسه با اره های امروز قابل مقایسه نیست چه برسد به ابزار دقیقی به نام دستگاه برش لیزر  پس ابزارهای برش نسبت به گذشته پیشرفت قابل توجه ای کرده اند و حالا می خواهم در مورد متریال صحبت کنم در گذشته فقط چوب طبیعی بود که مورد استفاده قرار می گرفت و با انجام مراحل مختلفی که انجام انها لازم و گاهی اوقات دشوار بود چوب طبیعی را تبدیل به یک متریال مناسب براب ساخت جعبه چوبی می کرد و از انواع مختلفی از چوب طبیعی برای ساخت جعبه چوبی استفاده میشد  ولی امروزه علاوه بر چوب طبیعی از متریالی به اسم ام دی اف نیز برای ساخت جعبه چوبی هم استفاده میشد شاید این گونه بگویم بعتر است ام دی اف توانسته جایگزنی مناسب برای چوب طبیعی باشد و وقتی که از ام دی اف استفاده می کنید دیگر نیاز نیست که مراحل تبدیل چوب طبیعی که در مرحله اول درخت است به ماده اولیه و یا همان متریال را انجام دهید تولید کننده جعبه چوبی با استفاده از این‌متریال یعنی چوب و ام دی اف می تواند محصولات از قبیل جعبه چوبی در شکل ها و طرح های مختلفی برای شما بسازد اگر بخواهم جعبه های که قبلا تولید میشد و جعبه های که الان‌تولید می شود را با هم‌مقایسه کنم‌باید بگویم که از لحاظ زیبای محصولاتی در طمان قدیم‌تولید میشد خاص تر بودن البته این‌خاص بودن به دلیل رنگ امیزی و حالت هندی لودن محصولات بود و امروزه تولید جعبه چوبی صنعتی تر شده و بیشتر از ابزارهای و دستگاه های پیشرفته برای تولید تعداد زیادی از جعبه مورد استفاده قرار می گیرد اگر بخواهیم تعداد تولید جعبه در روز را در زمان کنونی با زمان‌گذشته مقایسه کنیم پی به این‌موضوع خواهیم‌برد که به خاطر پیشرفت تکنولوژی جعبه های بیشتری را می توان تولید کرد از لحاظ شکل ظاهری و نوع جعبه چوبی بسیار پیشرفته تر از گذشته خواهد بود امروز نیز جعبه چوبی می تواند برای نگه داری و هدیه دادن مورد استفاده قرار گیرد اما بیشترین مصرف جعبه چوبی برای هدیه دادن و استفاده به عنوان بسته بندی است خوب منظور از بسته بندی این است که اگر محصولی دارید که می خواهید یک بسته بندی خاص داشته باشد می توانید از جعبه چوبی استفاده کنید شکل ظاهری جعبه چوبی متناسب با محصول شما طراحی خواهد شد و اگر به فروش بیشتر محصول خود نیاز دارد و می خواهید فروش محصولتان را بالا ببرید می توانید از جعبه چوبی استفاده کنید جعبه چوبی یک بسته بندی فوق العاده است و اکثر کسانی که از ان استفاده نموده اند پی به این موضوع برده اند که چقدر می توان روی این نوع بسته بندی حساب کرد و اگر می خواهید یک جعبه خوب و با کیفیت داشته باشید می توانید این کار را به گروه ما بسپارید تا برای شما جعبه های باکیفیت و زیبای بسازیم و طریقه ساخت این نوع جعبه ها طوری است که اولا بنا به نوع محصول شما جعبه را طراحی می کنیم که می تواند مدل اولیه جعبه چوبی باشد و سپس از مشتری می خواهیم که نکاتی که مدنظر دارد را به ما بگوید تا این نکات را در جعبه چوبی اجرا کنیم  و مرحله بعد برش متریال است که امروز با استفاده از دستگاه لیزر این کار انجام میشود و کمک می کند که اگر طرح خاصی دارید به راحتی قابل اجرا باشد و بعد از ان که برش به درستی انجام شد حالا نوبت منتاژ است البته باید بگویم که برش با لیزر دارای محدودیت ایت یعنی شما نمی توانید هر ضخامتی را به راحتی برش دهیدو این دستگاه بیشتر برای برش متریال های است که ضخامت کمتری دارند البته دستگاه های هم داریم که می تواند ضخامت بالا را هم برش دهند ولی اکثرا ضخامت پایین را برش می دهند حالا از این بحث بگذریم و به ادامه ساخت جعبه چوبی بپردازیم به قسمت منتاژ رسیده ایم  منتاژ کردن هر نوع محصولی نیازمند اموزش ایت یعنی شما قبل از ان که محصولی را منتاژ کنید باید بدانید که کدام قسمت به کدام قسمت بچسبانید خوب این کار خود نیازمند کسی است که خلاق باشد و علاقه به منتاژ کردن داشته باشد اصولا وقتی به کاری علاقه داشته باشید زود یاد می گیریدو از انجام دادن ان کار هم لذت می برید وقتی که این کار انجام شد محصول نهایی اماده است و شما الان یک جعبه چوبی با کیفیت و زیبا خواهید داشت و می توانید ان را یه عنوان یک هدیه و یا به عنوان یک بسته بندی برای محصول خود استفاده کنید

جعبه چوبی دیگری می خواهم‌در مورد ان با شما صحبت‌کنم عکس و یا تصویر بالا یک جعبه چوبی زیباست که جزوه قشنگ ترین‌نوع جعبه چوبی است و می توانید از ان استفاده کنید طرحی که روی این جعبه ایجاد شده به صورت حک بوده یعنی این طرح روی جعبه چوبی حک‌کرده اند که این کار باعث شده زیبای ان دو چندان شود البته روشهای دیگری نیز وجود دارد که شما بتوانید طرحی را زدی جعبه چوبی ایجاد کنید یکی از انها را که خدمتتان عرض کردم و روش دیگری که استفاده میشود برش است یعنی شما طرح مدنظر خود را با استفاده برش ایجاد می کنید برش زدن قسمتهای که باعث میشود شکل مدنظر شما ایجاد شود کمک می کند که شما یک طرح زیبا با روش برش زدن داشته باشید به طوری طرحی که مشاهده می کنید به جای ان‌که ان قسمتها را حک کنید ان قسمت را برش می دهید روش دیگری هم‌وجود دارد که شما روی جعبه چوبی می توانید عملی کنید و ان هم چاپ رنگی است مثلا طرح مدنظر خود را به طور مستقیم روی جعبه چوبی حک کنید این کارها برای زیباتر شدن جعبه چوبی انجام میشود و برای ان‌که جعبه زیباتری داشته باشید از این روش ها می توانید استفاده کنید من هم به عنوان سازنده چنین محصولاتی از این روش ها برای ساخت زیباتر شدن تین سبک محصولات استفاده می کنم بیاید کمی در مورد طرحی که این جعبه چوبی حک شده صحبت کنیم شخصی که نشته و قلبی در دست دارد سبک‌طرحی که زدی جعبه چوبی ایجاد شده به صورت فانتزی بوده و جزوه طرح های است که مورد پسند همه قرار می گیرد و شما نیز می توانید از این طرح روی جعبه بهره بگیرد البته اگر شما سازنده جعبه چوبی هستید رنگی که در این جعبه چوبی استفاده شده است نارنجی است که این رنگ هم جزوه رنگ های است محبوب بوده ولی هر طرحی جواب گوی این رنگ نیست یعنی طرحی که روی جعبه ایجاد میشود باید با رنگ جعبه چوبی همخوانی داشته باشد و در غیر این صورت مناسب نخواهد بود این‌ طرح بارنگ جعبه چوبی همخوانی دارد

جعبه چوبی :
جعبه های چوبی امروزه از خاص ترین و لوکس ترین و پرطرفدارترین شیوه مدرن و کلاسیک بسته بندی ها میباشد .
جعبه چوبی اهمیت خارق العاده ای در انواع کسب و کار ها پیدا کرده است .
الگو سازی در ساخت جعبه های چوبی مختلف بسیار جذاب است.
و به همین علت افراد بسیار زیادی در خلق آثار جذاب جعبه چوبی ،توسط تولید کننده اش ،دنبال کننده این بسته بندی با کیفیت میباشند .
جعبه چوبی مخصوص بسته بندی های لاکچری و مدرن هزینه های بسیار مناسبی دارد .
ساخت ؛آموزش؛خریدوفروش جعبه چوبی
لوکس و لاکچری همیشه مقرون و به صرفه بوده است .و باعث موفقیت تولید کننده و مصرف کننده میباشد .
جعبه چوبی را میتوانید از کارگاه های تولید جعبه خریداری نمایید که خرید جعبه ها شامل :
جعبه چوبی قفل دار؛جعبه چوبی بزرگ و کوچک ؛جعبه چوبی کادویی برای سورپرایز و…..
که همگی شامل قیمت های مناسب میباشند .
چند نکته پرقدرت در خرید جعبه چوبی :
۱)از نظر شکل ظاهر عیب های ظاهری نداشته باشد
۲)پاشش رنگ به صورت کاملا حرفه ایی بدون کوچیک ترین خالصی
۳)جای هیچ پیچ و مهره ایی معلوم نباشد .
و صدرصد اگر مرکز خریدتان را حرفه ایی انتخاب کنید .چیزی را که انتظارش را دارید تحویل خواهید گرفت .
جعبه های چوبی بزرگ،مصارف متنوعی دارد . برای مثال :مخصوص ست های مدیریتی در همایش های سازمان ها و شرکت ها .
دنیای رنگارنگ جعبه چوبی های بزرگ؛ به دلیل جذابیت بالا در ترکیب بندی رنگ های
مختلف استفاده میشود .
در تولید جعبه چوبی بایداز چسبی که برای چسباندن چوب ‌ها استفاده میشود توجه کرد. زیرا باید چسب با جنس چوب متناسب باشد و به اندازه کافی از چسب استفاده شود.
جعبه چوبی که با چوب ام دی اف ساخته میشود بسیار محکم و سبک است و باعث میشود که تنوع طرح بالا رفته و جعبه چوبی خاص تری ساخته شود جعبه چوبی قبل از ساختن باید ابتدا طراحی شود و اینکار باید به گونه ای انجام پذیرد که مشتری و یا همان خریدار محصول شما ان را بپسندد.جعبه چوبی را میتوان به اشکال متنوعی ساخت از مستطیل و مربع تا شکل قلب وحتی گرد. تولید کننده های جعبه چوبی باید توانایی ساخت جعبه را متناسب با محصول و را داشته باشند.از جعبه چوبی میتوان به عنوان یکی ازپرمصرف ترین بسته بندی در دنیا نام برد.جعبه چوبی را میتوان با چوب طبیعی ساخت.بشر در طی ادوار گذشته بهره بسیاری از جعبه چوبی برده است. از فواید جعبه های چوبی میتوان به مقاومت و استحکام بالا و زیبایی این نوع بسته بندی ذکر کرد این نوع بسته بندی در صنایع مواد غذایی مثل شکلات و چای مورد استفاده قرار میگیرد و از بسته بندی هایی است که جزو محبوب ترین بسته بندی هاست.بسیاری بر این باورند که تنها فاکتور مهم در طراحی جعبه های چوبی مقاومت آن‌ می‌باشد. قابل ذکر است استحکام شرط اساسی‌ برای تولید جعبه‌های چوبی می‌باشد،اما عامل بسیار مهم در تولید جعبه های چوبی ظاهری زیبا و شکیل بودن جعبه چوبی است.انواع جعبه، جعبه جواهرات، جعبه کادویی، جعبه چوبی، شکلات خوری، جعبه کادو، جعبه فانتزی، جعبه چوبی لیزو … با بهترین کیفیت و قیمت مناسب را میتوان از کارگاه های تولید کننده جعبه چوبی خریداری کرد .
اکثرکسانی که از جعبه چوبی استفاده می کنند اگر توسط تولید کننده جعبه چوبی باتجربه و دارای دانش کافی باشد راضی بوده و باز هم سفارش داده اند و همین عامل باعث شده‌که جعبه جوبی در صدر بسته بندی های پر استفاده و پرکاربرد قرار بگیرد و از ان بسیار استفاده کنند. جعبه چوبی میتواندحس خوب خود را به طرف مقابل القا کند .جعبه چوبی می تواند یک کادو و یا یک‌هدیه فوق العاده برای شما باشد .اگر می خواهید یک هدیه خوب و ماندگار به عزیزان خود تقدیم کنید به نظر بنده جعبه چوبی می تواند تمام مواردی که شما برای داشتن یک حس خوب به کسی که به ان علاقه دارید را می توانید در ان پیدا کنید و با هدیه دادن این نوع جعبه علاقه و حس خوب و عشق خود را به طرف مقابل برسانیدجعبه چوبی جزوه محصولاتی است که در کمتر خانه ای می توان جعبه چوبی پیدا نکرد این‌نوع محصول بهترین راه برای ابراز علاقه و نشان دادن عشقو محبت شما به کسانی که به انها علاقه دارید است
جعبه های چوبی کاربردهای زیادی دارندجعبه های چوبی از پر کاربرد ترین مواردی است که هم جنبه زینتی و تزیینی دارد و هم اینکه می توانید برای نگهداری ابزار و لوازم شخصی خود از آن استفاده کنید.
جنس چوب همیشه برای کاربر خاطره‌انگیز و نوستالژی است. نگاه به وسایل ساخته شده از چوب ذهن ما را وارد فضای طبیعت و جنگل کرده وحس خوشایندی برایمان ایجاد می‌کند. میتوان با گذاشتن ظروف سفالی یا ظرفهای شیشه ای درون آن زیبایی کار را چند برابر کرد.
برای سفارش در طرح و رنگ دلخواه میتوانید از جایی که کارگاه تولیدی جعبه چوبی میباشد ،شفارش خود را انجام دهید و بسته بندی مورد نظرتان را تهیه نمایید .
جعبه چوبی انتخاب جذاب و مناسب برای بسته ‌بندی است. که جعبه چوبی را میتوان جایگزین بسیاری از پاکت های مقوایی کرد.تولید این جعبه ‌ها با دقت و ظرافت خاصی صورت می‌گیرد و جای پیچ یا میخ در آن نمایان نیست.
همین جزئیات است که ظاهری زیباتر و حرفه‌ای‌ تر به این جعبه‌ها می‌بخشد. به دلیل این‌که این جعبه‌ ها از چوب ساخته می ‌شوند طرفداران زیادی دارند. هم ‌چنین می‌ توان از این جعبه‌ ها در کاربرد های دیگری استفاده کرد و برای مثال آن را به صندوقچه‌ا ی تبدیل کرد و اشیا یادگاری خود را در آن نگه‌ داری کرد.
جعبه ‌های چوبی از روزگاران قدیم برای بسته ‌بندی بسیار مورد استفاده قرار می‌گرفتند. می‌توانید از این جعبه‌ها برای بسته ‌بندی مواد خوراکی مانند شکلات و یا سوغاتی ‌های شهر های مختلف استفاده کنید.
این جعبه ‌ها در ابعاد متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند و از همین رو در امور مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از بهترین گزینه ‌ها برای نگهداری جواهرات، همین جعبه‌ های چوبی هستند. جواهرات به خودی خود گران ‌قیمت و با ارزش هستند پس بهتر است در بسته ‌بندی‌ شکیل و زیبا قرار بگیرند.شما میتوانید برحسب سلیقه و بودجه مورد نظر می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

جعبه چوبی مورد استفاده در صنعت

خود جعبه چوبی کاربرد بسیار زیادی دارد و در هر نوع صنفعی از ان استفاده میشود و شما می توایند بنا به مصرفی که دارید از جعبه چوبی استفاده کنید البته باید خدمتتان عرض کنم منظور از مصرف استفادهاز جعبه چوبی به عنوا یک بسته بندی شیک ومناسب است که به طور کلی می توان گفت که جعبه چوبی را در هر نوع بسته بندی محصولی می توان استفاده کرد وشما هم برای محصول خود می تاویند از این نوع جعبه استفاده کنید و اگر بدانید که این نوع جعبه چقدر محبوب است و می تواند به بالا رفتن فروش شما کمک کند حتما از ان برای بسته بندی محصول خود استفاده خواهید کرد شمامی تاویند بنا به سلیقه خودتان جعبه چوبی مخصوص خودرا داشته باشید و از ان استفاده کنید مشخصا هر کس دارای سلیقه ای خاص است و هرکس رنگی را دوست دارد ومی خواهد محصولی که می خرد باب دل او باشد ولی بعضی رنگ ها هستن که عام پسند هستن ویا بعضی مدل ها هستن که اکثرا ان را دوست دارن شما برای انتخاب جعبه می توانید از این مدل ها استفاده کنید که هر کس با دیدن این نوع جعبه بخواهد ان را بخرد وحتی کار دیگری هم می توانید انجام دهید وان این است که شما بنا به سلیقه های مختلف جعبه های مختلفی بسازید تا بتوانید سلیقه های خاص را هم متقاید کنید که از شما جعبه چوبی بخرند جعبه چوبی را می توان برای بست بندی هر محصولی استفاده کرد یکی از مصارفی که از جعبه چوبی میشود استفاده ان در صنعت می باشد یعنی اگر شما تولید کننده یم محصول صنعتی باشید مثلا یک قطعه فلزی که در ساخت ماشین مورد استفاده قرار می گیرد را میسازید و برای ان که قطعه سالم به دست مشتری شما برسد نیاز ارید که ان را داخل یک جعبه قرار دهید خوب چه جعبه ای می تواند بهتر از یک جعبه چوبی باشد شما می توانید با کمک گرفتن از جعبه چوبی محصول خود را سالم به دست مشتری خود برسانید و علاوه بر محکم بودن این بسته بندی این جعبه بسیار زیباست و شما اگر از ان به عنوان بسته بندی استفاده کنید حتما فروشتان بیشتر خواهد شد و از این جعبه بسیار راضی خواهید بود جعبه چوبی بسیار محبوب است و کسانی که از ان استفاده می کنند به این نکته رسیده اند که چقدر جعبه چوبی برای بالا رفتن فروش انها مهم بوده و از ان ان برای بسته بندی محصول خود استفاده می کنند شما می توانید بنا به اندازه محصول خود یک جعبه چوبی سفارش دهید تا بتوانید با داشتن این نوع جعبه به بالا بردن فروش خود کمک کنید جعبه چوبی را میتوان برای بسته بندی هر محصولی استفاده کرد و یکی از مورادی که از جعبه چوبی استفاده میشود در صنعت است یعنی برای بسته بندی محصولاتی که صنعتی هستن مثل قطعات فلزی که می تواند در سایزهای مختلفی تولید شود از جعبه چوبی استفاده می کنند و همین که جعبه چوبی نسبت به سایر بسته بندی ها محکمک تر است به اندازه کافی این جعبه را جذاب و مناسب برای این نوع محصولات می کند حالا فکر کنید که اگر روی این جعبه طرح خاصی حک شود ویا در انتخاب رنگ ان دقت شود چقدر این جعبه جذاب تر خواهد شد و شما تولید کننده محصولات صنعتی می توانید به راحتی با استفاده از جعبه چوبی محصول خود را بهتر به مشتریان خود عرضه کنید و این کار یعنی استفاده از جعبه چوبی بسیار به شما برای بالا بردن فروش شما کمک می کند من به عنوان کسی که این جعبه ها را میسازم به شما پیشنهاد می کنم که حتما از این نوع جعبه برای بسته بندی محصولات خود استفاده کنید تا بتوانید محصول مدنظر خود را بهتر به مشتریان خود عرضه کرده و انها نیز رقبت بیشتری برای خرید محصولات شما داشته باشند وشما می توانید بنا به اندازه محصول خود جعبه چوبی تهیه کنید و جعبه های که برای این نوع محصولات استفاده میشود معمولا از ضخامت بالاتری نسبت به سایر بسته بندی ها استفاده میشود و دلیل این که ضخامت بدنه در این نوع جعبه چوبی بیشتر است به خاطر وزن محصولات است و معمولا این نوع محصولات محصولات حساسی هستن و نباید کوچکترین ضربه ای به ان انها بخورد و برای همین مورد این جعبه ها را محکم می سازند تا توانای محافظت از محصول مدنظر را داشته باشد و معمولا این نوع جعبه را با چوب طبیعی مانند چوب روس میسازند هم به خاطر سبک بودن این چوب وهم به خاطر مقاومت بالای ان وهم به این خاطر که این نوع چوب نسبت به سایر چوب ها ارزان تر بوده واین دلایل باعث شده که در ساخت این نوع جعبه ها از چوب طبیعی به اسم چوب روس استفاده شود اگر محصول صنعتی وزن پایینی هم داشته باشد و اندازه ان نیز کوچک باشد شما می توانید از ام دی اف برای ساخت این نوع جعبه کمک بگیرید ان نیز ارزان و سبک می باشد به طور کلی قطعات صنعتی بزرگ را با استفاده از جعب چوبی بسته بندی می کنند و این کار بسیار باب بوده و کمک زیادی به سالم ماندن محصول تا وقتی که به دست مشتری برسد می کند و شما هم می توانید برای بسته بندی محصول خود از این نوع جعبه استفاده کنید

جعبه چوبی مناسب برای شکلات

از جعبه چوبی برای بسته بندی هر نوع محصولی می توان استفاده کرد و این نوع جعبه دارای انواع مختلفی است و شما می توانید بنا به نوع محصول خود جعبه داشته باشید کسی که این‌نوع جعبه را تولید می کند می تواند برای شما جعبه های مناسبی بسازد البته هر نوع محصولی نیازمند به جعبه ای خاص است یعنی نمیشود جعبه که قرار است به عنوان جعبه چای استفاده شود را به عنوان جعبه شکلات استفاده کرد یکی از دلایلی که هر محصول جعبه مخصوص را دارد نوع محصول و شرایط نگهداری ان محصول است گاهی اوقات محصول مدنظر شما برای ان‌که سالم بماند باید از هر نوع نوری اجتناب شود یعنی درب جعبه باید یک تیکه باشد تا نور از ان رد نشود و اگر طرحی که قرار است روی جعبه و یا بدنه ایجاد شود به صورت برش باشد باعث ایجاد اسیب به محصول میشود و برای همین‌موضوع حتما طرحی که روی جعبه ایجاد میشود باید حک باشد تا این طرح که قرار است روی جعبه ایجاد شود به محصول ما اسیب نرساند البته این‌نکته را هم باید به شما بگویم در متریالی چون چون روشهای وجود دارد که به واسطه ان می توان روی چوب طرحی را ایجاد کرد یکی از انها برس است یعنی شما روی جعبه با ایجاد برش که به شکل خاصی طرحی را ایجاد می کنید و این طرح می تواند هر شکلی باشد و روش دیگری که می توان با ان روی جعبه طرحی را ایجاد نمود حک می باشد و ایجاد حک بسیار به زیبا شدن جعبه شما کمک می کند من به نوبه خودم که یک سازنده جعبه هستیم برای متریالی چون چوب از این روش استفاده می کنم که باعث میشود جعبه چوبی ما زیباتر شوداز انجای که می دانید که جعبه چوبی راهم می توان با چوب ساخت و هم با ام دی اف و مشتری است‌که تعیین می کند که شما به عنوان کسی که قرار است جعبه را بسازید از چه متریالی برای ساخت جعبه استفاده کنید و جعبه ای که از جنس چوب طبیعی است مسلما گران تر از نوع ام دی افی است و برای محصولات خاصی از ان استفاده می کنند جعبه از نوع ام دی افی بسیار مورد پسند قرار می گیرد و میتوان ان را به عنوان جعبه ای مناسب از جنس چوب نام برد خوب حالادبا این مقدماتی که خدمتتان عرض کردم می دانید باید در انتخاب جعبه دقت کنید و جعبه ای را انتخاب کنید که به درد کار شما و یا همان محصول شما بخورد و هر جعبه ای که از جنس چوب است به درد جعبه و یا بسته بندی شکلات نمی خورد معمولا برای ساخت جعبه که به درد شکلات بخورد از ام دی اف با ضخامت پایین استفاده می کنند و ضخامت بدنه این نوع جعبه ها بیشتر از سه میلیمتر نیست و گاهی اوقات ضخامت شش میلیمتر نیز برای ساخت جعبه استفاده می کنند البته به نوع جعبه جعبه بستگی دارد که شما چه نوع جعبه ای را برای محصول خود در نظر گرفته باشید و اگر طراحی جعبه طوری باشد که لازم است بدنه ان و یا حتی درب و کف جعبه نیاز باشد شش میلیمتر باشد سازنده جعبه برای ساخت ان از ام دی اف شش میلیمتر استفاده میکند پس نکته مهم  در مورد ضخامت بدنه جعبه این است که باید موقع ساخت به طرح‌جعبه رجوع کنید تا بفهمید که کدام قسمتهای جعبه باید سه میلیمتر باشد و کدام قسمت جعبه باید شش میلیمتر باشد و به طور کلی جعبه های از ضخامت کمتری برخوردار هستن یا‌کلا سه میلمتر بدنه انها ضخامت دارد و یا تلفیق سه میلیمتر و شش میلیمتر هستن یعنی ساخت انها این طوری است که در قسمت بالا به ان اشاره شد برای ساخت یک جعبه چوبی مخصوص شکلات باید بدانید که نوع طرحی که انتخاب میشود برای ساخت به مشتری بستگی دارد اگر محصولی که قرار است داخل جعبه قرار بگیرد ارزش مالی زیادی داشته باشد جعبه باید لاکچری تر ساخته شود و انتخاب نوع جعبه از لحاظ مدل دقت بیشتری شود زیرا در این‌مدل جعبه مهمترین بخش که برای کسی که سفارش می دهد زیبای و محکم بودن جعبه است و بعد مقوله قیمت در نظر گرفته میشود خوب نکاتی خوبی را برایتان گفتم که می توانید از انها در انتخاب جعبه استفاده کنید حالا یک نکته دیگر که می تواند یک نکته کلیدی برای انتخاب جعبه باشد ان نکته رنگ است انتخاب رنگ خیلی مهم بوده و باید در این مورد سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که باعث شود زیبای جعبه دو چندان شود خوب در مطلب بالا به این نکته اشاره کردیم که برای هر محصول باید یک نوع جعبه را باید د نظر بگیریم و ان جعبه یک سری ویژگی های دارد که ان را منحصر به ان محصول می کند می خواهم در مورد این نکته با شما کمی صحبت کنم مثلا برای محصولی چون شکلات درب جعبه شکلات را به شکل طرحی برش می دهند تا محصول داخل جعبه دیده شود وهم برای ان که اگر جعبه کاملا بسته شده باشد گرمای زیاد باعث میشود که شکلات در ان اب شود و برای همین موضوع طرحی را روی جعبه در نظر می گیرند وان را برش می دهند شکلهای برای این موضوع در نظر می گیرند می تواند مستطیل همراه با یک طرح گل باشد والبته شما می توانید هر اشکال هندسی را برای این موضوع در نظر بگیرید و این طرح بستگی به شما که مشتری هستید دارد اگر جعبه چوبی در تعداد زیاد توسط مشتری سفارش داده شود قیمت ان بسیار مهم بوده زیرا حتی کمترین قیمت در کل می توانید قیمت هنگفتی باشد پس مشتری اولین نکته ای که برایش مهم خواهد بود قیمت است و برای ان که جعبه ارزان تر باشد باید جعبه مدنظر ساده تر ساخته شود واین کار باعث می شود که جعبه ارزان باشد و قیمت تمام شده کلی محصول نیز مناسب تر بوده و این امر باعث میشود که بیشتر مورد پسند مشتریان قرار گیرد و فروش این محصول نسبت به رقبا بیشتر باشدنکته دیگری که در مورد جعبه ای که قرار است داخل ان شکلات قرار دهند رعایت می کنند رنگ ان است البته رنگ جعبه را می توان هر رنگی قرار داد واین بستگی به سلیقه شما دارد که چه رنگی را پسند می کنید و اکثرا از رنگ گردویی برای جعبه چوبی استفاده می کنند ولی می توان بنا به سلیقه خودتان ان رنگ را تعیین کنید واز ان برای زیباتر شدن استفاده کنید بعد از انتخاب رنگ و طرح مدنظر و ساخت درست ودقیق این نوع جعبه شما یک بسته بندی مناسب برای محصول خود دارید که کمک زیادی به شما برای بالا بردن فروشتان می کند انتخاب رنگ مناسب وطرح زیبا روی جعبه چوبی بسیار مهم بوده وحتما در انتخاب ان دقت کنید تا جعبه ای زیبا برای بسته بندی محصول خود داشته باشید


چرا از جعبه چوبی در صنعت استفاده میشود

امروزه با پیشرفت صنعت بعد از انقلاب های صنعتی در اروپا سازندگان و تولیدکنندگان محصولات مختلف به این فکر افتادند که برای محصولات خود از از بسته بندی های جذاب استفاده کنند تا خریداران بیشتری را جذب خود کنند و در این میان گزینه های مانند جعبه های مقوایی و جعبه های پلاستیکی و جعبه های دایکاتی و جعبه های چوبی وجود دارد که بدون شک بهترین آنها جعبه چوبی است زیرا جعبه چوبی از چوب است و بدون شک هر چیز طبیعی از مصنوعی بهتر است جعبه های چوبی ویژگی های همچون زیبایی و گرمای طبیعی و قابل تراش بودن و مقاومت بالا و هزاران ویژگی دیگر دارد که موجب گسترش استفاده از جعبه های چوبی در صنعت شده است
در ادامه به توضیح هر کدام از دلایل استفاده شما از جعبه های چوبی پرداخته ایم

۱. کمترین آسیب به محصول در جعبه های چوبی :

جعبه های چوبی از آنجایی که از چوب ساخته می شوند مقاومت بالایی در برابر سایش و ضربه دارند بر خلاف جعبه های مشابه که با کمترین فشار ممکن خراب می شوند و به محصول آسیب می زنند و با استفاده از این نوع بسته بندی ضعیف ممکن است قبل از آنکه از فروشتان سودی به دست بیاورید از بسته بندی ضعیفتان ضرر کنید پس اگر فروشنده محصولات ظریفی هستید که ممکن است با کمترین فشار خراب شوند (مانند : انواع زیور آلات و محصولات الکتریکی با برد های حساس ) این مشکل به ظاهر کوچک را جدی بگیرید و از بسته بندی های چوبی به خصوص جعبه های چوبی که مقاومت بسیار بالایی دارند و در عین مقاومت زیبایی خوبی هم دارند استفاده کنید تا محصولات گران بهایتان به خاطر خرجی نا چیز برای جعبه چوبی مورد آسیب قرار نگیرند

۲. زیبایی فراموش نشدنی با جعبه های چوبی :

قبل از این بخش می خواهم مثالی از زیبایی بسته بندی های جعبه چوبی بزنم تا بسته بندی زیبا برایتان بیشتر معنی پیدا کند :
فرض کنید فردی به شما کادویی می دهد و بین دو هدیه برای شما حق انتخاب قائل می شود که فقط بسته بندی اش مشخص است
گزینه اول : توی کارتنی به رنگ خاکی که خیلی ساده است و سر تا پایش کثیف و حتی چند جایش جای خوردگی دارد و درش با چسب چسبانده شده و انگار کارتنی است که از توی آشغالی در آمده است . این گزینه همان جعبه های بی کیفیت هستند
گزینه دوم : جعبه چوبی شیکی است که رویش الماس زیبایی حکاکی شده و درش با ضامن طلایی رنگی که می درخشد باز می شود و دیواره هایش با مشبک کاری هایی بسیار ظریف همراه است در کل شبیه جعبه الماسی است که انگار از جواهر فروشی در ایتالیا سفارش داده اید . و قطعا این گزینه جعبه های چوبی هستند
قطعا هر کسی در حالت عادی و ندانستن چیزی که داخل جعبه است گزینه دوم یعنی جعبه چوبی را انتخاب می کند اما جالب اینجاست که داخل گزینه اولی الماس و گزینه دومی گردنبند بدلی وجود دارد .
《 پس کالا هایتان را در بسته بندی بفروشید که انگار تویش الماس است چون در هر صورت این خریدار است که انتخاب می کند چه چیزی می خواهد . 》
مشتری قبل از آنکه محصول شما را ببیند به نا چار بسته بندی ای را می بیند که شما برایش ارسال کرده اید ( بیشتر در خرید های آنلاین ) پس می توان گفت زیبایی بسته بندی و متناسب بودن آن با محصول نقشی بیش از خود محصول ایفا می کند که جعبه های چوبی در این بخش هم پیش تاز است چون چوب زیبایی خودش را همیشه داشته و با حکاکی های زیبای رویش متناسب با هر محصولی می شود به عنوان مثال جعبه ای برای کادو که رویش شاخه ای گل زیبا به همراه جمله ای زیبا حکاکی شده است عملی که فقط روی جعبه های چوبی امکان پذیر است نه هر جعبه بی کیفیتی که در بازار است . جدای از تناسبی که حکاکی ایجاد می کند زیبایی جعبه را هم چندین برابر می کند و جدای از زیبایی با حکاکی فروشگاه شما را هم می توان روی بسته بندی تبلیغ کرد که در بخش بعدی مفصل توضیح داده خواهد شد .

۳  تبلیغ توسط حکاکی روی جعبه های چوبی :

محصولی که شما می فروشید ممکن است تاریخ انقضایش بعد از یک ماه تمام شود و مشتریان محصول را باید دوباره بخرد اما جعبه چوبی که در آن محصولاتتان را ارسال کرده اید تاریخ انقضایی ندارد زیرا کسی دلش نمی‌آید جعبه چوبی زیبایی را بیرون بیندازد و تا سال‌ها این جعبه چوبی محفظه زیبا در خانه مشتریان تان است و روزی چندین بار این جعبه چوبی را می بیند و اینجا است که می توان خیلی راحت مشتری را به خرید دوباره از خودتان تشویق کنید
برای این کار لازم است از خودتان ردی روی جعبه چوبی به جا بگذارید ردی مانند شماره تلفن یا آدرس سایتتان

‌ ‌

۴. جذب فالوور توسط حکاکی روی جعبه چوبی :

دنبال کنندگان در دنیای مجازی همیشه راهی خوب برای درامد دوم است و همچنین فروش بیشتر همانطور که با این حکاکی روی جعبه چوبی می توان مشتری های تان را حفظ کنید؛ می توانید از طریق بازدید گرفتن در اینستاگرام و تلگرام و … و گذاشتن تبلیغ در آن صفحات درآمد دیگری هم داشته باشیم
برای این کار لازم است روی جعبه چوبی محصولتان آدرس صفحات مجازی تان را قرار دهید
اگر به طور میانگین هر جعبه چوبی ۲۰ ویو برای ما به همراه داشته باشد و حداقل هفته ای ۵۰ فروش داشته باشید میشود ماهیانه ۴۰۰۰ ویو که خودش درآمد خوبی برای شما دارد و فقط با استفاده از جعبه چوبی درامد دومی هم به دست آوردیم
« آیا جعبه های چوبی با این همه مزیت و قیمتی نا چیز ارزش خرید برای محصول ندارد؟ »
خلاصه: جعبه های چوبی می تواند محصولتان را بدون هیچ آسیبی به مشتری برساند _ جعبه های چوبی زیبایی دارد که هر کسی را وادار به خرید می کند _ جعبه های چوبی می تواند مشتری های ثابت برای شما جذب کند _ جعبه های چوبی می تواند درآمد دوم برایتان داشته باشد

مهمترین نکته برای داشتن جعبه چوبی زیبا

یک جعبه چوبی باید چه ویژگی داشته باشد جز زیبای و محکم بودن این نمونه جعبه چوبی که مشاهده می کنید هم زیباست وهم از لحاظ ساختاری بسیار محکم بوده ومی تواند به راحتی وزن محصولی که داخل ان گذاشته میشود را تحمل کند

 

نمونه جعبه چوبی که مشاهده می کنید یکی از محصولاتی است که توسط گروه ما ساخته شده است و در ساخت این جعبه چوبی بسیار دقت شده که تمام نکاتی که کمک به بالاتر رفتن کیفیت ان میشود رعایت شود اولین نکته مهم در انتخاب یک جعبه چوبی مناسب برای شما زیبای ان است یعنی جعبه چوبی اول باید زیبا باشد و کسی که قرار است ان را بخرد اولین نکته ای که برایش بسیار مهم است زیبای ان است خوب چه راه هست که بتوان یک جعبه چوبی زیبا نمود راه های مختلفی برای این کار وجود دارد که برایتان هر کدام را توضیح خواهم داد اولین نکته مدل جعبه چوبی است مهم است که مدل ویا نوع جعبه چوبی چگونه باشد مثلا نمونه جعبه چوبی که در توصیر بالا مشاهده می کنید به شکل یک مکعب مستطیل است و برای بازوبسته کردن جعبه چوبی از یراق استفاده می کنند نوع یراقی که در این جعبه چوبی استفاده شده فلزی است که هم کیفیت خوبی دارد وهم باعث شده که جعبه چوبی زیباتر شود جعبه چوبی را در شکل های مختلفی میسازند گاهی گرد میسازن وگاهی مربع و گاهی مستطیل میسازند وحتی جعبه چوبی را شش ضلعی ویا هشت ضلعی میسازند و مدل جعبه چوبی به سلیقه شما بستگی دارد که جعبه چوبی چه شکلی باشد و در انتخاب نوع جعبه چوبی به این نکته توجه کنید که قرار است داخل ان چه نوع محصولی را قرار دهید و سپس نوع و شکل جعبه چوبی را انتخاب کنید خوب بعد از نوع جعبه چوبی نوبت به رنگ ویا رنگ های است که در جعبه چوبی از ان استفاده می کنید انتخاب رنگ نیز یکی از مهمترین عوامل در زیباتر شدن جعبه چوبی است و اگر در انتخاب این مورد نیز دقت کنید می توانید به داشتن یک جعبه چوبی زیبا نزدیک شوید نکته مهم دیگری که باید رعایت کنید استفاده از طرحی روی جعبه چوبی است که این طرح را میتوان هم روی جعبه چوبی ایجاد کرد وهم می توان روی بدنه جعبه چوبی ایجاد کرد و این شما هستید که تعیین می کنید طرح در کدام قسمت جعبه چوبی ایجاد شود البته جعبه چوبی های هم داریم که روی انها حک نشده است وانها هم زیبا هستن و استفاده از حک یک امر سلیقه ای است که امروزه بسیار باب شده که طرحی روی جعبه چوبی حک شود نمونه جعبه چوبی که قسمت بالا مشاهده می کنید یکی از این جعبه هاست که برای ان که زیباتر شود طرحی روی ان حک شده است طرح انتخاب شده بسیار زیباست وکمک زیادی به زیباتر شدن جعبه چوبی می کند طرح روی این جعبه چوبی کلمه لاو است که روی جعبه چوبی حک شده است البته طرح روی جعبه چوبی را یا حک می کنند ویا برش می دهند و سازنده این طرح را حک نموده است همان طور ک مشاهده می کنید در این طرح کلمه (او) را به صورت یک قاصدک در اورده اند و باعص شده این طرح روی جعبه چوبی زیباتر شود و رنگی که برای این جعبه چوبی انتخاب شده رنگ بیاز است که شما می توانید هر رنگی که مدنظر دارید را انتخاب کنید تنوع رنگ این جعبه چوبی بسیار زیاد بوده وشما هر رنگی که بخواهید این جعبه چوبی برای شما ساخته خواهد شد و این جعبه چوبی دارای تنوع رنگ زیادی می باشد از این جعبه چوبی هم می توان به عنوان یک بسته بندی چوبی استفاده کنید وهم به عنوان یک جعبه مناسب برای هدیه دادن و شما به عنوان یک مشتری تعیین می کنید که کاربرد این جعبه چوبی را تعیین کنید به طور کلی این جعبه چوبی یکی از زیباترین جعبه های چوبی ساخته شده می باشد وبرای خرید این جعبه چوبی زیبا با شماره داخل سایت تماس بگیرید

 

چرا انتخاب رنگ جعبه چوبی مهم است

انتخاب رنگ مناسب برای جعبه چوبی بسیار مهم بوده واگر این کار درست انجام شود شما یک جعبه چوبی زیبا خواهید داشت که باعث بهتر دیده شده محصول شما می گردد

می خواهیم در مورد یکی دیگر از عواملی که باعث میشود جعبه چوبی زیباتر شود صحبت کنیم که ان رنگ می باشد اصولا اولین وشاید دومین موردی که خریدار به ان توجه می کند رنگ جعبه چوبی است واگر این رنگ درست انتخاب شود جعبه چوبی شما زیبا خواهد بود خوب چرا اصلا جعبه چوبی را رنگ می کنند ودلیل استفاده از رنگ در جعبه چوبی چیست سوالی شاید دوست داشته باشید جواب ان را بدانید به طور کلی رنگ در جعبه چوبی بسیار مهم بوده و اگر جعبه چوبی رنگی باشد بیشتر مورد پسند مشتریان قرار می گیرد و خود رنگ یکی از مهمترین عوامل زیبا شدن جعبه چوبی است چه رنگی مناسب برای جعبه چوبی است انتخاب رنگ در جعبه چوبی به سلیقه مشتری و نوع کاربرد جعبه چوبی بستگی دارد مثلا در جعبه های که مصرف انها برای هدیه دادن است از رنگ های شاد استفاده می کنند که باعث زیباتر شدن جعبه چوبی می گرددو خریدار با رغبت بیشتری خواستار خرید این نوع جعبه های چوبی است برای مثال می توان به جعبه های که در تصویر بالا هستن اشاره نمود تولید کننده این جعبه چوبی ها را برای هدیه دادن ساخته است و برای همین از این رنگ ها استفاده کرده است و این رنگ ها بسیار به زیباتر شدن جعبه چوبی کمک می کند شما می توانید از تولید کننده جعبه بخواهید که بنا به سلیقه شما برایتان جعبه چوبی بسازد ورنگ جعبه چوبی را هم بنا به سلیقه خود استفاده کنیدنمونه جعبه چوبی های که در عکس بالا مشاهده می کنید توسط گروه ما ساخته شده که در ساخت ان دقت زیادی شده است ما برای ساخت این جعبه از تنوع رنگ های مختلفی استفاده کرده ایم تا هرکسی با هر سلیقه ای بتواند جعبه چوبی مدنظر خود را تهیه کند جعبه چوبی که در تصویر بالا مشاهده می کنید هم زیباست و هم از مقاومت بالای برخوردار است و سازنده این جعبه چوبی برای ان که طیف بیشتری از مشتریان را جذب کند  این جعبه چوبی را در رنگهای مختلفی ساخته است انتخاب رنگ مناسب برای جعبه چوبی بسیار مهم بوده وهمین امر باعث شده که سازنده جعبه چوبی به این نکته یعنی رنگ توجه زیادی کند امروزه به خاطر پیشرفت صنعت رنگهای زیادی در بازار وجود دارد که شما می توانید بنا به سلیقه خود ویا سلیقه مشتریان خود جعبه چوبی با تنوع رنگ بسازید و خود شناخت رنگ مناسب یک علم خاصی می خواهد که برای ان که بتوانید درست رنگ جعبه چوبی را انتخاب کنید می توایند از تولید کننده جعبه کمک بگیرید تا جعبه ای که انتخاب کرده اید مناسب برای محصول شما باشد نمونه جعبه چوبی که در تصویر بالا مشاهده می کنید از جنس ام دی اف است این متریال به خاطر نوع جنسی که دارد وارزان بودن ان بسیار مورد توجه قرار گرفته است و  به خاطر داشتن روکش رنگی دیگر نیاز نیست که ان را رنگ کنید و تنوع رنگی بالای دارد و شما می توانید با استفاده از این متریال جعبه چوبی ارزان قیمت وبا کیفیت تهیه کنید نمونه جعبه چوبی که در تصویر بالا مشاهده می کنید از همین متریال ساخته شده است و سازنده های زیادی هستن که از این متریال در ساخت جعبه چوبی استفاده می کنند و دلیل این که در این مقاله از ام دی اف صحبت کردم این است که این متریال به خاطر نوع روکش رنگی که روی ان ایجاد شده دیگر نیاز به رنگ کردن ندارد و تنوع رنگی بالای داشته و گروه ما نیز برای ساخت جعبه از این متریال استفاده می کند

نمونه جعبه چوبی را که مشاهده می کنید از جنس ام دی اف است که یکی از زیباترین وپرکاربردترین جعبه8 های است که توسط گروه ما ساخته شده است ومی توانید از این جعبه چوبی برای بسته بندی محصول خود استفاده کنید

امروز هم می خواهم در مورد یک جعبه چوبی زیبا با شما صحبت کنم نمونه جعبه چوبی که تصویر بالا مشاهده می کنید یک جعبه از جنس ام دی اف است واقعا جعبه چوبی زیبای است به رنگ نارنجی ان نگاه کنید که چقدر این رنگ زیبا است و این طیف رنگ می تواند نظر هر کسی را به خودش جلب کند و کمتر کسی پیدا میشود که با این رنگ ارتباط برقرار نکند و نخواهد که یک جعبه چوبی به این رنگ داشته باشد این جعبه چوبی می تواند یک بسته بندی فوق العاده برای محصول شما باشد وشما از این جعبه چوبی برای نگهداری وعرضه ان مشتریان خود استفاده کنید این جعبه چوبی انقدر زیبا ساخته شده که می تواند به تنهایی به عنوان یک هدیه نیز استفاده شود من اگر بخواهم یک هدیه را به کسی دهم این جعبه چوبی می تواند یک گزینه مناسب باشد همان طور که قسمتهای قبل برایتان در مورد رنگ صحبت کردیم باید در اینجا نیز بگویم که چقدر رنگ برای زیباتر شدن هر محصولی مهم است و سازنده این جعبه چوبی به این نکته خیلی دقت کرده و رنگی را برای این جعبه چوبی انتخاب کرده که هم زیباست وهم به مشتری پسند بودن  جعبه کمک زیادی نموده است فکر کنم در مورد رنگ این جعبه چوبی به اندازه کافی صحبت کردیم و حالا نوبت به طرحی که روی ان حک شده است رسیده است حک طرحی روی جعبه چوبی چقدر کمک می کند که جعبه چوبی زیباتر شود و امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد وسازنده این جعبه چوبی نیز از حک بر روی این جعبه چوبی استفاده کرده است که بسیار ایده خوبی بوده که از حک روی جعبه چوبی استفاده کنند طرحی که روی جعبه چوبی حک شده است از تلفیق یک نوشته ویک بارکد و چند قلب و گل می باشد که تلفیق این طرح ها باهم باعث شده طرحی که روی جعبه چوبی ایجاد میشود به زیباتر شدن جعبه چوبی کمک زیادی کند نوشته در قسمت پایین حک شده قسمت بالای نوشته شبیه به بارکد بوده که تلفیق این دو بسیار هوشمندانه بوده استو قسمت بالای ان نیز از چند قلب وچند دایره شبیه به بادکنک طراحی شده و این طرح چقدر زیباست وبه زیباتر شدن جعبه چوبی کمک کرده است سازنده با تلفیق این طرح زیباو رنگ مناسب یک اثر هنری زیبا را خلق کرده است که هر کسی که نیاز به جعبه چوبی داشته باشد حتما این نوع جعبه چوبی یکی ازگزینه های است که او می خواهد ان را انتخاب کند راستی این مدل جعبه چوبی را شما می توانید بنا ب سلیقه خود به رنگ های دیگر نیز سفارش دهید و تنوع رنگ این مدل جعبه چوبی زیاد بوده رنگ های چون زرد وسفید و قرمز وسبز ومشتری وابی و کرم از تنوع رنگ های این جعبه چوبی است و شما بنا به سلیقه خودتان می توانید این جعبه چوبی را داشته باشید ساخت چنین جعبه چوبی زیبای نیازمند به ذوق هنری و مهارت است که گروه ما توانسته در این مدتی که فعالیت داشته چنین جعبه چوبی های باکیفیت و زیبای را برای شما بسازد کیفیت بالای متریال و دقت بالا در ساخت جعبه چوبی و تجربه کافی از این که چه نوع جعبه چوبی مناسب محصول شماست از ویژگی های گروه ماست و ما می توانیم بنا به سلیقه شما جعبه چوبی بسازیم فقط کافیست که با گروه ما تماس بگیرد تا بنا به نوع محصول وهزینه ای که شما برای جعبه درنظر گرفته اید برایتان جعبه چوبی بسازیم و کیفیت بالا وقیمت مناسب بودن جعبه های گروه ما باعث شده که مشتریان زیادی بخواهند با مجموعه ما همکاری کنندو از جعبه چوبی های که ما تولید می کنیم استفاده کنند

یک جعبه چوبی زیبای دیگر که توسط گروه ما ساخته شده و شما می توانید از این جعبه چوبی برای بسته بندی محصول خود استفاده کنید هم زیباست وهم از لحاظ ساختاری بسیار مهم ساخته شده است

جعبه چوبی جدید وبا شکل وظاهری جدید گروه ما توانسته بنا به هر سلیقه ای که مشتری دارد جعبه چوبی بسازد وشما هستید که تعیین می کنید که چه نوع جعبه چوبی را برای محصول خود می خواهید هر سلیقه یک نوع جعبه چوبی نیازمند است ما می تاویند بنا به سلیقه شما ونوع محصولی که شما دارید برایتان جعبه چوبی بسازیم نمونه جعبه چوبی که مشاهده می کنید توسط گروه ما ساخته شده است طرحی که روی جعبه چوبی ایجاد شده از طرح های اسلیمی است که توسط طراح طراحی شده وبا استفاده از ابزارذی خاص روی جعبه چوبی ایجاد نموده است نوع متریالی برای ساخت این نوع جعبه چوبی استفاده شده ام دی اف می باشد و دلیل استفاده از ام دی اف برای ساخت جعبه چوبی ارزان بودن ومقاومت بالا ان و این که شما می توانید به راحتی ان را تهیه کنید طرحی که روی جعبه چوبی ایثجاد شده نوع طرح سنتی بوده که با ایجاد چنین طرحی روی جعبه چوبی  به زیبا شدن جعبه چوبی کمک زیادی خواهد شد رنگ این جعبه چوبی گردویی است که همان رنگ قهوه ای می باشد به نظر بنده این  رنگ بسیار مناسب برای این طرح می باشد و رنگ های تیره مثل مشکی هم می تواند به زیباتر شدن این نوع جعبه چوبی کمک کند رنگ های فانتزی مثل صورتی وسبز هم بنا سلیقه شما هم می تواند در این جعبه چوبی استفاده شود وشما هستید که تعیین می کنید جعبه چوبی شما چه رنگی ساخته شود یراق فلزی که روی جعبه چوبی نصب شده به رنگ سیاه قلم بوده و استفاده از این یراق با چنین رنگی باعث شده که جعبه چوبی زیباتر شود و شما می توانید اسم برند خود را روی بدنه این نوع جعبه چوبی حک کنید واین کار باعث میشود که برند شما در بین مردم بیشتر شناخته شود و مشتریان بیشتر جذب محصولات که شما تولید می کنید شوند این نوع جعبه چوبی می تواند در سایزهای مختلفی ساخته شود واین شما هستید که مشخص می کنید که اندازه جعبه چوبی چقدر باشد و لولای که در ساخت این نوع جعبه چوبی استفاده شده فلزی می باشد و این کار باعث باکیفیت تر شدن جعبه چوبی میشود و این نکات ریز باعث میشود که جعبه چوبی با کیفیتی ساخته شود

نمونه جعبه چوبی که مشاهده می کیند یکی از زیباترین جعبه چوبی های است که توسط گروه ما طراحی شده و مسته بندی کردن محصول شما ویا به عنوان یک جعبه برای هدیه دادن طراحی نموده وسپس ساخته ایم

برای ان که یک جعبه چوبی زیباتر شود می توان کارهای مختلفی را روی ان انجام دهیم که باعث شود جعبه چوبی مدنظرشما زیباتر شود و شاخص ترین کاری باعث میشود جعبه چوبی زیباتر شود ایجاد طرح روی جعبه چوبی است که نمونه جعبه چوبی که در تصویر بالا مشاهده می کنید یکی از همان جعبه چوبی های است که با ایجاد طرح روی ان زیبا شده است طرح اسلیمی همیشه یکی مواردی است من به هنگام دیزاین جعبه چوبی از ان استفاده می کنم که این کار بسیار مورد پسند بنده می باشد زیرا این طرح ها اکثرا زیبا هستن وبسیار مورد پسند مشتریان قرار می گیرند و اگر طرح روی جعبه چوبی با دقت انتخاب شود و ان را درست روی جعبه چوبی برش دهید ویا ان را حک کنید شما دیگر یک جعبه چوبی ندارید بلکه یک اثر هنری زیبا خلق کرده اید و بنده به عنوان کسی که سالهاست در این زمینه فعالیت دارم باید بگویم که کسانی که در زمینه تولید جعبه ویا هر محصول دیگری هستن باید ذهنی خلاق داشته باشند تا بتوانند محصولاتی برای مشتریان خلق کنند که مشتری با دیدن ان پی به نبوق سازنده واین که سازنده در ساخت ان دقت فراوانی نموده و می خواهد جعبه چوبی به مشتری تحویل دهد که این جعبه حتما به بالا بردن فروش شما کمک خواهد نمود زیبای مهمترین اصل در خلق چنین محصولاتی است ساخت یک جعبه چوبی زیبا نیازمند به هوش زیاد شماست یعنی بدانید که چه نوع جعبه چوبی مناسب برای محصول است واز چه رنگی بهتر است برای جعبه چوبی استفاده کنید و استفاده از چه طرحی باعث میشود که جعبه چوبی شما زیباتر شود گروه ما توانسته محصولات مختلفی را برای هر نوع سلیقه ای بسازد وشما به رفتن به سایت ماهور شاپ می توانید مشاهده کنید که چقدر در ساخت هر محصولی دقت شده و جعبه چوبی هم یکی از محصولاتی است که توسط گروه ما ساخته میشود و شما می توانید با هر سلیقه ای که داشته باشید از سایت ما جعبه چوبی تهیه کنید اگر هم نمونه ای داشتین که علاقه مند بودین ان را برای شما بسازیم کافیست که با شماره ای که در سایت است تماس بگیرید تا همکاران بنده شما را راهنمای کنند وبرای شما جعبه چوبی دلخواه تان را بسازند اندازه جعبه چوبی ونوع وحتی مدل جعبه چوبی را شما هستید که انتخاب می کنید که چگونه باشد و بنده به عنوان یکی از اعضای گروه سازنده از شما بابت اعتمادی که این سالها داشتید تشکر می کنم شما می توانید برای هر نوع محصول خود جعبه چوبی داشته باشید وفرقی نمی کند که محصول شما چه باشد واندازه ووزنی داشته باشد برای هر نوع محصولی که شما مدنظر دارید جعبه چوبی طراحی می کنیم وسپس میسازیم نکته مهم دیگری که باید خدمتتان عرض کنم و ان این است که نوع متریال های که در ساخت جعبه چوبی استفاده میشود بسیار متنوع بوده و شما بنا به هزینه ای در برای جعبه چوبی در نظر گرفته اید برایتان جعبه چوبی طراحی نموده وسپس میسازیم و قیمت جعبه چوبی بسیار مناسب بوده وشما به خاطر کیفیت بالا و قیمت مناسب این نوع جعبه چوبی می توانید از ان به عنوان یک بسته بندی استفاده کنید و مواد اولیه ای که برای ساخت جعبه چوبی استفاده میشود بسیار با کیفیت بوده واز بهترین نوع مواد اولیه برالی ساخت جعبه چوبی استفاده می کنیم گروه ما از دو نوع متریال برای ساخت جعبه چوبی استفاده می کند یا از ام دی اف که معمولا از جنس وانوچا است استفاده می کنندو یا از چوب طبیعی که انواع مختلفی دارد در ساخت جعبه چوبی استفاده می کند جعبه چوبی که از جنس ام دی اف است ارزان تر بوده وجعبه چوبی از جنس چوب طبیعی گران تر بوده و این دو نوع متریال در ساخت جعبه چوبی مورد استفاده قرار می گیرد وشما هستید که تعیین می کیند چه نوع متریالی را برای ساخت جعبه چوبی انتخاب می کنید و نوع جعبه چوبی به نوع محصولی که قرار است داخل جعبه چوبی قرار بگیرد بستگی دارد هر چقدر که قیمت محصول داخل جعبه چوبی ارزان قیمت تر باشد جعبه چوبی که برای ان انتخاب میشود نیز میشود ارزان تر خواهد بود پس کیفیت و نوع جعبه چوبی به محصولی که داخل ان قرار می گیرد بستگی دارد البته عامل اصلی در انتخاب نوع جعبه ونوع متریال و اندازه و حتی رنگ مشتری است شما هستید که همه اینها را تعیین می کیند ما بنا به نوع سلیقه شما برایتان جعبه چوبی مناسب خواهیم ساخت قبل از ان که بخواهید جعبه چوبی سفارش دهید حتما از نمونه های که ساخته شده دیدن کنید تا بتوانید ایده بگیرید وتا جعبه چوبی که برای ساختن انتخاب می کیند یک جعبه مناسب برای محصولتان باشد و به نظر من از تجربیات ما هم در ساخت جعبه استفاده کنید منظور من این است که از ما بپرسید در مورد نوع جعبه چوبی مناسب برای محصولتان و بخواهید که در مورد خوبی ها وایرادهای که هر کدام از جعبه ها دارند توضیح دهیم تا شما بتوانید درست تصمیم بگیرد که چه نوع جعبه چوبی مناسب برای محصولتان است وان را انتخاب کنید و از ما بخواهید تا ان جعبه چوبی را برایتان بسازیم نکته مه دیگری که باید به ان اشاره کنم اندازه جعبه چوبی است باید درست این کار را انتجام دهید باید دقیق محصول خود را اندازه بگیرید و ان را به ما بگوید تا ما جعبه چوبی دقیقی از لحاظ اندازه برایتان بسازیم و قبل از تولید تعداد جعبه چوبی از ما یک نمونه بخواهید تا قبل از تولید تیراژ جعبه چوبی از نوع جعبه واندازه جعبه چوبی و رنگ ان مطمین شوید وسپس تولید نهایی انجام شود زیرا وقتی چوب در تعداد زیاد برش بخورد دیگر نمی توان کاری کرد و چون اندازه جعبه و رنگ جعبه مختص به محصول شماست پس به این نکته توجه کنی تا در اینده دچار مشکل نشوید

مهمترین بخش یک محصولزیبای ان است جعبه چوبی که مشاهده می کنید یکی از زیباترین جعبه چوبی های است که توسط گروه ما ساخته شده است و در ساخت ان دقت زیادی شده که هم زیبا باشد وهم از لحاظ محکم بودن استقامت خوبی داشته باشد که این موراد در ساخت این جعبه چوبی به خوبی اعمال شده است وسازنده این جعبه چوبی یک محصول فوق العاده و زیبا برای بسته بندی ساخته است

یک جعبه چوبی دیگر و مقاله دیگر امروز می خواهم در مورد این جعبه چوبی که در تصویر بالا مشاهده می کنیدصحبت کنم  رنگ این جعبه چوبی گردویی است که یکی از رنگ های مهم در ساخت جعبه چوبی محصوب میشود از این رنگ بسیار برایث جعبه چوبی در نظر گرفته میشود و مشتریان زیادی در این سالها که در زمینه جعبه چوبی کار کرده ام دیده ام که از این رنگ جعبه چوبی سفارش داده اند و این رنگ یکی از محبوب تری رنگ های است که مشتریان ان را برای جعبه چوبی انتخاب می کنند گردویی همان رنگ قهوه ای می باشد و این رنگ می تواند تیره تر باشد ویا روشن تر واین رنگ جعبه چوبی به مشتری بستگی دارد که چه رنگی را انتخاب کند  البته هر چقدر رنگ جعبه چوبی روشن تر باشد حکی که برای زیباتر شدن جعبه چوبی روی ان ایجاد میشود بهتر روی جعبه چوبی ایجاد میشود و از این رنگ برای بسته بندی هر نو محصولی استفاده میشود و بیشتر برای بسته بندی چای ویا شکلات از این رنگ جعبه چوبی استفاده میشود این رنگ نیز یکی از رنگهای مورد علاقه من در ساخت جعبه چوبی نیز هست و شما علاوه بر این رنگ می توایند هر رنگ دیگری را یزای جعبه چوبی خود در نظر بگیرید و شما هستید که نظر نهایی را در انتخاب رنگ می دهید واقعا چقدر استفاده از یک طرح روی جعبه چوبی ان را زیبا می کند ومن به شما پیشنهاد می کنم حتما طرحی را روی جعبه چوبی حک کنید یا ان طرح را برش دهید چون ایجاد طرح روی جعبه چوبی بسیار به زیباتر شدن جعبه چوبی کمک می کند وبه همین دلیل است که امروزه از طرح های مختلفی روی جعبه چوبی استفاده می کنند واستفاده از طرحی روی جعبه چوبی می تواند به بالا بردن فروش شما کمک زیادی کند طرحی که روی این جعبه چوبی ایجاد شده با استفاده برش بوده ویعنی طرح مدنظر را روی چوبی برش داده اند وان را روی جعبه چوبی چسبانده اند این کار بسیار جعبه چوبی مدنظر مان که در تصویر بالا مشاهده می کنید را زیبا نموده است و طرح زیبای است و این طرح یک طرح اسلیمی بسیار زیباست و حتی می توانیت تولید کننده این کار این طرح را روی جعبه چوبی حک کند ولی ایجاد حک روی جعبه چوبی کمی زمان بر است وشاید کمی ساخت ان جعبه چوبی زمان بیشتری را ببرد

جعبه چوبی یکی از بهترین بسته بندی های است که می توانید از ان استفاده کنید شما می توانید بنا به سلیقه خود یک جعبه چوبی داشته باشید جعبه چوبی را می توان در سایزهای مختلفی ساخت و شما بنا به الندازه محصول خود یک جعبه چوبی خواهید داشت که ان را به عنوان یک بسته بندی استفاده کنید

نمونه جعبه چوبی که در تصویر بالا مشاهده می کنید در چند رنگ ساخته شده است ودلیل این که این جعبه چوبی ها در چند رنگ ساخته شده است این است که بتواند چندین سلیقه را مورد توجه قرار دهد همان طور که می دانید هر کس یک سلیقه دارد و پیش امده که دونفذ یک رنگ را دوست نداشته باشد وسلیقه هر کس می تواند در رنگ متفاوت باشد نمونه جعبه چوبی که در تصویر مشاهده می کنید یک جعبه مناسب برای هدیه دادن است یعنی شما می توایند ان را به عنوان هدیه به کسی که به ان علاقه دارید بدهید این جعبه در حالی که ساده به نظر می رسد بسیار خوب ساخته شده است واین جعبه نیز توسط گروه ما ساخته شده است جنس این جعبه چوبی از ام دی اف است و ام دی اف رنگ دیگر نیاز به رنگ کردن ندارد و این خود یک مزیت بزرگ برای سازنده محصوب میشود و هزینه ساخت جعبه چوبی را کمتر می کند زیرا دیگر نیاز نیست که شما هزینه ای را صرف رنگ کردن جعبه کنید چقدر حاشیه سیاه رنگی که دور کار ایجاد شضده به زیباتر شدن جعبه چوبی کمک کرده است این سیاه به خاطر نوع برشی است که برای این جعبه چوبی استفاده شده است در این جعبه چوبی نیز از یراق فلزی استفاده شده که باعث شده جعبه با کیفیت تر دیده شود و یراقی که در این جعبه چوبی استفاده شده یکی از بهترین نوع یراق در بازار می باشد که توسط گروه ما برای ساخت این نوع جعبه استفاده شده است طرحی که روی جعبه چوبی ایجاد شده از نوع حک می باشد که این حک چقدر خوب و درست روی جعبه چوبی ایجادشده است طرحی که روی جعبه چوبی حک شده دو تا گربه هستن که دم های انها به صورت قلب در اورده شده است و چند قلب هم در قسمت بالای جعبه چوبی حک شده این طرح روی درب جعبه چوبی حک شده و باعث شده که دیگر این جعبه چوبی یک جعبه ساده نباشد و استفاده از طرح روی جعبه چوبی زیبای خاصی به جعبه چوبی داده است همان طور که تصویر بالا مشاهده می کنید چند رنگ در این جعبه چوبی استفاده شده است که شما علاوه برای رنگ ها می توانید از تولید کننده جعبه بخواهید که رنگی که شما دوست دارید را برای شما بسازند

نمونه جعبه چوبی که در تصویر مشاهده می کیند یک جعبه چوبی خاص است که این جعبه چوبی به صورت سفارشی برای مشتری ساخته شده است

نمونه جعبه چوبی که تصویر بالا مشاهده می کنید یک نمونه جعبه چوبی خاص است که توسط گروه ما ساخته شده  و این جعبه چوبی یکی از نمونه جعبه های است که توسط گروه ما ساخته شده است و این سبک جعبه چوبی جزو جعبه چوبی های است که به صورت سفارشی برای مشتری ساخته میشود و شما هم می توانید بنا به نوع مصرفی که قرار است از جعبه چوبی کنید ان را به ما سفارش دهید گروه ما این قابلیت را دارد که برای شما بنا به سلیقه ای که دارید جعبه چوبی بسازد برای ان که شما یک جعبه چوبی سفارش دهید باید این نکات را در نظر بگیرد و ان را به کسی که قرار است جعبه چوبی را بساز بگویید اولین نکته که خیلی مهم است اندازه جعبه چوبی اسیت که باید ان را دقیق بگوید زیرا سازنده جعبه چوبی ویا همان تولید کننده جعبه چوبی اندازه جعبه را دقیقا به هما اندازه که شما می خواید میسازد ونه کمی بزرگتر ونه کمی کوچکتر پس قبل از گفتن اندازه جعبه چوبی مدنظرتان خوب به ان فکر کنید تا بعد از ساخته جعبه چوبی پشیمان نشوید که چرا اندازه جعبه بزرگ ویا کوچک است بعد از اندازه نکته مهمی که باید به ان توجه کنید نوع جعبه چوبی است که قرار است ان را تولید کننده جعبه چوبی بسازد برای اشنا شدن با نوع جعبه می توانید نگاهی به نمونه جعبه چوبی های که توسط سازنده ساخته شده بیندازید و از نمونه های که ساخته شده یکی را انتخاب کنید و راه دیگری که می توانید از ان استفاده کنید اینترنت است که در انجا با یک سرچ ساده می توانید با انواع مختلفی از جعبه چوبی اشنا میشود و با انتخاب ان مدل مدنظر از تولید کننده بخواهید ان مدل جعبه چوبی را برای شما بسازد بعد از ان که مدل مدنظرتان را انتخاب کردید حالا نوبت به این رسیده که رنگ جعبه چوبی را انتخاب کنید رنگ جعبه چوبی می تواند هر رنگی باشد انتخاب رنگ جعبه چوبی اگر درست باشد به زیبای جعبه چوبی کمک زیادی می کند یعنی شما اگر رنگ جعبه چوبی را درست انتخاب کنید جعبه زیبای خوایهد داشت رنگ جعبه چوبی هم به سلیقه شما بستگی دارد که چه رنگی را انتخاب کنید و در انتخاب رنگ می توانید با کسی که سلیقه خوبی دارد مشورت کنید تا رنگ جعبه چوبی درست انتخاب شود بعد رنگ می توانید طرحی را روی جعبه چوبی حک کنید وحک کردن نیز یکی از راههای زیباتر کردن جعبه چوبی است که اگر طرح مدنظر را درست انتخاب کنید جعبه چوبی زیباتر خواهد شد شما می توانید هر نوع جعبه چوبی که مدنظر دارید را به ما سفارش دهید وما بنا به سلیقه شما جعبه چوبی میسازیم

جعبه چوبی زیبا وبا کیفیتی است و می توان از ان برای بسته بندی هر نوع محصولی استفاده کرد

 

جعبه چوبی که در تصویر بالا مشاهده می کنید یکی از زیباترین نوع جعبه چوبی است که از ان برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده میشود جعبه چوبی که در تصویر بالا مشاهده می کنید دارای طرحی روی جعبه می باشد واین طرح را با استفاده از برش روی این جعبه چوبی ایجاد نموده اند این جعبه دارای اندازه متوسطی می باشد می توانید اندازه ان را متناسب با محصول خودتان تغییر دهید رنگ این جعبه ماهگونی است دلیل استفاده از این رنگ به خاطر جذابیت این رنگ می باشد وشما به عنوان مشتری می توانید رنگ دلخواه خود را از تولید کننده بخواهید که برایتان بسازد طرح روی جعبه به زیباتر شدن جعبه کمک کرده و شما هم می توانید هر طرحی که مدنظر دارید را روی جعبه ایجاد کنید برش لوزی و مربع ای و استفاده از این طرح ها  تلفیق درست این طرح ها کمک کرده که جعبه شما زیباتر شود به طور کلی طرح درستی برای جعبه انتخاب شده واین طرح باعث زیباتر شدن جعبه چوبی شده است جنس این جعبه ام دی است که می تواند متناسب با سلیقه شما تغییر کند ولی استفاده از ام دی اف بسیار به صرفه تر از چوب طبیعی است و استفاده از ایسن متریال برای ساخت جعبه بیشتر مورد توجه تولید کننده قرار گرفته واین هم یک دلیل خوب دارد وان قیمت مناسب ام دی اف است در این جعبه هم زیباست وهم محکم ساخته شده وبه راحتی می تواند وزن محصول مدنظر شما را تحمل کند و این جعبه را به شما پیشنهاد می کنم

چقدر یک بسته بندی می تواند مانند جعبه چوبی جذاب باشد که بعد از گذشت این همه سال با هم مورد پسند مشتریان قرار بگیرد جعبه چوب را می توان بهترین نوع بسته بندی نام برد ما که در زمینه ساخت ان هستیم سالهاست که در ساختان فعالیت داریم می بینیم که چقدر مشتریان از ان لذت می برند و هر مشتری از ان برای بسته بندی محصول خوداستفاده می کند پی به کیفیت ان می برد و می بیند که چقدر این نوع جعبه برای محصولش مناسب است جعبه چوبی را در شکل های مختلفی می سازند و ان را بنا به نوع محصول شما طراحی می کنند و اندازه ان را نیز بنا به اندازه محصول شما میسازند پس جعبه چوبی را سفارشی برای شما میسازند و حتی طرحی که روی ان ایجاد میشود نیز بنا به سلیق شماست واین نشان دهنده ان است که چقدر جعبه چوبی می تواند مناسب برای هر نوع محصولی باشدو شما کافیست که بخواهیداز جعبه چوبی استفاده کنید بقیه کار را به ما بسپارید ما در کمترین زمان ممکن جعبه مدنظر شما را برایتان میسازیم و جعبه چوبی می تواند بهترین عامل برای بهتر شدن محصول شما باشد عاملی بهتر شدن ویا بهتر دیده شدن محصول بسته بندی ان است که اگر شما از جعبه چوبی استفاده کنید حتما می توانید به فروش بیشتر محصول خود کمک زیادی کنید تجذبه زیادی در زمینه ساخت جعبه چوبی به دست اورده ایم که شما می توانید ساخت جعبه خودرا به ما بسپاریدبا ساختن جعبه مناسب برای شما به بهتر دیده شدن شما کمک زیادی می کنیم

سالهاست که جعبه چوبی می‌سازم و می‌توانم به جرات بگویم که در ساخت جعبه چوبی تجربه زیادی دارم‌و توانسته ام جعبه چوبی بنا به نوع سلیقه مشتری بسازم‌اکثر کسانی که سفارش جعبه چوبی داده اند از کار من راضی بوده و بازم هم این سبک جعبه را سفارش داده اند جعبه چوبی بهترین نوع جعبه دربین سایر جعبه هاست و شما می توانید آن را در تعداد پایین هم‌سفارش دهید استفاده از جعبه چوبی به عنوان یک بسته بندی کمک زیادی به شما می کند که محصول خود را بهتر به مشتری ارائه دهید و باز خورد خوبی را از مشتری بگیرید اگر از جعبه چوبی استفاده نکرده اید به شما باید بگویم که جعبه چوبی فقط یک بسته بندی نیست بلکه جعبه چوبی یک برند بسته بندی است و استفاده از جعبه چوبی باعث می‌شود که محصول شما در مقایسه با محصولات مشابه در رتبه بالاتری قرار بگیرد اگر می‌خواهید که با رقبای خود رقابت کنید محصول شما بهتر دیده شود به شما توصیه میکنم که از جعبه چوبی استفاده کنید نگران قیمت جعبه چوبی هم نباشید جعبه چوبی قیمت مناسبی دارد و می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد و بنا به مبلغی که دز درنظر گرفته اید می توانید جعبه چوبی داشته باشید و جعبه چوبی می تواند به راحتی از،لحاظ قیمت با سایر بسته بندی ها رقابت کند چون شما در نوع جعبه چوبی دستتان باز،است و اگر بخواهید جعبه چوبی ارزان قیمت باشد می توانید از متریال های ارزان در ساخت جعبه چوبی استفاده کنید و شما هستید که تعيين می کنید که نوع چه نوع جعبه ای با چه متریال در ساخت جعبه استفاده شود و همین دلیل خوبی خواهد بود که از جعبه چوبی برای بسته بندی محصول خود استفاده کنید منظور من از متریال مختلف این است که جعبه چوبی را می توان از انواع چوب های که در طبیعت وجود دارد ساخت و شما هستید که بنا به هزینه ای که برای ساخت جعبه چوبی در نظر گرفته اید می توانید جعبه سفارش دهید برند های معروف زیادی هستن که از جعبه چوبی برای بسته بندی محصول خود استفاده می کنن و شما بنا به محصول خود می توانید از آنها یعنی جعبه چوبی استفاده کنید استفاده از جعبه چوبی خیلی به بالا بردن فروش شما کمک می کند و من به شما توصیه می کنم که از،این نوع جعبه برای محصول خود استفاده کنید نمی دانم که چرا این نوع جعبه برای مشتری جذاب است و اکثر محصولاتی که با جعبه چوبی به مشتری ارائه می‌شود مورد پسند مشتریان قرار می گیرد جعبه چوبی انواع مختلفی دارد که اگر سازنده در انتخاب آن دقت لازم را داشته باشد و جعبه مناسبی را برایتان انتخاب کند می تواند خیلی به بهتر دیده شدن محصول شما کمک کند جعبه چوبی ارزان قیمت هم بخواهید می توانیم برایتان بسازیم یکی از دقدقه های مشتریان قیمت جعبه است که آنها می خواهند جعبه ای که برای محصول خود استفاده می کنند ارزان باشد و برای این کار می توان از ام دی اف برای ساخت جعبه استفاده کرد ام دی اف ارزان تر از،چوب است و همین دلیل می تواند دلیل خوبی برای شما باشد که از جعبه چوبی برای بسته بندی محصول خود استفاده کنید چون شما می توانید بنا به بوجه ای که برای بسته بندی خود و یا همان جعبه در نظر گرفته اید یک جعبه ارزان قیمت و زیبا و محکم داشته باشید شاید فکر کنید که چرا زیبای را قبل محکم بودن جعبه نوشته ام زیرا زیبای خیلی مهم تر از،محکم بودن است البته این‌نیست‌که محکم بودن جعبه چوبی مهم نباشد ما در ساخت جعبه چوبی همه نکات مهم را رعایت می کنیم که هم جعبه چوبی زیبا باشد و هم محکم‌ باشد اولین عاملی که باعث می‌شود که مشتری از جعبه چوبی خوشش اید زیبای است و مشتری جذب زیبای جعبه چوبی می‌شود و بعد محکم بودن جعبه اهمیت پیدا می کند محکم بودن جعبه چوبی هم‌ مهم است وباید جعبه چوبی را محکم ساخت ما سالهاست که جعبه چوبی می‌سازیم و تجربه زیادی در زمینه ساخت جعبه چوبی داریم و می توان گفت که جعبه چوبی مناسب با سلیقه شما برایتان میسازیم جعبه ای که هم زیباست و هم بسیار محکم بوده و می تواند به راحتی وزن محصول شما را تحمل کند و به شما پیشنهاد می کنم از محصولاتی که ما تولید کردیم دیدن کنید و پی به کیفیت بالای جعبه های که ما تولید می کنیم ببرید و پا بنا به نوع محصولی که شما تولید می کنید برایتان جعبه چوبی می‌سازیم جعبه چوبی که به بالا بردن فروش شما کمک می کند

آیا جایگزینی مناسب برای جعبه چوبی وجود دارد و می‌توان جعبه از جنس دیگری را جایگزین جعبه چوبی کرد

سوال خوبی است که شاید دانستن آن برای افرادی مهم باشد ما جعبه های مختلفی با جنس های مختلفی چون مقوا و فلز و حتی پلاستیک نیز می توانیم از بازار تهیه کنیم و یا از سازنده این‌نوع جعبه ها بخواهیم برایمان بسازن ولی هیچ کدام مانند جعبه چوبی نمی تواند برایمان آنقدر به درد به خورد و مفید باشد جعبه چوبی بسیار مناسب برای هر نوع محصولی می،باشد و می‌توان از آن برای بسته بندی محصولات خود استفاده کنیم قیمت مناسبی دارد و می تواند با جعبه با جنس مقوا رقابت کند می توانید از سازنده جعبه چوبی بخواهید که جعبه چوبی ارزان قیمت برایتان بسازد منظور من از ارزان قیمت این است که جعبه چوبی که از متریال چون ام دی اف در ساخت آن استفاده شده است و اگر در ساخت جعبه چوبی به جای آن که از چوب طبیعی برای ساخت آن استفاده کنید از ام دی اف استفاده کنید جعبه چوبی ساخته شده ارزان تر خواهد بود و همین ارزان بودن جعبه چوبی باعث می‌شود که شما که به دنبال جعبه چوبی ارزان قیمت هستید نیز از این نوع جعبه چوبی برای بسته بندی محصول خود استفاده کنید و همین‌ارزان بودن و انواع مختلف از جعبه چوبی به شما کمک می کند که جعبه چوبی را یکی از بهترین‌گزینه ها برای انتخاب به عنوان بسته بندی قرار دهید پس جعبه چوبی می تواند با جعبه مقوای هم در قیمت رقابت کند که این خبر خوبی برای شماست که به جای استفاده از جعبه مقوای بی کیفیت از جعبه چوبی با کیفیت در بسته بندی محصول خود استفاده کنید پس جعبه چوبی را می توان ارزان نیزتهیه کرد و جعبه چوبی که از جنس ام دی اف ساخته می‌شود هم ارزان قیمت است و هم با کیفیت است و می تواند بسته بندی مناسبی برای محصول شما باشد جعبه چوبی حتی اگر طرحی روی آن ایجاد نشود نیز زیباست بافت خود چوب و طرح طبیعی که روی چوب وجود دارد باعث شده که جعبه چوبی بسیار مورد پسند مشتریان قرار بگیرد حتی در نوع ام دی آفی آن نیز به خاطر نوع چاپی که روی ام‌دی اف ایجاد شده به زیباتر شدن جعبه کمک می کند حالا شما این زیبای را در نظر بگیر و اگر یه طرح مناسب روی آن حک شود آن وقت زیبای جعبه چوبی دو چندان خواهد شد شاید به جرات می توان گفت که جعبه چوبی تنها جعبه ای است که اکثر آدما از این سبک جعبه خوششان می آید و همین دلیل کافی می تواند باشد که چرا باید از جعبه چوبی استفاده کرد جعبه چوبی را می‌توان طوری ساخت که سلیقه های مختلف نیز از آن راضی باشند ولی در سایر جعبه ها این چنین نیست شاید جالب باشه که بدانید که جعبه چوبی در اکثر برندهای بزرگ چایی و شکلات و چرم بسیار محبوب بوده و این برندها از،جعبه چوبی به عنوان یک جعبه مناسب برای محصول خود می دانند و استفاده از این‌نوع جعبه برای محصول خود را مفید می دانند و جعبه چوبی به بالا رفتن فروش آنها کمک زیادی می کند و همین عامل باعث شده که از جعبه چوبی برای بسته بندی محصول خود استفاده کنند اندازه های مختلفی از طول و عرض ارتفاعات جعبه چوبی ساخته می‌شود که شما بنا به نوع محصول و طول عرض و ارتفاع جعبه مناسب برای محصول خود داشته باشید بیاید برای یک بار هم که شده از جعبه چوبی استفاده کنید تا به مشتری پند بودن آن پی ببرید و جعبه چوبی به خاطرعاملی که در متن بالا به آن اشاره کردم یک جعبه مفید خواهد بود و بسیار استفاده از آن را به شما توصیه می کنم و اگر به دنبال یک جعبه مناسب برای محصول خود هستید می توانید از جعبه چوبی برای بسته بندی آن استفاده کنید و به خاطر مواردی که در قسمت بالا به آن اشاره کردم جعبه چوبی بهترین نوع جعبه می باشد و جایگزین مناسبی برای آن وجود ندارد و از آن برای بسته بندی محصول خود استفاده کنید

 

چه نوع جعبه چوبی مناسب بسته بندی محصول شماست

سوالی که بیشتر کسانی که می خواهند از جعبه چوبی برای بسته بندی محصول خود استفاده کنند می پرسند و من به عنوان کسی که سالهاست در زمینه ساخت جعبه چوبی فعالیت دارم جواب میدهم اول این‌که کسی که می خواهی. از جعبه چوبی به عنوان یک بسته بندی استفاده کند انتخاب خوبی کرده است چون جعبه چوبی یکی از بهترین نوع جعبه برای بسته بندی می باشد و شما می توانید از آن به عنوان بهترین نوع جعبه یاد کنید کیفیت نوع متریال که چوب است خود گویای این است که این جعبه می تواند به بالا بردن فروش شما کمک زیادی کند جنس جعبه چوبی خیلی حس خوبی به خریدار می‌دهد که آن را برای خرید انتخاب کند جعبه چوبی نوعی نوستالژی است در خانه اکثر مردم جعبه چوبی پیدا می‌شود و داشتن جعبه چوبی حس خوبی را به خریدار می دهد و حالا در نظر بگیرد که جعبه چوبی را به عنوان یک بسته بندی استفاده کنید کمتر کسی پیدا می‌شود که بجای خرید محصولی که جعبه آن چوبی است محصول دیگری را انتخاب کند البته در ساخت ان‌نیز باید دقت شود و نوع جعبه چوبی درست انتخاب شود تا شما بتوانید محصول خود را به نحوه احسنت عرضه کنید شما از جعبه چوبی استفاده می کنید و این به خودی خود یکی از بهترین راه ها برای بالا بردن فروش شماست و حالا اگر آن را درست انتخاب کنید که دیگر خیلی کار بزرگی نموده اید البته برای این کار نیاز دادید که اطلاعاتی در مورد انواع جعبه چوبی داشته باشید مهمترین بخش این‌کار این است که سازنده جعبه های مختلفی را با شما نشان دهد و شما در بین این جعبه ها جعبه مناسب را انتخاب کنید اگر کسی که این جعبه ها را می‌سازد تجربه کافی در این زمینه داشته باشد و در مدتی که توانسته با مشتریان مختلف کار کند نمونه های مختلفی را ساخته باشد تا مشتری و یا شخصی که قرار است جعبه را تهیه کند ازبین این جعبه ها جعبه مناسب را انتخاب کند و اگر جعبه چوبی ساخته شده توسط،این شخص با دقت ساخته شود و به نکات ریز توجه کافی شده باشد می تواند خیلی به شما کمک کند تا جعبه مناسب را برای محصول خود انتخاب کنید حتما با کسی که قرار است با او همکاری کنید این نکه را در نظر بگیرید که جعبه چوبی قرار است عامل اصلی فروش شما باشد پس نباید سر سری آن را انتخاب کنید و در انتخاب ان‌دقت‌کافی داشته باشید اگه نمونه های که سازنده به شما عرضه می کند مناسب نیست کافیست که در اینترنت یک سرچ ساده کنید انواع مختلفی از جعبه چوبی را می توانید پیدا کنید که مناسب برای محصول شماست و اگر سازنده بتواند نمونه مدنظر شما را بسازد که خیلی عالی می‌شود و در غیر این صورت به دنبال سازنده دیگری باشید که بتواند در ساخت جعبه چوبی مدنظر شما به شما کمک کند در انتخاب جعبه چوبی و نحوه ساخت آن خیلی دقت کنید و ساخت جعبه چوبی خود را به کسی بسپارید که توانای آن را داشته باشد توجه نکردن به این نکته باعث می‌شود که نتوانید فروش خوبی داشته باشید و باعث دلسردی شما می‌شود نکات کوچک می تواند خیلی مهم باشد منظور از نکات کوچک همان ریزه کاری های است که سازنده در هنگام ساخت باید آن را رعایت کند واگر این نکات رعایت نشود اتفاقی خوبی نخواهد افتاد و جعبه چوبی ساخته شده مناسب و با کیفیت نخواهد بود گروه ما سالهاست که جعبه چوبی می‌سازد و می‌داند که چه جعبه ای مناسب برای چه نوع محصولی است و به این‌نکات خیلی توجه می کند و توجه به این نکات خیلی مهم بوده و اگر درست و با کیفیت ساخته شود چقدر به فروش شما کمک می کند

 

آیا استفاده از جعبه چوبی مقدور به صرفه نیست

 

سوال جالبه که کسانی که می خواهند از جعبه چوبی استفاده کنند میپرسن اول باید در مورد ویژگی های جعبه چوبی صحبت کنیم و ببینیم که این جعبه چه ویژگی های دارد اولین نکته که خیلی مهم است و باید به آن توجه کنیم این است که جعبه چوبی مورد پسند مشتریان قرار می گیرد و مشتریان از آن استقبال می کنند و یا نه جعبه چوبی از قدیم یعنی گذشته های دور مورد پسند مردم بوده و از آن استفاده می کردن. و آن را به عنوان محفظه ای مناسب برای نگه داشتن وسایل خود استفاده می نمودند و گاهی هم به عنوان وسیله دکوری استفاده می کردن تا آن که بشر به پیشرفت عجیب رسید و توانست محصولات مختلفی را در تیراژ بالا تولید کند و این محصولات می توانست هر چیزی باشد و به خاطر رقابت در تولید نیازمند به یک بسته بندی خاص شد یعنی برای آن که بتواند محصول خود را بهتر به مشتری عرضه کند رو به بسته بندی های شیک و زیبا آورد و محصولات خود را داخل جعبه قرار می داد و این بسته بندی می توانست از هر جنسی باشد و جعبه چوبی یکی از این بسته بندی ها بود که بشر و یا انسان امروزی از آن برای بسته بندی محصول خود استفاده میکند محصولات مختلفی وجود دارد که از جعبه چوبی به عنوان بسته بندی استفاده می کنند پس اولین موردی که مهم است مشتری پسند بودن جعبه می باشد که در این مورد جعبه چوبی خیلی محبوب است نکته مهم دیگر که باید مورد توجه قرار بگیرد زیبای جعبه چوبی است البته زیبا شدن جعبه به این بستگی دارد که سازنده آن را چگونه میسازد و هر چقدر سازنده در ساخت جعبه دقت لازم را داشته باشد جعبه ساخته شده زیبا تر خواهد بود ولی بافت چوب طوری است که محصولی از آن ساخته میشود خوب در خواهد آمد یعنی محصولاتی که جنس چوبی دارند حس خوبی به ما می‌دهند و بیشتر مورد پسند قرار می گیرد و همین مورد در مورد جعبه چوبی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و اکثر جعبه چوبی های که ساخته میشود حتی اگر طرح خاصی روی آن نباشد زیباست و مورد پسند قرار می گیرد محکم بودن یکی دیگراز مواردی است که می تواند بسیار مهم باشد جعبه چوبی به خاطر نوع بافتی که دارد محکم بوده و محصول شما را از هر گونه ضربه و فشار سالم نگه می دارد البته نکته مهمی وجود دارد که باید به آن توجه کنیم و آن این است که تولید کننده جعبه چوبی اگر محصولی که داخل جعبه قرار میگیرد وزن زیادی دارد د یا طول آن زیاد است باید بدنه جعبه چوبی را ضخیم بسازد یعنی از چوب ضخیم برای ساخت جعبه چوبی استفاده کند هر چقدر محصول داخل جعبه وزن بیشتری داشته باشد بدنه آن نیز محکم تر ساخته شود و این نکته مهم را باید در نظر بگیرید و استفاده از چسب مناسب برای چسباندن بدنه جعبه چوبی بسیار مهم بوده و حتما تولید کننده جعبه چوبی از چسب مناسب برای منتاژ جعبه چوبی استفاده کند نکاتی که در قسمت بالا به آن اشاره شد ویژگی های جعبه چوبی است و کسی که می خواهد برای بسته بندی هزینه کند باید بداند که چقدر جعبه و یا بسته بندی مهم است و این ویژگی ها که قسمت بالا به آن اشاره شد خیلی برای یک بسته بندی مناسب است و هر جعبه ای با متریالی نمی تواند این ویژگی ها را داشته باشد و فقط جعبه چوبی است که می تواند آنقدر خوب و با کیفیت باشد و بتواند به بالا رفتن فروش شما کمک کند و علاوه بر این نکات قیمت آن نیز بسیار رقابتی بوده و می تواند با سایر جعبه ها به خوبی رقابت کند از هر لحاظ اگر میخواهید بسته بندی مناسبی برای محصول خود داشته باشید از جعبه چوبی استفاده کنید که هم زیباست و هم بسیار محکم و یکی از مقدور به صرفه ترین جعبه های است که تا به حال ساخته شده و کمک زیادی به شما برای بالا بردن فروشتان می کند

لیزر چوب چیست؟

لیزر مخفف عبارت light amplification by stimulated emission of radiation می باشد و به معنای تقويت نور توسط تشعشع تحريك شده است.

ليزر نوری نامرئی در طيف نوری مادون قرمز که با چشم ديده نمی شود و دارای انرژی فراوان است و سير آن خطی بطرف نقطه هدف می باشد. نور معمولی در حقيقت دارای طيفی از نور است که با کمترين طول موج اشعه ماوراءبنفش تا بيشترين طول موج مادون قرمز می باشد ولی ليزر دارای فقط يک نوع نور با طول موج مشخصی می باشد. بیشتر بخوانید.

حکاکی با لیزر روی چوب

حک و برش روی چوب، چرم، پارچه، پلکسی، ساخت انواع جعبه های چوبی و ساخت انواع ماکت.

ایجاد انواع برش لیزری، سوراخ، و سایر اشکال هندسی منتظم و غیر منتظم و حکاکی لیزری بر روی انواع غیرفلزات و شیشه و سنگ در ضخامت های مختلف، امکان حکاکی لیزری متن و طرح های بسیار ریز با دستگاه های حکاکی لیزری بر روی چوب. ارائه خدمات لیزر چوب در کرج با قیمت مناسب.

تماس با ما

ارائه خدمات لیزر چوب در کرج با قیمت مناسب

مشاوره می خواهید؟

تماس با ما

تماس با ما

واتساپ

دنبال کردن پیج های اینستاگرام

تماس با ما

برگشت به منوی تماس ها

واتساپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

اینستاگرام

فروشگاه

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها